Cryptocurrency چیست؟

ارزهای رمزپایه نحوه جابجایی پول را تغییر داده و همچنین دنیای بی ثباتی از تجارت و فرصت های سرمایه گذاری غیر قابل تصور را باز کرده است. درباره تاریخچه ، فناوری بلاکچین ، پرداخت های انقلابی و چگونگی تجارت عمده ارزهای رمزپایه با کارگزاران فارکس در اینجا بخوانید..

تاریخچه مختصر

اولین ارز رمزنگاری شده (بیت کوین) در سال 2008 تاسیس شد که نام مستعار Satoshi Nakamoto یک سیستم نقدی الکترونیکی غیرمتمرکز را اختراع کرد که برای جلوگیری از هزینه های مضاعف از سرور زمان سنج توزیع شده نظیر به نظیر استفاده می کند. این سرور توزیع شده اثبات محاسباتی توالی زمانی معاملات را ایجاد می کند.

تمبر تاریخ ، برای رمز ارز چیست

هر معامله بیت کوین در صورت تأیید ، یک مهر زمان دیجیتالی دریافت می کند.

فناوری Blockchain انقلابی

در روند اختراع این سیستم پرداخت ، Satoshi همچنین پیشگام اولین پایگاه داده بلاکچین ، یک جز component اساسی این سیستم بود. از آن زمان ، بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر ظهور کرده اند که بیشتر آنها کم و بیش از همان نوع استفاده می کنند فناوری بلاکچین به عنوان بیت کوین.

آنچه در مورد فناوری بلاکچین بسیار شگفت آور است این است که می تواند برای بهبود بسیاری از فرآیندهای مختلف در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال ، برخی از بازیگران نقش در بخش خدمات مالی استفاده از فناوری بلاکچین را برای پیاده سازی سیستم های بسیار شفاف ، موثر و ارزان تر آغاز کرده اند. بلاکچین در صورت تحقق برخی شرایط به طور خودکار توابع خاصی را اجرا می کند. این قراردادهای هوشمند همچنین از خود نگهداری می شوند.

ارز رمزنگاری شده چیست?

ارز رمزپایه یک ارز دیجیتال یا مجازی است که معمولاً توسط رایانه هایی انجام می شود که محاسبات ریاضی دقیق را انجام می دهند و در نتیجه برق را به رشته های طولانی کد تبدیل می کنند که ارزش پولی دارند. این محاسبات در یک شبکه توزیع شده انجام می شود و به آن استخراج ارز رمزپایه می گویند.

اگرچه همه ارزهای رمزپایه به این روش ایجاد نمی شوند ، اما بیشترین موارد برجسته در این زمینه وجود دارد. الگوریتمی که معمولاً برای استخراج ارزهای رمزپایه مورد استفاده قرار می گیرد ، الگوریتمی با کاهش عرضه است که با استفاده از تکنیک های رمزگذاری ، عرضه این ارزهای رمزپایه را محدود می کند..

به زبان ساده ، این نوع الگوریتم اطمینان حاصل می کند که با استخراج هر چه بیشتر ارز رمزنگاری شده ، استخراج آن به تدریج دشوارتر و دارای منابع فشرده خواهد بود. وقتی عرضه ارز محدود باشد ، می تواند به تأمین ارزش آن کمک کند.

کپی فعالیت استخراج ، برای

استخراج ارزهای رمزنگاری شده ، دقیقاً مانند استخراج مواد معدنی طبیعی به تدریج دشوارتر و از نظر منابع بسیار پرمصرف می شوند.

تکنیک های رمزگذاری مورد استفاده برای استخراج ارزهای رمزپایه ، همراه با فناوری بلاکچین ، همچنین برای تسهیل تأیید انتقال وجوه بین کاربران ارز رمزنگاری شده خاص استفاده می شود.

استخراج کنندگان بیت کوین هم برای پردازش پرداخت در شبکه بیت کوین و هم برای استخراج “بلوک” جدید پاداش می گیرند..

درباره پرداخت های ارز رمزنگاری شده – مثال بیت کوین

معاملات بیت کوین عبارتند از:

  1. برگشت ناپذیر – پس از تأیید معامله بیت کوین ، هیچ کس قابل برگشت نیست.
  2. ارزان – یک معامله بیت کوین می تواند هزاران دلار با حداقل هزینه معامله ، که به طور متوسط ​​کمتر از یک دلار آمریکا است ، جابجا کند. هزینه معاملات بیت کوین بسته به سرعت تراکنش مورد نیاز متفاوت است.
  3. سریع – سرعت پردازش معاملات به میزان تمایل کاربران به پرداخت بستگی دارد. معاملات بیت کوین به طور کلی طی چند دقیقه قابل تأیید است.
  4. جهانی – بیت کوین را می توان برای هر کسی ، در هر کجای دنیا ارسال کرد.

 مسابقه تازی ، برای

معاملات بیت کوین بسیار سریع انجام می شود!

ارزهای رمزپایه برجسته

برخی از بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده (با استفاده از سرمایه بازار) شامل این موارد هستند بیت کویناتر (اتریوم)موج دار شدن (XRP)litecoin (LTC), و خط تیره. در حالی که صدها ارز رمزنگاری شده مختلف وجود دارد ، فقط تعداد معدودی را می توان بسیار قابل معامله ، جا افتاده و مایع دانست.

دسترسی آسان به تجارت / گمانه زنی با ارزهای رمزپایه

برخی از دلالان خرده فروشی فارکس تجارت بی دردسر ارزهای رمزپایه اصلی را به صورت قراردادهای اختلاف (CFD) تسهیل می کنند.

این معامله گران ارز رمزنگاری را قادر می سازد تا در موقعیت های رمزنگاری طولانی (خرید) و کوتاه (فروش) در سیستم عامل های عالی تجارت که توسط این کارگزاران ارائه می شود ، شرکت کنند. برای هیجان انگیزتر کردن معاملات رمزنگاری ، بسیاری از کارگزاران فارکس اهرمی (دنده) در معاملات ارزهای رمزپایه ارائه می دهند.

* راهنمای مفید ما را بررسی کنید, چگونه یک کارگزار ارز رمزنگاری مناسب انتخاب کنیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner