استراتژی های محبوب فارکس

در این بخش ، محبوب ترین استراتژی های فارکس مبتنی بر تجزیه و تحلیل بنیادی ، تجزیه و تحلیل فنی یا مخلوطی از هر دو را پیدا خواهید کرد. ما از محبوب ترین شاخص ها برای ساخت این استراتژی ها استفاده کردیم. از آنجا که این محبوب ترین استراتژی ها است که توسط اکثر قریب به اتفاق معامله گران استفاده می شود ، نسبت موفقیت بالایی دارند. ما به شما توصیه می کنیم که استراتژی ها را کاملاً بخوانید تا بتوانید یاد بگیرید که چگونه آنها را در تجارت روزمره خود به کار ببرید. این امر در معاملات فارکس به شما امتیاز می دهد و تفاوت بین برد و باخت در پایان ماه را ایجاد می کند.

استراتژی های معاملات Forex Swing

وقتی نوبت به استراتژی های معاملات نوسان فارکس می رسد ، مطمئناً استراتژی های مختلف معاملاتی وجود دارد که می تواند به موفقیت منجر شود. با این حال ، معاملات نوسان یک مزیت بزرگ دارد: شما نیازی به نظارت بر نمودارهای روز به روز ندارید.

Scalping – استراتژی های معاملات فارکس

به نظر بسیاری از معامله گران تازه کار ، اسکالپینگ یک استراتژی تجارت فارکس بسیار جذاب است. استراتژی اسکالپینگ یک استراتژی معاملاتی “درون روزه” است و به یک معامله گر موفق اجازه می دهد در کمترین زمان درآمد زیادی کسب کند. این بسیار جذاب است زیرا یک استراتژی نسبتاً کم خطر است و می تواند سود بسیار زیادی به همراه داشته باشد. گرچه اسکالپینگ کم خطر در نظر گرفته می شود ، اما متکی به یک معامله گر توجه است و اگر احساسات مانع ایجاد شود می تواند به خطر بیفتد.

سطوح پشتیبانی و مقاومت – استراتژی های معاملات فارکس

یک روش خوب برای درک حمایت و مقاومت در برابر معاملات مقاومت این است که فردی را توصیف کنید که سعی دارد از یک خط مشخص عبور کند و حصاری راه او را ببندد. او در امتداد حصار ادامه خواهد داد اما قادر به عبور از آن نخواهد بود. این حصار نشان دهنده “سطح حمایت و مقاومت” است.

معاملات روند – استراتژی های معاملات فارکس

معاملات در این روند یکی از ایمن ترین راه های تجارت و یک استراتژی عالی فارکس برای به حداکثر رساندن سود است. تحلیل گران برتر FXML از معاملات روند به عنوان یکی از استراتژی های تجاری اصلی خود استفاده می کنند و همیشه قبل از انجام معامله یا سیگنال بررسی می کنند که در کدام سمت از روند هستند..

میانگین متحرک معاملات – استراتژی های معاملات فارکس

ما به عنوان معامله گر چیزهای زیادی را باید در نظر بگیریم. برای موفقیت در این تجارت ، مهم نیست که شما تجارت کوتاه مدت یا بلند مدت دارید ، ما باید عوامل و شاخص های مختلفی را در تجزیه و تحلیل خود قرار دهیم. این ممکن است شاخص های اساسی ، شاخص های فنی یا هر دو باشد. یکی از ساده ترین شاخص ها میانگین متحرک (MA) است. تفسیر آن آسان است و می توان آن را در نمودار قرار داد بنابراین مجبور نیستید محاسبات انجام دهید.

چگونه می توان در بازارهای فرار سودآوری داد و ستد کرد – استراتژی های تجارت فارکس

تجارت در یک بازار بی ثبات خطرناک است اما احتمال فرصت های سود زیاد وجود دارد. به منظور کسب سود در معاملات نوسانات ، باید سطوح بزرگ را انتخاب کنید ، جریان را طی کنید و اهداف خود را افزایش دهید.

فریم های چندگانه – استراتژی های معاملات فارکس

استراتژی معاملاتی چند بازه زمانی یک استراتژی معاملاتی فارکس است که با پیروی از یک جفت ارز واحد در بازه های زمانی مختلف کار می کند. با پیروی از نمودار قیمت می توان پایین ترین و پایین ترین سطح را مشاهده کرد و روند کلی و موقتی را ایجاد کرد. با این حال ، با مشاهده چارچوب های زمانی مختلف ، می توانیم تغییرات و الگوهایی را مشاهده کنیم که با استفاده از یک چارچوب زمانی قادر به تشخیص آنها نبودیم.

معاملات بانک های مرکزی – سخنان – استراتژی های معاملات فارکس

نظرات بانک های مرکزی لحن بازار را تعیین می کند. می توانید نظرات خود را با اسکالپینگ ، معاملات کوتاه مدت و / یا معاملات بلند مدت معامله کنید.

تجارت بانک های مرکزی – اقدامات – استراتژی های معاملات فارکس

تجارت بانک های مرکزی می تواند بسیار سودآور باشد. استراتژی های اصلی معامله انتظار ، واکنش تند و سریع و رویداد اصلی است.

استراتژی درست در یک بازار غیر منطقی – استراتژی های معاملات فارکس

منطق خود را معامله کنید یا بازار را معامله کنید؟ گاهی اوقات ، قیمت سرسختانه بر خلاف تحلیل فنی و بنیادی حرکت می کند. ما همچنان می توانیم سودآوری معامله کنیم ، یا با استفاده از سیگنال های کوتاه مدت فارکس و یا خلاف آن با استفاده از معاملات طولانی مدت ، سودآوری داشته باشیم..

درک فارکس و اجازه دادن به شما در راهنمایی بازار – استراتژی های معاملات فارکس

اخیراً ، شاهد اقدامات غیرمنطقی زیادی در بازار فارکس بوده ایم. اما بازار همیشه اشاره دارد که می خواهد به چه جهتی برود ، بنابراین در این زمان ها بهتر است اجازه دهید بازار راهنمای شما باشد.

استراتژی پوشش کوتاه مدت – استراتژی های معاملات فارکس

استراتژی های مصون سازی شامل کوتاه و طولانی رفتن روی دو جفت فارکس است که با هم ارتباط مثبت دارند. Man Group با موفقیت بسیار زیادی از این استراتژی فارکس استفاده می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner