جلسه 2 جلسه رسیدگی به سنا Libra: کنگره نتیجه گیری می کند که Libra یک ارز رمزنگاری شده نیست

تبلیغات پیمکس

جلسه امروز جلسه سنا Libra در واقع در یک یادداشت صعودی برای بیت کوین آغاز شد. به گفته کنگره پاتریک مک هنری,

“جهانی که ساتوشی ناکاموتو… تصور کرد و دیگران در حال ساخت آن هستند ، نیرویی مهار نشدنی است. ما نباید سعی در جلوگیری از این نوآوری داشته باشیم,

و دولت ها نمی توانند جلوی این نوآوری را بگیرند و کسانی که قبلاً تلاش کرده اند شکست خورده اند. “

روز دوم جلسه استماع سنا در Facebook Libra بیشتر بر روی تمایز بین Libra و یک ارز رمزنگاری شده متمرکز بود و برخلاف دیروز ، برخی از نمایندگان کنگره در واقع از بیت کوین نام بردند.

همانطور که انتظار می رفت ، شهادت مدیر عامل شرکت Libra ، دیوید مارکوس به ویژه با س withالات فنی و مسائل مطرح شده توسط سناتورها دست و پا گیر بود. اگرچه در مورد این موضوع صحبت زیادی صورت نگرفت ، تعداد کمی از قانونگذاران مسائل مربوط به جلسه دادرسی دیروز در مورد حساب های اطلاعاتی درباره تمایل به نشت داده های فیس بوک و سیاست های حفظ حریم خصوصی را بیان کردند.

آیا Libra یک ارز رمزنگاری شده است?

دیوید مارکوس پس از هر س difficultال دشواری که از او می شود دائماً آب می دهد. با تعداد کمی از اعضای کنگره که می خواهند درک خود را از یک ارز رمزنگاری شده معمولی و اینکه چگونه آناتومی Libra در طرحی کمی متفاوت پیش می رود ، نشان دهند ، گونزالس ، نماینده مجلس ، اولین کسی بود که این سوال را مطرح کرد. به گفته گونزالس ، کل ایده پشت ترازو عالی است اما ایده حاکمیت مرکزی آن را متفاوت از یک ارز رمزپایه معمولی می کند. این فقط سوال را القا می کرد

“آیا ترازو غیر متمرکز است یا اداره می شود …”

در پاسخ به این معضل ، دیوید مارکوس وارد عمل شد تا روشن کند که اگرچه قرار بود Libra در یک شبکه بدون مجوز باشد ، به دلیل وجود ذخیره ارزی فیات برای هر واحد از Libra تشکیل شده ، در واقع نوعی تمرکز وجود دارد. . به گفته ماركوس ، این امر برای اطمینان از رعایت اصول اصول ترازو برای مقررات بود.

بعلاوه ، هنگامی که گونزالس ، نماینده کنگره در مورد اطلاعات بین فیس بوک و Libra س askedال کرد ، دیوید اظهار داشت که هیچ اطلاعات مالی مشتریان Libra ، حتی با فیس بوک به اشتراک گذاشته نمی شود.

با پیشرفت جلسه دادرسی ، هالینگسورث ، نماینده کنگره ، تصمیم گرفت 5 دقیقه وقت صرف فشار در مورد موضوعی کند که آقای گونزالس قبلاً به آن پرداخت. با این حال ، این بار آقای هولینگزورث اظهار داشت که Libra ، به دلایل مشخص ، در یک شبکه غیر مجاز ساخته نشده است. همچنین ، پرسیدن تفاوت Libra با رمزنگاری مانند بیت کوین متفاوت است.

دیوید برای توضیح این مورد از دو روش استفاده کرد: اول ، اینکه Libra یک Bitcoin پایدار است که توسط دلار آمریکا پشتیبانی می شود و ثانیاً ، دارای زنجیره بلوکی است که برای سرعت و مقیاس طراحی شده است..


مسائل اعتماد

چندی نگذشته بود که دیوید مجبور شد با مباحث تمیز کردن بین ترازو و ارز رمزنگاری شده معمول روبرو شود ، این س cameال مطرح شد که آیا می توان به ترازو اعتماد کرد؟ این بار ، قانون گذاران اظهار داشتند که اگرچه Libra به عنوان یکی از شرکت های تابعه فیس بوک شناخته شد ، به احتمال زیاد داده ها را با فیس بوک به اشتراک می گذارد.

دیوید مارکوس در پاسخ به این کنجکاوی ها به کنگره اطمینان داد که هرگز چیزی به عنوان اشتراک داده بین شرکت تابعه و شرکت مادرش ، فیس بوک رخ نخواهد داد. دیوید با بیان دلایلی که باید به Libra اعتماد داشت ، ابراز داشت که آنها می خواهند انجمن Calibra موفق باشد و متعهد به انجام هر قولی هستند که به آن احترام گذاشته شود.

کالیبره به واسطه ها بستگی دارد ، این برخلاف رمزنگاری نیست

نماینده مجلس ، اما ، با درک تأثیری که بیت کوین در طول عمر خود در طول یک دهه داشته است ، ترس ها و نگرانی های نشان داده شده توسط مردم را در مورد اینکه فیس بوک قبلاً چه داده هایی از آنها دارد ، بیان کرد. به گفته نماینده اما ، مردم در حال حاضر از اعتماد به فیس بوک با پول خود احتیاط می کنند.

در همان زمان ، نماینده اما به این واقعیت اشاره کرد که رمزنگاری در اصل برای یک مدل همتا به همتا از معاملات پول ساخته شده است که لزوماً هیچ واسطه ای را شامل نمی شود. با این حال ، با توجه به دسته سرمایه گذاران بیت کوین که غول فناوری از نظر داده ها سنگین هستند ، Libra از ویژگی های ارز رمزنگاری شده زیادی برخوردار نیست زیرا به جای اینکه بدون واسطه ها کار کند ، Libra در واقع به آنها بستگی دارد.

مبارزه برتری ارز

گرین در یکی از مهمترین جنبه های امروز جلسات Libra ، س veryال بسیار محکمی را مطرح کرد. به گفته وی,

“شما می دانید که یک رقابت برای برتری ارز وجود دارد … دلار ارز ما است که ما با آن بر اقتصاد جهان تأثیر می گذاریم. میزان برج میزان چگونه بر دلار تأثیر می گذارد؟ آیا در ازای ارز رمزپایه از برتری خود دست می کشیم?

دیوید مارکوس به سادگی پاسخ داد “نه” و بیشتر توضیح داد که Libra در رقابت ارزی با دلار آمریکا یا ارزهای دیگر نیست.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map