بهترین ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاری در سال 2018

آخرین به روزرسانی در جولای 2018

ارزهای رمزنگاری شده چه کسی فکر می کرد این کلاس دارایی منحصر به فرد و قدرتمند (با استفاده از فناوری بلاکچین) چنین تأثیر کیهانی در دنیای مالی مدرن داشته باشد؟ از روز اول تجارت بیت کوین ، از نظر ارزش و سهم بازار رشد چشمگیری داشته است.

در حالی که بیت کوین بهترین ارز رمزنگاری شده است ، اما اخیراً مانند بقیه altcoins در فضای رمزنگاری ، ضرب و شتم زیادی را متحمل شده است..

اما این بدان معنا نیست که همه این سکه ها سرمایه گذاری خوبی نیستند. همه آنها هنوز پتانسیل تغییر روش صنایع و حتی اقتصادها را دارند. ما در نقطه ای هستیم که باید کسانی را که دارای کاربرد واقعی در دنیای واقعی هستند و آنهایی را که ندارند ، شناسایی کنیم.

Ethereum ، Bitcoin Cash ، Dash ، Litecoin ، Ripple ، Monero و Zcash همه پیشنهادهای ارزشی بسیار منحصر به فردی دارند. اما کدام یک در واقع بهترین سرمایه گذاری در حال حاضر است؟ بیایید گندم را از دانه جدا کنیم.

در جستجوی سیگنال های معاملاتی ارز رمزنگاری رایگان?

چرا ما Ripple (XRP) را دوست داریم

در زمانی که مردم شروع به سال می کنند که آیا ارزش واقعی ارزهای رمزپایه ، به ویژه بیت کوین وجود دارد یا خیر ، برخی از ارزهای رمزپایه در واقع جذابیت روزافزون بیشتری پیدا می کنند.

Ripple و رمز XRP آن یکی از این ارزهای رمزنگاری شده است ، ما احساس می کنیم که جذابیت و کاربرد گسترده ای در دنیای واقعی دارند.

برای مدت زمان طولانی ، ارزهای رمزپایه فقط به عنوان یک روش پرداخت متناوب دیده می شدند ، نوع استفاده از آن چندان مناسب و حتی کاربردی نبود. به خصوص بیت کوین که در بسیاری از محافل بدنام می شود. با این حال ، رمز XRP Ripple خیلی بیشتر است. این مورد توجه تعدادی از موسسات مالی قرار گرفته است که در حال آماده سازی برای استفاده از altcoin منحصر به فرد در سیستم های خود هستند.

ریپل (XRP) برخلاف بیت کوین ، هم یک شبکه ارزی و هم پرداخت است. در حالی که پردازش یک معامله با استفاده از بیت کوین ممکن است ساعتها یا حتی روزها طول بکشد اما فناوری Ripple قادر به پردازش معاملات طی 4 ثانیه است. این امر خصوصاً مورد توجه موسسات مالی قرار می گیرد.

دریابید که چگونه در اینجا تجارت بیت کوین را انجام دهید.

رمزگذاری برتر Ripple در سال 2018

Ripple (XRP) آماده تبدیل شدن به یک سنگین وزن سنگین رمزنگاری در سال 2018 است.

eToro یک بستر اجتماعی ارائه می دهد که در آن می توان ارزهای رمزپایه زیادی را معامله کرد, اکنون به eToro بپیوندید!

* سرمایه شما در معرض خطر است.

در عین حال ، در حالی که این بخش کاهش گسترده ای را تجربه کرده است. XRP همچنان خودش را حفظ می کند.

قیمت XRP نسبتاً بسیار بهتر از بسیاری از همتایان اصلی خود عمل می کند. از آنجا که بسیاری از ارزهای رمزپایه اصلی با هم ارتباط دارند ، به تحلیل قدرت نسبی آنها برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری کمک می کند.

فضای رمزنگاری در طول سال 2018 سختی کشیده است ، بنابراین خوب است که به طور مقایسه ای به آنها نگاه کنیم. به یاد داشته باشید ، ما در حال بررسی این نیستیم که کدام رمزنگاری در سال آینده بیشترین ارزش دلار را بدست خواهد آورد. همه چیز در مورد درصد بالقوه سود است که ممکن است حاصل شود.

شبکه Ripple قوی و ایمن است

شبکه Ripple فوق العاده قابل اعتماد و ایمن است. پایداری شبکه Ripple اعتماد به نفس خود و ارز رمزنگاری شده Ripple را تا حد زیادی تشویق می کند. با مشکلات بسیار کمتر از برادران بزرگ آن ، بیت کوین و اتریوم, عملکرد مستقیم و روان Ripple آن را به یک رمزنگاری کاملاً معتبر برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

بسیاری از م institutionsسسات مالی فناوری قدرتمندی را که در پشت عملکرد Ripple وجود دارد ، پذیرفته اند. از طریق تقویت مشارکت با بیش از نیمی از بانک ها و خانه های سرمایه گذاری پیشرو در جهان ، ریپل آماده است تا به بخشی ضروری از تجارت بین الملل تبدیل شود. روابط قوی با Western Union ، xRapid ، سازمان پول عربستان سعودی و xCurrent آغاز اتحاد جوانه زنی با بازیگران قدرت مالی جهانی است.  

Ripple فوق العاده سریع و ارزان است

سرعت معاملات باورنکردنی Ripple آن را به یک برنده در صنعت ارزهای رمزپایه تبدیل می کند. در مقایسه با بیت کوین ، Ethereum و Litecoin ، هنگام پردازش معاملات در شبکه خود ، Ripple سالهای نوری پیش رو دارد. برخلاف بیت کوین ، ازدحام معاملات در شبکه Ripple وجود ندارد.

در مورد هزینه ، Ripple با متوسط ​​هزینه معامله حدود 0.0005 دلار یک برنده واضح است. البته ، مانند بسیاری از موارد مربوط به ارزهای رمزپایه ، با پیشرفت فناوری ، هزینه ها و هزینه ها نیز کاهش می یابد.

مقیاس پذیری بالا

Ripple برای کنترل حجم زیادی از معاملات طراحی شده است. در حالی که امثال بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin و Monero حتی قادر به انجام 100 تراکنش در ثانیه نیستند ، Ripple قادر به پردازش 1500 تراکنش در ثانیه است. فناوری جدیدی در آستانه است که ظرفیت Ripple را در آینده نزدیک به ده هزار تراکنش در ثانیه افزایش می دهد.

برنامه های نهادی چشمگیر Ripple

ریپل به دلیل سرعت معاملات قابل توجه ، مقیاس پذیری بالا و شبکه پایدار ، چیزی فراتر از ارز رمزنگاری شده است ، این ابزار عالی برای بهبود فرایندهای انتقال پول بین المللی است.

با استفاده از Ripple ، بانک ها و م institutionsسسات مالی به نقدینگی درخواستی دسترسی پیدا می کنند و قادر به انجام پرداخت های جهانی در زمان واقعی هستند. در جاهایی که انجام نقل و انتقالات بانکی بین المللی چند روز طول می کشید ، تقریباً بلافاصله با Ripple انجام می شود. چه انقلابی!

آیا Ripple بهترین رمز ارز برای سرمایه گذاری در سال 2018 است?

Ripple یک ارز رمزپایه چشمگیر است که دارای بسیاری از کاربردهای مفید است. وقتی با بیت کوین و بسیاری دیگر از ارزهای رمزپایه محبوب مقایسه می شود ، ریپل بسیار پایدارتر است. با Ripple ، هیچ سخت فورک و سیاست های غیرضروری وجود ندارد. معاملات ارزان آن نیز به جذابیت آن افزوده است.

اصول Ripple همچنان قوی است. و در حالی که کل بخش رمزنگاری از اوج خود عقب نشینی کرده است. اگر به پنج تا 10 سال آینده نگاه می کنید ، فکر می کنیم Ripple (XRP) جعبه های زیادی را برداشته است.

بیایید ببینیم Ripple برای بقیه سال چه چیزهایی را در فروشگاه ذخیره کرده است. برای به دست آوردن سهم خود از عملکرد Ripple, یک حساب کاربری با یک کارگزار رمزگذاری عالی باز کنید امروز.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner