با CZ’s Clever Expansion Plans Binance آماده است Amazon Crypto باشد

تبلیغات پیمکس

Binance و Amazon چگونه هستند؟ آمازون با طیف وسیعی از ارائه محصولات یکی از همه کاره ترین شرکت ها در جهان است – از فروش کالاهای خرده فروشی تا انتشار کتاب های جدید تا تولید محتوای ویدئویی تا توسعه الکترونیک مصرفی پیشگام ، به تدریج به یک فروشگاه تک مرحله ای برای نیازهای مصرف کنندگان تبدیل می شود. در دنیای رمزنگاری ، همین را می توان برای Binance نیز گفت ، که با استراتژی های توسعه هوشمندانه CZ در حال تبدیل شدن به یک امپراتوری رمزنگاری جهانی است..

یک انگشت در هر پای

Binance تعداد محصولات پیشنهادی بیشتری دارد که نمی توان روی انگشتان هر دو دست حساب کرد. این فقط مبادله بلاکچین و دارایی رمزنگاری نیست ، بلکه در سرمایه گذاری و جمع آوری سرمایه ، تحقیقات دارایی دیجیتال و پشتیبانی و پذیرش بلاکچین و رمزنگاری نیز نقش دارد..

منبع: Binance

سیستم عاملهای مختلف آن از معاملات نقطه ای ، معاملات حاشیه ای ، معاملات مشتقات و معاملات p2p پشتیبانی می کنند و از حجم معاملات سالم برخوردار هستند. طبق اطلاعات موجود در کوینژکو, Binance 570 جفت معاملاتی در اختیار دارد تا بتواند از طریق آن خرید و فروش شود.

این یک برنامه وام دهی و یک برنامه سهامداری است که به کاربران امکان می دهد به ترتیب از دارایی های رمز ارز خود سود و پاداش کسب کنند. آکادمی Binance محتوای آموزشی در مورد رمزنگاری و بلاکچین را به کاربران ارائه می دهد. خیریه Binance از بلاکچین برای پیشبرد اهداف بشردوستانه استفاده می کند.

Binance Info یک دائرlopالمعارف از ارزهای رمزپایه است. آزمایشگاه های Binance یک صندوق تأثیر زیرساختی است که پروژه های بلاکچین را جوجه ریزی ، سرمایه گذاری و توانمند می کند. Binance Launchpad بستری برای راه اندازی نشانه های پروژه های امیدوار کننده و جدید بلاکچین است.

تحقیق Binance تجزیه و تحلیل ، گزارش ها و بینش های داده محور را به ذینفعان بازار ارزهای رمزپایه ارائه می دهد. اعتماد به کیف پول کیف پول رسمی دارایی دیجیتال Binance است. زنجیره Binance یک سیستم نرم افزاری بلاکچین مبتنی بر جامعه است که توسعه دهندگان از سراسر جهان در آن مشارکت دارند Binance DEX در بالای آن توسعه یافته است.

با ارائه بسیاری از محصولات ، Binance خود را به عنوان یک نیروی محرکه اصلی برای توسعه و استفاده از رمزنگاری در اکوسیستم رمزنگاری آماده کرده است.

حضور محلی مهم است ، Binance Going Global

با این حال ، Binance در اینجا آماده توقف نیست. نه فقط به صورت افقی ، بلکه به صورت عمودی نیز در حال گسترش است. از جمله استراتژی های Binance که به آن کمک می کند تا به یک امپراطوری جهانی در فضای ارزهای رمزپایه تبدیل شود ، پشتیبانی از معاملات فیات به رمزنگاری است. دروازه های فیات بیشتر باعث رشد گسترده کاربران کاربری Binance می شود.

اخیراً ، بینانس اعلام کرد که با آن همکاری کرده بود انبوه, که پلت فرم P2P را به عنوان دروازه Binance فعال می کند. بنابراین ، کاربران Binance اکنون می توانند ارزهای رمزنگاری شده را از طریق Paxful با استفاده از 167 ارز فیات خریداری کنند. ارزهای فیاتی که Binance اکنون از آنها پشتیبانی خواهد کرد شامل روبل روسیه ، دونگ ویتنامی ، روپیه اندونزی ، نایرا نیجریه ، پزوی کلمبیا ، پوند انگلیس ، پزوی مکزیک ، دلار کانادا ، یورو و پزوی آرژانتین است..

اوایل ، Binance بود مشترک که دروازه های فیات پزوی واقعی و آرژانتینی برزیل را با مشارکت با Binance برای کاربران Binance باز کرده است لاتامکس. مطابق وبلاگ Binance ، Latamex / Settle Network یک شبکه تسویه حساب دارایی دیجیتال است که برای پرداخت ارز و مبادلات در سراسر آمریکای لاتین کار می کند.

در ماه نوامبر ، Binance پشتیبانی از روپیه هند را افزایش داده بود مشارکت با مبادله رمزنگاری محلی, وزیر ایکس. توسعه به هند یک اقدام جسورانه بود زیرا این کشور از آوریل 2018 ممنوعیت بانکی برای رمزنگاری را اعمال کرده است. اگرچه رمزنگاری هنوز به طور رسمی در این کشور غیرقانونی اعلام نشده است ، بانک مرکزی این کشور RBI است خیلی علاقه به قانونی کردن ندارد هر ارز دیجیتال خصوصی.

چندین طرف Fiat-to-Crypto Expansion

Binance’s هدف پشتیبانی از 180 ارز جهان در شش تا نه ماه آینده است و Binance بسیار نزدیک به دستیابی به آن است.

گسترش Binance دروازه های فیات خود مزایای متعددی را برای ذینفعان مختلف صنعت رمزنگاری به همراه دارد. اول از همه ، برای کل صنعت ، این یک خبر مثبت است زیرا به پیشبرد رمزنگاری کمک می کند. دروازه های فیات بیشتر به این معنی است که افراد بیشتری می توانند با خیالی آسوده و راحت سرمایه گذاری در رمزنگاری کنند ، به همراه اطمینان از امنیت معاملات آنها ، زیرا توسط Binance پشتیبانی می شوند..

با طیف وسیعی از محصولاتی که Binance ارائه می دهد و میلیون ها دلار درآمد از آنها ، Binance در حال حاضر شرکتی با اهمیت فراوان در دنیای رمزنگاری است. این حرکت موقعیت Binance را بعنوان یک قدرت واقعی رمزنگاری جهانی در جهان تقویت می کند.

شایان ذکر است که استراتژی توسعه نیز بسیار هوشمندانه است زیرا به Binance کمک می کند تا راحتتر به بازارهای جدید برود. بایننس به جای مذاکره با مقامات حوزه های مختلف ، سرمایه گذاری در زیرساخت ها و تیم های جدید ، با شرکت های موجود در این حوزه ها همکاری می کند و از این طریق منابع آنها را به کار می گیرد و در صورت بروز یک سرکوب نظارتی ، ریسک ها را به اشتراک می گذارد..

برای شرکت ها ، این مشارکت به دلیل قدرت نام تجاری Binance و منابع بیشتر برای اداره تجارت ، به ویژه در این زمان عدم اطمینان و نزاکت ، به دید بیشتر در بازار رمزنگاری تبدیل می شود..

این یک وضعیت برنده برای همه است ، به ویژه Binance ، که به نظر می رسد آمازون جهان رمزنگاری است.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner