Crypto vs RBI – مشاور پرونده محکمی علیه RBI’s Crypto Ban ارائه می دهد

تبلیغات پیمکس

در جلسه دادرسی قبلی که در 14 آگوست برگزار شد ، جامعه رمزنگاری شاهد اینترنت بود & موضع انجمن موبایل هند (IAMAI) در مورد ارز رمزنگاری شده که دولت را ترغیب می کند مقرراتی در مورد ارزهای رمزپایه ایجاد کند تا اینکه آنها را ممنوع کند. جلسه امروز بیشتر به این موضوع پرداخت که چرا ممنوعیت ارز رمزنگاری شده RBI ناعادلانه است و هیچ هدفی ندارد.

به روزرسانی های زنده مشترک توسط Crypto Kanoon ، یک سکوی رمزنگاری هند که اطلاعاتی در مورد وضعیت ارزهای رمزپایه در کشور فراهم می کند. آشیم سود ، مشاور IAMAI ، به استدلال های خود در مورد تنظیم ارزهای رمزپایه ادامه داد. این جلسه طولانی به چگونگی تنظیم ارزهای رمزنگاری شده توسط سایر کشورها و چگونگی ممنوعیت اشتباه RBI در میان سایر موضوعات متمرکز بود. بحث هنوز تمام نشده است و فردا از سر گرفته خواهد شد.

شما می توانید استدلال مطرح شده در جلسه دادرسی قبلی را در 14 آگوست دنبال کنید – اینجا

مشاور IAMAI – Crypto Cant به دلیل اینکه شامل خطر می شود ، ممنوع است

در مورد دادرسی امروز ، سود اصرار داشت که فرمان RBI “مخالف دکترین تناسب” است ، به این معنی که بخشنامه RBI در سال 2018 مبنی بر منع رمزگذاری بسیار سختگیرانه بود. متناسب با مشکلی که ارزهای رمزپایه ارائه می دهند نبود. وكلا روش های مختلفی را كه رگولاتوری در سراسر دنیا از طریق تنظیم كننده های رمزگشایی به دیوان عالی كشور اتخاذ كرده است ، از جمله وایومینگ ، قوانین آمریكا در مورد دارایی های رمزنگاری شده و خدمات حضانت ، الزامات صدور مجوز در نیویورك و دستورالعمل های كشورهای G20 برای تنظیم رمزگذاری ارائه داد..

مشاور با تقسیم طبقه بندی رمزهای انگلستان ، ممنوعیت RBI را با رویکردی که مقررات نظارتی انگلیس در نظر گرفت مقایسه کرد. Crypto Kanoon گزارش داد

انگلستان یکی از نمونه هایی است که همان خطرات هند را تشخیص داده است. رگولاتورها قدرت خود را هوشمندانه اعمال کردند و آنها این فن آوری را مطالعه کردند. انگلستان متوجه شد که شما نمی توانید جلوی کسی را بگیرید که امور خود را با Crypto مدیریت کند. در حالی که RBI ذهن را اعمال نکرده است.

بحث های آقای سود در مورد اینکه بخشنامه RBI هیچ هدفی را نشان نمی دهد ادامه داشت و نشان می دهد که هیچ مطالعه ای قبل از اجرای این ممنوعیت انجام نشده است. وی تأكید می كند كه تنظیم كنندگان هندی منع كریپتو را فقط به این دلیل كه شامل ریسك است پیشنهاد می كنند ، اما حتی بازارهای سهام نیز ریسك می كنند. مردم از مبادلات رمزنگاری متمرکز به صرافی رمزنگاری P2P منتقل شده اند ، و بنابراین ، با وجود ممنوعیت بانکی در اوایل سال 2018 ، RBI به نتیجه ای نرسیده است.

RBI گویا در حمایت از مصرف کننده ، مبارزه با پولشویی ، تأمین مالی تروریسم و ​​غیره اقداماتی انجام داده است. با این وجود RBI در یکی از سندهای خود (پست بخشنامه) متوجه شد که مبادلات شفاف را به بندر تاریک هدایت می کند ، مردم با استفاده از پول نقد به همتا به همتا متوسل می شوند.

از آنجا که هند قبلاً قوانین حمایت از مصرف كننده را اجرا كرده است ، سود گفت كه این قوانین می توانند در مورد رمزنگاری اعمال شوند در حالی كه سایر مقررات / ویژه نیز می توانند برای مقابله با شرایط خاص تنظیم شوند.

قاضی – گزارش به نظر می رسد فقط فن آوری است و نه رمزنگاری

پس از یک بحث طولانی توسط Mr.Sood ، Ld. وکیل مدافع ارشد ، آقای Nakul Dewan که نماینده دادخواست صرافی بود ، توضیح داد که پول چیست و معنی رمزنگاری در مقابل فیات چیست. وی چگونگی انتخاب گزینه هند و ایران برای معاملات همتا برای دسترسی به سوخت را هنگام مخالفت آمریكا ارائه داد. همچنین ، شش نگرانی مهم RBI با استدلالهای مخالف مطرح شد.

rbiمنبع: توییتر

با توجه به حقایق ارائه شده به تفصیل همراه با گزارش کمیته بین وزارت (IMC) ، قاضی سرانجام پاسخ داد و گفت: “به نظر می رسد این گزارش فقط جنبه استفاده از این فن آوری توسط نقل و انتقالات درون بانکی را راهنمایی می کند. و نه رمزنگاری “.

RBI – Bitcoin و Crypto یک طرح Ponzi ، حباب قیمت است

دادگاه پس از ناهار جلسه را از سر گرفت و بحث به نفع اقدام RBI آغاز شد. این مقاله بیان کرد که چگونه رمزنگاری با چند ویژگی پولی تأثیر مستقیم بر سیستم پولی و پرداخت دارد.

اگر بیشتر و بیشتر مردم از آنها به عنوان وسیله پرداخت استفاده کنند ، ممکن است سیستم پولی ما را به خطر بیندازد. همچنین توانایی عبور از معاملات مرزی را دارد. مشکل در همین جاست.

این مشاور همچنین گزارشی از وزیر دارایی سابق آرون جایتلی را نشان داد که تأیید فناوری Blockchain را تأیید کرد اما در نظر گرفتن ارزهای رمزپایه را انکار کرد. در جلسه دادرسی ، نگرانی بیشتر RBI در مورد ارزهای رمزپایه – استفاده از آن به عنوان نوعی پرداخت برای فعالیت های غیرقانونی – برجسته شد..

امروز از جلسه دادرسی تصمیم قطعی حاصل نشد ، اما جلسه فردا از سر گرفته خواهد شد.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner