درباره سیستم عامل Cryptocurrency

دو روش مشخص در معاملات ارزهای رمزپایه

ارزهای رمزنگاری شده به نظر می رسد از هیچ جایی برای جذب سرمایه های میلیارد دلاری استفاده نشده اند. این کلاس دارایی پویا ویژگی ها و مزایای بسیار خوبی را به افراد و مشاغل مربوط به استفاده صحیح از آن ارائه می دهد. ارزهای رمزنگاری شده به طور عمده به دو روش زیر قابل معامله و استفاده هستند:

استفاده از ارزهای رمزپایه واقعی برای سوداگری ، تجارت ، انتقال پول یا اهداف دیگر.

ارزهای رمزنگاری شده را می توان با پول نقد ، کارت های اعتباری ، انتقال سیم و غیره خریداری کرد. پس از دستیابی مقدار مشخصی ارز رمزنگاری شده ، می توان آن را برای هر کس دیگری که کیف پول ارز رمزنگاری سازگار دارد ارسال کرد. این ممکن است افراد یا مشاغل باشد که یا کیف پول رمز ارز استاندارد دارند یا کیف پول میزبان ارز مبادله ای.

در این حالت ، طرف های مختلف صاحب ارزهای رمزپایه خاصی هستند و می توانند از آن برای پرداخت هزینه اقلام ، ارسال آن برای شخص دیگری یا نگهداری آن برای اهداف سوداگری استفاده کنند. انتقال ارز رمزنگاری شده به شخص دیگر در اصل همان ارسال ارز فیات (به عنوان مثال دلار) برای شخص از طریق سیم بانکی الکترونیکی است..

دلالان و سرمایه گذاران می توانند ارزهای رمزنگاری شده را در صرافی های مختلف ارزهای رمزنگاری شده با هدف خرید کم و فروش بیشتر برای سودآوری خریداری و بفروشند. استراتژی های معاملات داوری همچنین ممکن است توسط بازرگانان داوری که از اختلاف قیمت بین مبادلات مختلف ارزهای رمزپایه سو استفاده می کنند ، استفاده شود.

دلالان و سرمایه گذاران همچنین می توانند در برخی موارد (بدون استفاده از صرافی ارز رمزنگاری شده) از کیف پول ارز رمزنگاری شده برای گمانه زنی استفاده کنند. این مهمانی ها اساساً فقط باید مقداری ارز رمزپایه را به کیف پول رمزپایه خود منتقل کنند و منتظر بمانند تا قیمت به سطح مطلوب برسد. وقت آن رسیده است که دوباره آن را بفروشید ، آنها فقط می توانند کسی را پیدا کنند که ارز رمزنگاری شده را با ارز ویژه فیات مورد نیاز از آنها بخرد.

قراردادهای ارز رمزنگاری شده برای تفاوت (CFD)

برخی از سیستم عامل های معاملات فارکس قراردادهای ارز رمزنگاری شده (CFD) را به مشتریان خود ارائه می دهند. این CFD ها راهی مناسب برای تجارت ارزهای رمزپایه با اهداف سوداگرانه و بدون داشتن واقعی آن هستند.

حدس و گمان ارز رمزنگاری شده می تواند واقعاً سودمند باشد!

CFD در واقع قراردادی بین کارگزار و مشتری آن است که نمایانگر حرکت قیمت یک دارایی اساسی است. دارایی متعلق به تاجر نیست اما در معرض سود یا زیان ناشی از نوسان قیمت آن قرار می گیرد.

به عنوان مثال ، اگر یک معامله گر بیت کوین در یک تجارت طولانی (خرید) CFD به ارزش یک بیت کوین شرکت کند ، به ازای هر یک دلار افزایش قیمت بیت کوین ، یک دلار سود می برد. هنگامی که موقعیت باز می شود ، مقدار مشخصی از حاشیه (بودجه) موجود وی برای باز نگه داشتن موقعیت و حفظ هزینه های گسترش و عقب نشینی احتمالی در حالی که موقعیت باز است ، مشغول می شود. هنگامی که قیمت بالا می رود یا کاهش می یابد ، سود یا زیان در حساب بازرگان منعکس می شود. هیچگونه مبادله واقعی بین دلار و بیت کوین وجود ندارد.

افرادی که علاقه زیادی به گمانه زنی با ارزهای رمزپایه دارند یا نیاز به تبدیل ارز فیات به ارز رمزنگاری شده دارند ، اغلب دارای یک یا چند سوال زیر هستند:

 • بهترین بستر تجارت بیت کوین چیست؟?
 • بهترین پلتفرم تجارت ethereum چیست؟?
 • بهترین پلت فرم معاملات ریپل چیست؟?

پاسخ به این سالات ممکن است دشوار باشد و همچنین به مکان هر فرد ، نوع ارز فیات ، تنظیمات شخصی و اینکه آیا CFD ارز رمزنگاری شده یا ارزهای رمزپایه واقعی معامله می شود بستگی دارد..

سیستم عامل های معاملات ارزهای رمزنگاری شده چیست؟ (که در آن CFD ارز رمزنگاری شده قابل معامله است)

سیستم عامل های معاملات ارزهای رمزنگاری شده معمولاً بسترهای معاملاتی فارکس هستند که CFD ارز رمزنگاری شده را در خود دارند. هر بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده به ارائه دهندگان نقدینگی خود متصل است که نقدینگی ارز رمزنگاری شده را فراهم می کنند که مشتریان پلت فرم رمزنگاری می توانند معاملات ارز رمزنگاری شده را تقریباً بلافاصله انجام دهند. تجارت CFD ارز رمزنگاری شده با کارگزاران فارکس واقعاً راحت است. مزایای زیر ممکن است هنگام تجارت CFD ارز رمزنگاری شده با یک بستر مناسب تجارت ارز رمزنگاری شده تجربه شود:

 • اجرای تجارت آسان و قابل اعتماد است.
 • سیستم عامل های معاملات ارز رمزنگاری شده اغلب نقدینگی را از چندین صرافی ارز رمزپایه دریافت می کنند ، به این معنی که از تعداد بیشتری صرافی ارز رمزنگاری شده دارای ذخیره نقدینگی عمیق تر و قابل اعتماد تر هستند.
 • برخی از سیستم عامل های معاملات رمزنگاری ، مانند موارد دیگر ، به مشتریان خود از محافظت در برابر خرابی فلش ناامن کمک می کنند eToro.
 • ارزهای رمزپایه اغلب با اهرم قابل معامله هستند.
ارزهای رمزپایه را می توان با استفاده از دنده معامله کرد (اهرم نیرو).
 • معامله گران این امکان را دارند که موقعیت های کوتاه رمز ارز را وارد کنند.
 • برخی از سیستم عامل های معاملات ارزهای رمزنگاری معاملات اجتماعی و تجارت کپی در ارزهای رمزپایه را ارائه می دهند.
 • از آنجا که هنگام معامله با CFD ارزهای رمزپایه ، مالکیت این ارزهای رمزپایه وجود ندارد ، بازرگانان در معرض هکرهای ارزهای رمزپایه و از دست دادن ارزهای رمزپایه خود از طرق دیگر نیستند..
 • سیستم عامل های معاملاتی فارکس که معاملات ارزهای رمزنگاری شده را ارائه می دهند اغلب دارای ابزارهای عالی تجارت ، سیستم عامل های ویژه تجارت الگوریتمی ، نرم افزار نمودار عالی و پشتیبانی مشتری مطمئن هستند.
 • علاوه بر ارزهای رمزپایه ، که شامل جفت ارز ، کالاها ، شاخص های سهام و در برخی موارد سهام ، ETF ، اوراق قرضه و ابزارهای نرخ بهره است ، می توان به بسیاری از ابزارهای مالی (از همان حساب تجاری) دسترسی داشت..

مبادلات ارز رمزنگاری شده چیست?

کارکرد:

تبدیلات فیات به رمزنگاری ، رمزنگاری به فیات و رمزنگاری به رمزنگاری

مهمترین عملکرد مبادلات ارزهای رمزپایه فراهم آوردن بستری است که در آن افراد بتوانند ارزهای فیات (به عنوان مثال دلار ، یورو ، پوند و …) را با ارزهای رمزپایه مبادله کنند و بالعکس. بسیاری از مبادلات ارزهای رمزنگاری شده ارزهای رمزپایه محدودی دارند و برخی دیگر حتی مبادله رمزنگاری به رمزنگاری (تبدیل یک ارز رمزنگاری شده به ارز دیگر) را ارائه می دهند.

*برخی از صرافی های ارز رمزنگاری از تبدیل ارز فیات به رمزنگاری یا ارز رمزنگاری شده به فیات پشتیبانی نمی کنند و فقط مبادله بین ارزهای رمزپایه مختلف را امکان پذیر می کنند.

انتقال / پرداخت ارز رمزنگاری شده

صرافی های رمزنگاری شده همچنین کاربرانشان را قادر می سازند ارزهای رمزنگاری شده خاصی (به ویژه بیت کوین) را به کیف پول های رمزنگاری منتقل کنند. این تابع می تواند برای پرداخت هزینه کالاها یا خدمات یا انتقال ساده ارز رمزنگاری شده بین دوستان ، خانواده یا هر شخص دیگری استفاده شود. با برخی مبادلات ارزهای رمزنگاری شده ، چنین معامله هایی را برداشت می نامند در حالی که دیگران آن را انتقال می نامند.

هزاران تاجر آنلاین و آفلاین در سراسر جهان پرداخت بیت کوین را قبول می کنند.

گمانه زنی / معامله ارز رمزنگاری شده

چند صرافی ارز رمزنگاری شده در واقع معامله ارز رمزنگاری شده را با حساب های مارجین در سیستم عامل های پیشرفته معاملات به همان روشی که سیستم عامل های معاملات فارکس انجام می دهند ارائه می دهند..

البته ، گمانه زنی ارز رمزنگاری شده همچنین می تواند با صرافی های رمزنگاری منظم انجام شود که معاملات حاشیه ای را ارائه نمی دهند و به ویژه سیستم عامل های معاملاتی فانتزی ندارند.

نتیجه

برای افرادی که صرفاً می خواهند با برجسته ترین ارزهای رمزپایه گمانه زنی کنند و در واقع نیازی به معامله با ارزهای رمزنگاری “فیزیکی” ندارند ، CFD ارز رمزنگاری شده امن ترین و آسانترین گزینه است.

روند کار بسیار ساده است – با یک کارگزار رمزنگاری / فارکس خوب حساب باز کنید ، سپرده گذاری کنید و بلافاصله تجارت CFD ارز رمزنگاری شده را شروع کنید.

* با معاملات ارزهای رمزنگاری شده ، اقدام قیمت کلیدی است. برای یادگیری علت این لینک را دنبال کنید.

برای معامله گران و کاربران ارزهای رمزنگاری شده که نیاز به معامله یا داشتن ارزهای رمزپایه واقعی دارند یا ترجیح می دهند ، راحت ترین راه افتتاح حساب با صرافی ارز رمزنگاری شده است. در بیشتر مبادلات ارزهای رمزنگاری شده ، ارزهای فیات و ارزهای رمزپایه را می توان با یکدیگر مبادله کرد و برخی از صرافی های رمزنگاری نیز انواع آلت کوین و صلیب ارزهای عجیب و غریب در دسترس دارند.

اکثر مبادلات ارز رمزنگاری شده برای خرید و نگهداری معاملات ارز رمزنگاری مناسب است که نیازی به واکنش سریع یا سیستم عامل های پیشرفته تجارت ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner