3 شرکت رمزنگاری که قبلاً پرداختهای PayPal را قبول می کنند

شایعه شده است که سرویس انتقال پول آنلاین آمریکایی PayPal در حال آماده سازی ورود به صنعت ارزهای رمزپایه است. در صورت صحت ، PayPal به بزرگترین نهادی تبدیل می شود که هنوز خرید ارزهای رمزپایه را انجام نمی دهد و این یک نقطه عطف مهم برای صنعت محسوب می شود.

اما برای کسانی که نمی توانند صبر کنند ، از قبل می توان از PayPal برای خرید هر چیزی که می خواهید در فضای ارز رمزپایه استفاده کنید استفاده کنید – اگر می دانید کجا جستجو کنید!

ارزهای رمزپایه را با Coinbase بخرید

وقتی نوبت به خرید ارزهای رمزپایه برای اولین بار می رسد ، بسیاری از افراد به ناچار در استفاده از PayPal ، Venmo و سایر خدمات پرداخت آنلاین معروف به دنبال خرید هستند. با این حال ، آنها معمولاً خواهند فهمید که گفتن این کار راحت تر است ، زیرا تعداد بسیار کمی از کارگزاران و فروشندگان چیزی غیر از پرداخت بدهی و کارت اعتباری را قبول می کنند.

خوشبختانه ، کارگزار ارز رمزپایه مستقر در کالیفرنیا ، یک نیاز بزرگ در بازار را تشخیص داد و با شروع پذیرش PayPal برای خرید ارزهای رمزپایه در سال 2016 ، برای پر کردن شکاف وارد عمل شد. از آن زمان ، غول مبادله دامنه ارزهای رمزنگاری شده خود را به طور چشمگیری گسترش داده است فروش ، و پشتیبانی از پرداخت های PayPal را در کشورهای مختلف ارائه داده است.

Coinbase در حال حاضر خرید مستقیم بیش از 30 ارز رمزپایه مختلف با PayPal را شامل می شود ، از دارایی های شناخته شده مانند Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Bitcoin Cash (BCH) و Chainlink (LINK) ، تا موارد کمتر تثبیت شده مانند Basic توجه نشانه (BAT) و Zcash (ZEC).

مشتریان در 40 منطقه مختلف در حال حاضر گزینه خرید ارزهای رمزپایه با PayPal را دارید – از جمله ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، فرانسه ، ایتالیا و اسپانیا. با این حال ، مشتریان در آفریقا ، آسیا و استرالیا در حال حاضر این گزینه را ندارند.

برای افراد در کشوری که سرویس Coinbase آنها را سرویس نمی کند ، تعداد انگشت شماری از گزینه ها وجود دارد که ارزش بررسی را دارد. اینها شامل سیستم عامل های معاملات نظیر به نظیر Paxful و Local Bitcoins و همچنین eToro است که یک پلتفرم معاملات اجتماعی محبوب است که بیشتر برای معاملات سهام و کالا استفاده می شود.

تجارت با NewsCrypto را بیاموزید

اگرچه از Coinbase می توان برای خرید بسیاری از ارزهای رمزپایه محبوب با PayPal استفاده کرد ، اما هر کسی که بخواهد بعداً ارز رمزنگاری شده را معامله کند ، مطمئناً می خواهد قبل از انجام این کار اصول تجارت ، تجزیه و تحلیل فنی و نمودار را بیاموزد – از آنجا که معامله گران بی تجربه معمولاً خیلی خوب نیستند بازارهای بی ثبات.

NewsCrypto برای پرداختن به این موضوع دقیق طراحی شده است. NewsCrypto به عنوان مرکزی برای جوانه زدن و معامله گران معاملات ارزهای رمزپایه ، منابع زیادی را فراهم می کند که هدف آن دسترسی به تجارت و سودآوری بیشتر است. اینها شامل انبوهی از ابزارهای ردیابی ، نمودارسازی و تجزیه و تحلیل بازار و همچنین شاخص های احساسات است که به تجار برتری قابل توجهی نسبت به رقابت می دهد..

طیف گسترده ای از ویژگی ها بصورت رایگان ارائه می شود ، اما برای کسانی که می خواهند به ابزارهای پیشرفته تری که توسط معامله گران حرفه ای استفاده می شود دسترسی داشته باشند ، NewsCrypto همچنین چند طرح عضویت برتر را ارائه می دهد.

برنامه متوسط ​​با 250 سکه NewsCrypto (NWC) در هر ماه (حدود 8.30 دلار) ارائه می شود و علاوه بر چندین نوع نمودار سفارشی ، ابزارهای شاخص آربیتراژ و احساسات را باز می کند ، در حالی که 500 NWC / ماه (حدود 16.60 دلار) به روزرسانی پیشرفته یک قدم جلوتر می رود و همچنین هشدارهای نهنگ ، نمودارهای همبستگی و جریان را باز می کند ، از جمله موارد دیگر.

توکن های NWC را می توان مستقیماً در وب سایت NewsCrypto با استفاده از PayPal خریداری کرد ، یا می توان آنها را از صرافی های شخص ثالث مانند KuCoin برای پرداخت هزینه ارتقا membership عضویت دریافت کرد. متناوباً ، کاربران NewsCrypto که NewsCrypto را تکمیل می کنند دوره آموزش تجارت یک هفته عضویت پیشرفته رایگان را باز خواهید کرد.

دارایی های خود را با Ledger ایمن نگه دارید

اگر شما یک کاربر مشتاق ارز رمزنگاری شده هستید ، احتمال این وجود دارد که شما در مورد مسئله هک های صرافی یا سرقت در صنعت ارزهای رمزنگاری شده چیزی شنیده باشید ، یا خودتان نوعی ضرر را تجربه کرده باشید.

همچنین ممکن است آگاه باشید که کیف پول های سخت افزاری ارز رمزپایه به طور گسترده ای به عنوان بهترین راه برای ایمن نگه داشتن وجوه شما در نظر گرفته می شوند ، زیرا این امکان را برای شما فراهم می کند تا ارزهای رمزپایه خود را در یک محیط آفلاین و امن ذخیره کنید و کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود را حفظ کنید..

دفتر کل مسلماً موفق ترین تولید کننده کیف پول سخت افزاری رمزنگاری شده است ، زیرا پرفروش ترین کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S را تولید می کند و در چهار سال گذشته بیش از 1.5 میلیون دستگاه فروخته است.

سال گذشته ، این شرکت از کیف پول سخت افزاری نسل بعدی خود با نام 119 دلاری Ledger Nano X رونمایی کرد که عملکردی مشابه Ledger Nano S را به همراه دارد ، اما پشتیبانی از بلوتوث ، حافظه بیشتر و پوشش ارز رمزنگاری شده بهتر را به آن اضافه می کند. Ledger Nano X از هر ارز رمزنگاری شده ای که توسط Coinbase فروخته شده پشتیبانی می کند و حتی از سکه NewsCrypto فوق الذکر پشتیبانی می کند.

Ledger Nano S و Nano X را می توان از این دستگاه خریداری کرد فروشگاه رسمی لجر با استفاده از PayPal و انواع دیگر روش های پرداخت – از جمله ارزهای رمزپایه. اگر هیچ یک از این موارد با شرایط شما مطابقت ندارد ، بودجه ShapeShift است کیف پول KeepKey تنها کیف پول سخت افزاری دیگری است که با PayPal قابل خرید است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner