شکستن: Robinhood با حذف قیمت GME دلار آمریکا ، خواستار اقدام طبقاتی در حالی که خواست AOC ، نماینده کنگره ایالات متحده ، تحقیق می کند ، افزایش می یابد

تبلیغات پیمکس

Robinhood ، برنامه محبوب معامله پس از محدود کردن معاملات خود در دیروز ، فقط از فروش سهام محبوب Gamestop (GME) خبر داد. این تصمیم با واکنش شدید همه به ویژه جامعه رمزنگاری روبرو شد.

آنچه رابین هود انجام داد واقعاً ناپسند است. من امیدوارم که مردم آن برنامه را دسته جمعی ترک کنند و به اندازه کافی با پرونده های قضایی روبرو شوند که آنها را از فعالیت خارج کنند. AMC دلار GME دلار دلار BB $ NAKD

– فردریک جوزف (FredTJoseph) 28 ژانویه 2021

روز گذشته برنامه تجارت Robinhood به دلیل افزایش قیمت و حجم بالای معاملات در محل و انحلال سنگین موقعیت های کوتاه مدت ، در یک نقطه بیش از 13 میلیارد دلار ، با چندین قطره مواجه شد..

با ادامه حماسه معاملات Reddit / Wall Street Bets ، برنامه های کارگزاری مانند Robinhood با خسارات عمده ای روبرو هستند.. https://t.co/03gnvDK02K pic.twitter.com/5FrbIwsqGk

– CNBC (@ CNBC) 28 ژانویه 2021

سهام Gamestop تبدیل شده است به بحث در مورد افزایش قیمت دیروز در شهر بیش از 300 $ است که عمدتا توسط یک گروه Reddit wallstreetbets تحت فشار قرار گرفت که در نهایت به خرده فروشی در مقابل نبرد تجارت بانک تبدیل شد.

Nasdaq هنگامی که تجارت توکن GME را متوقف کرد ، به نجات بسیاری از خریداران کوتاه آمد و آن را دستکاری به دلیل اعتیاد به رسانه های اجتماعی دانست. Robinhood مجموعه را دنبال کرد و کلیه معاملات خرید مکان و گزینه را متوقف کرد.

AOC و تد کروز خواستار تحقیق در مورد Robinhood هستند که از تجارت GME جلوگیری می کند

Robinhood خود را وارد آبهای گرم کرده است که ممکن است منجر به بسته شدن آن شود زیرا تقاضاهای دادرسی کیفری علیه برنامه تجارت مورد توجه الکساندریا اوکاسیو-کورتز ، نماینده کنگره ایالات متحده قرار گرفت که خواستار تحقیق در مورد برنامه تجارت برای مسدود کردن تجارت سهام GME شد در اوج قیمت خود برای سرمایه گذاران خرده فروشی در حالی که صندوق های تامینی هنوز هم می توانند آزادانه و بدون محدودیت آن را معامله کنند.

این غیر قابل قبول است.

اکنون باید در مورد اطلاعات بیشتری کسب کنیم RobinhoodAppتصمیم برای جلوگیری از خرید سهام سرمایه گذاران خرده فروشی در حالی که صندوق های تامینی می توانند آزادانه سهام را به دلخواه خود معامله کنند.

من به عنوان عضو Cmte خدمات مالی ، در صورت لزوم از دادرسی حمایت می کنم. https://t.co/4Qyrolgzyt

– Alexandria Ocasio-Cortez (@ AOC) 28 ژانویه 2021

نماینده مجلس از این نکته ادامه داد که تحقیقات فقط به Robinhood محدود نمی شود و تبادل نظرهای دیگر به دنبال روشی مشابه.

س intoالات مربوط به یخ زدن نباید فقط به Robinhood محدود شود.

این یک موضوع جدی است. محققان کمیته باید در خلال تحقیقات بالقوه ، هرگونه خرید خرده فروشی ، منجمد کردن سهام را بررسی کنند – به ویژه مواردی که اجازه فروش را می دهند ، اما خریدهای منجمد.

رئیس کنگره خواستار تحقیق در مورد Robinhood و سایر مبادلات متوسل به مسدود کردن تجارت GameStop شده است همچنین منجر به لحظه ای بسیار نادر شده است که سناتور جمهوری خواه تد کروز با AOC موافقت کرد وال استریت را به دلیل تعیین شرایط خرده فروشان بالا بکشد..

کاملا موافق. &# 128071؛ https://t.co/rW38zfLYGh

– تد کروز (tedcruz) 28 ژانویه 2021

Robinhood در میان فراخوان های عدم تمرکز ، واکنش های شدیدی را به همراه دارد

تصمیم برنامه تجارت robinhood خیلی از افراد خصوصاً جامعه رمزنگاری که قصد داشتند Gamestop را برای انحلال موقعیت های کوتاه تر استفاده کنند ، خوب نبود. حذف لیست و توقف تجارت همچنین تقاضا برای یک پلت فرم غیرمتمرکزتر را افزایش می دهد ، جایی که توسط انحصار تعداد کمی از افراد در بالا هدایت نمی شود.

YOLO – جهان متعلق به عصر جدید است .. زمان تنظیم شدن است.

سهام رمزنگاری مورد بعدی در دهه 2020-2030 است ?#GME YOLO دلار SNM دلار $ BTC $ Binance $ BNB $ BSC بلاکچین $

– SONM (sonmdevelopment) 28 ژانویه 2021

جامعه رمزنگاری در حالیکه GME اعتقاد مشابه کوتاهی به بانکداران را دارد و در حال حاضر از این شرکت خواسته بود تا در بیت کوین سرمایه گذاری کند و سهام خود را در صرافی های رمزنگاری از طریق توکن سازی لیست کند ، پشت سر GME قرار گرفت..

بسیاری بر این باورند که وال استریت به دلیل اینکه در بازی های تجاری خود با خرده فروشان شکست می خورند ، از تاکتیک های قلدری استفاده کرده است.

این واقعیت که ثروتمندان تمام تلاش خود را برای تحت فشار قرار دادن برنامه های دیگر و توقف خرید سهام در GME AMC و غیره انجام می دهند ، نشان می دهد که آنها از آنچه در مجموع توانایی آن را داریم ترسیده اند. می خواهم تمام تلاشم را انجام دهم تا هر چقدر می توانم نگه دارم

– مایکل کوواچ (kovox @) 28 ژانویه 2021

اکنون همه نگاهها به Gamestop معطوف شده است تا ببیند که در ادامه با چندین سیستم عامل معاملاتی برای متوقف کردن معاملات سهام خود و همچنین حذف لیست آنها ، چه می کنند..

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner