بزرگداشت روحیه WomenInBlockchain در روز جهانی زن 2019

تبلیغات پیمکس

توجه: این به هیچ وجه رتبه بندی / رتبه بندی نیست ، مقاله خلاصه ای از ورودی های داوطلبانه راکستارهای مختلف زن است. بیایید مسابقه را فراموش کنیم و روح روز زن را جشن بگیریم.

Coingape استعداد زنان و سهم آنها در Blockchain را تحسین می کند & رمزنگاری در روز جهانی زن. ما از همه زنان ذکر شده بخاطر ارائه دیدگاه منحصر به فرد خود به برخی از سوزش آورترین سوالات در رمزنگاری و بلاکچین ، تشکر می کنیم. اغلب اوقات ، زنان به زنان دیگر قدرت می بخشند.  

سال گذشته شاهد کاهش قیمت رمزنگاری به ATL های آنها بودیم و حتی برخی از بازیکنان بزرگی مانند Coinsquare و Bitmain در امان نماندند زیرا آنها یا مجبور بودند نیروی کار خود را کاهش دهند یا عملیات را رها کنند.

اما ، Shireen YIP ، COO در Travel-By-Bit معتقد است که زمان آن فرا رسیده است که “گمانه زنی های مالی را نادیده بگیریم ، اجازه دهید تصویب واقعی بلاکچین را بسازیم”

خردمند کسی است که می پذیرد مشکلی وجود دارد ، نابرابری بزرگترین مسئله ای است که امروز زنان با آن روبرو هستند – اما این روند به چیزی هیجان انگیز تبدیل شده است ، زنان در فناوری یا زنان در هیئت مدیره تمام موانع را برطرف می کنند و یک مایک را تحریک می کنند ، میلیون زن دیگر برای استفاده از دوران پیشرفته مانند – Blockchain Technology و Crypto Ecosystem.

برای به دست آوردن تجربه در زمان واقعی #WomenInBlockchain ، ما با زنانی که از نزدیک با شرکت های مستقر در Blockchain و Crypto همکاری می کنند ارتباط برقرار کردیم و نظرات آنها را در مورد طیف گسترده ای از سوالات پرسیدیم. 

در زیر لیستی سریع از زنان در Crypto آورده شده است که اخیراً در این پرسش و پاسخ شرکت کرده اند.

بیایید به نظرات متنوع BlockchainWomen در مورد چند س sال اب زیر کاه نگاه کنیم!

س – چگونه می توان زنان بیشتری را در فضای بلاکچین و رمزنگاری تشویق کرد و چرا این امر حیاتی است?

ساشا کولسوا از Changelly 

بدیهی است که ما به نمونه های برجسته تری از زنان برای احساس برابری در فضا نیاز داریم. از قضا ، جامعه ما به نوعی بسیار نزدیک است ، ما درگیر پروژه ها و ایده های خود هستیم و گاهی اوقات فراموش می کنیم که اصول اولیه را با بیشترین تعداد افراد در اختیار ما قرار دهیم. ما اینجا هستیم ، بنابراین بیایید همه را اینجا بیاوریم ، در این دیگ ذوب ذوب ، و ببینیم در یک دهه چه اتفاقی می افتد.

پریانکا شارما از WazirX

اولین قدم شکستن این افسانه است که اگر مهندس نباشید ، ورود به حوزه Blockchain دشوار است. این در ذهن شماست ، و اگر این طور بود ، من الان بیکار می شوم! من دوست دارم زنان جوان را در مورد بلاکچین و دامنه شغلی آن آموزش دهم – جایی برای بازاریابی ، مالی ، حقوقی ، انطباق و موارد دیگر وجود دارد! حتی می توانیم کارگاه های مشاوره را در کالج های زیر لیسانس شروع کنیم ، سمینارهای آنلاین داشته باشیم و موارد دیگر.

سیمونا پاپ از شبکه Bounties

تنوع و شمول ، دیدگاههای گوناگون. من آنها را تشویق می کنم که در جلسات ، گفتگوها و ایجاد محتوا در مورد علاقه و علاقه خود شرکت کنند

س- صدای شما در مورد سیاست رمزنگاری آینده هند چیست؟ (آیا هند مقررات رمزنگاری مثبتی را به کشور وارد خواهد کرد؟ اگر چنین فکر کنید ، چنین چیزی ممکن است باشد)!

پریانکا شارما از WazirX

یک تنظیم مثبت رمزنگاری در راه است و من اطمینان دارم که دولت هند ما را ناامید نخواهد کرد. فکر نمی کنم رمزنگاری هنوز به عنوان روش پرداخت پذیرفته شود ، احساس می کنم رمزنگاری در یک کلاس دارایی جدید قرار می گیرد و درآمد حاصل از آن مشمول مالیات می شود. من همچنین می بینم که یک دستورالعمل دقیق AML برای مبادلات ارائه می شود ، Said Priya. بیش از هر چیز دیگری ، مقررات آینده سرانجام “قانونی بودن” شایسته را به رمزگذار می دهد و زمینه را برای نوآوری بیشتر ایجاد می کند!

سیمران از AMBCrypto و KoinEx  

صادقانه بگویم ، تصمیم گیرندگان از فناوری پشت ارزهای رمزنگاری شده نمی فهمند. و اگر جنبه های بزرگ رمزنگاری را درک نکنید ، واقعاً نمی توانید درک کنید که چرا به قانونی بودن آن نیاز دارید. من بسیار سرسخت هستم که مردم برای تسریع در حاکمیت مالی می خواهند رمزنگاری را بپذیرند اما مدتی طول می کشد تا دولت هند موضع بگیرد.

دختر CryptoGirl

با توجه به اینکه کشورها هر روز سیاست های رمزنگاری و بلاکچین را تدوین می کنند ، هند به زودی مجبور است صنعت را نیز تنظیم کند. افزایش فشار بین المللی در سرمایه گذاری ها در این بخش ، دولت را مجبور به اطمینان از مطابقت قوانین با فن آوری های مخرب خواهد کرد.

س – آینده Blockchain از نظر شما چیست؟ مخصوصاً در هند. کدام بخش شاهد موج انقلابی در Blockchain خواهد بود? 

پاسخ این س questionال کاملاً مشابه بود و در نتیجه جواب سریع “BANKS” بود. در اینجا دیدگاه های آنها وجود دارد؛

Chitral Patel از LalaWorld

بلاکچین مسلما انقلابی در نحوه تجارت فعلی ما ایجاد خواهد کرد. در بخش بانکی و مالی ، بهداشت و صنعت سرگرمی بسیار مورد نیاز است.

سیمران از AMBCrypto و KoinEx

من معتقدم هند به بلاکچین برای بانکها ، زنجیره های تأمین ، رأی دادن ، پزشکی و موارد دیگر نیاز دارد. ما کشوری هستیم که یکی از بالاترین نرخ جمعیت را در جهان دارد. ما باید سیستماتیک باشیم. ما باید شفاف عمل کنیم. ما باید دموکراتیک باشیم و برای آن ، باید غیرمتمرکز باشیم.

آیوشی جین از Coinswitch

بخش بانکی و امور مالی غیرمتمرکز بخشی است که در هند دارای تصویب جهانی و همچنین تصویب می شود

دختر CryptoGirl

به عنوان یک اقتصاد ارضی ، کشاورزی اولین بخشی است که می تواند به طور مثبت تحت تأثیر بلاکچین قرار گیرد – کاهش واسطه ها و اطمینان از دریافت یارانه به افراد مناسب در یک سیستم ایمن ، امن و شفاف.

س – چه چیزی شما را به ورود به دوره Blockchain الهام می دهد?

Wendy O – Crypto Influencer و Vlogger

الهام بخش ترین نکته در مورد Blockchain آزادی ای بود که برای من فراهم کرد ، من قادر به کار در خانه و گذراندن وقت با خانواده ام هستم – قبل از اینکه به مدت 7 سال به عنوان هماهنگ کننده خدمات بیمار در مراقبت های بهداشتی کار کنم.

و نظرسنجی با مشاوره آنها به همه زنان در Blockchain پایان می یابد..!

س – توصیه نهایی شما به همه زنان در این “روز زن” چیست؟ *

پریانکا شارما از WazirX

خانمها ، خواه محل کار باشد یا هرجای دیگر ، ما باید پشت یکدیگر را داشته باشیم! بیایید یکدیگر را بالا ببریم ، یکدیگر را از منطقه راحتی خود بیرون کنیم و در کنار یکدیگر باشیم. اگر مردی هرگز دستاوردهای شما را به v *** na شما نسبت می دهد ، دیگر هرگز به خودتان شک ندارید ، فقط مسدود کنید ، گزارش دهید و ادامه دهید! به یاد داشته باشید ، سخنان گلوریا اشتاینم: اگر زنان می توانستند به بالای خیابان بخوابند ، تعداد زنان بیشتری در بالا وجود دارد. هرگز درمورد موفقیت خود عذرخواهی نکنید.

سیمران از AMBCrypto و KoinEx   

بیایید در این سواری برای انقلاب قدم بگذاریم ، وب 3.0 را از دست ندهیم?

Aayushi Jain از Coinswitch –  بر روی کار خود تمرکز کنید و به منتقدان خود توجه نکنید ، کار بیشتر از کلمات صحبت می کند.

CryptoGirl هند – دختران ، ما باید از هزینه به ذهنیت صرفه جویی کنیم ، ما نمی توانیم عقب بمانیم و باید جای خود را در اکوسیستم بلاکچین و ارزهای رمزپایه بسازیم.

Chitral Patel از LalaWorld – تمام موانع را بشکنید ، چانه خود را بالا بگیرید ، 3 نفس عمیق بکشید و می توانید این کار را انجام دهید!

روز زن مبارک – World of Crypto.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner