هند: رهبران برجسته Crypto در “گزارش 10 ساله زندان” با صدای بلند فریاد می زنند ، در مورد تصویب لایحه قانونی شک دارند

تبلیغات پیمکس

بنابراین در تاریخ 07 ژوئن 2019 ، رسانه های Bloombergquint با پنهان کردن بسیاری از حقایق محرمانه پشت دیوارپوش در مورد رمزنگاری-اکوسیستم آینده در هند ، مقاله ای را برای کلیک-طعمه منتشر کردند. در حالی که بسیاری آن را فقط بخشی از اخبار بی طرفانه می دانند ، در طرف دیگر ، جامعه رمزنگاری به طور گسترده ای علیه دولت هند و تأثیر احتمالی آن را فریاد می زند.

مقاله ادعای طعمه یا گزارش واقعی?

نیکونج اوهری ، نویسنده رسانه بلومبرگ کوین مقاله ای تحت عنوان “انحصاری: هند پیشنهاد 10 سال زندان برای استفاده از ارز رمزنگاری شده را ارائه می دهد ، ممکن است ارز دیجیتال خود را معرفی کند” منتشر کرد ، با استناد به پیش نویس گزارش که گفته می شود “ممنوعیت ارز رمزنگاری شده” & مقررات صورتحساب رسمی ارز دیجیتال ، 2019 “. اگرچه حقیقت این گزارش هنوز مشخص نیست زیرا آنچه گفته می شود پیش نویس است هنوز توسط مقامات دولت به طور رسمی به اشتراک گذاشته نمی شود – همچنین هنوز منتشر نشده است. در این گزارش ذکر شده است که کمیته پیش نویس گزارش را به دولت هند ارسال کرده است که پیشنهاد می کند 10 سال زندان برای افرادی که با استخراج ارز معامله ای ، تجارت ، نگهداری و غیره روبرو هستند – همچنین ، این گزارش افزود که هند روپیه دیجیتال را راه اندازی می کند ، یک گزینه احتمالی برای ارز رمزنگاری شده برای هندی ها.

بنابراین تا آنجا که به گزارش Bloombergquint مربوط می شود ، بسیاری از تحلیلگران / رهبران صنعت رمزنگاری در مورد سناریوهای احتمالی که ممکن است در هند اتفاق بیفتد بحث کردند. اگرچه تاکنون Bloombergquint منبع قابل اعتمادی برای اخبار رمزنگاری شده است. بار اقتصادی نیز مشابه آن را منتشر کرده بود گزارش در مورد استفاده از ارز رمزنگاری شده در داخل کشور که تاکنون توسط دولت هند تأیید نشده بود.

علاوه بر این ، به عنوان واکنش به پرونده اخیر حق دسترسی به اطلاعات (RTI) توسط وارون ستي, وکیل بلاکچین مستقر در هند در مورد ‘پیشنهاد منع Cryptocurrency’ ، بانک رزرو هند (RBI) می گوید که هیچ اطلاعی از چنین گزارشی ندارد. این گزارش گزارشی را که زمانی توسط Times اقتصادی به عنوان ‘ممنوعیت ارزهای رمزپایه و تنظیم لایحه رسمی ارزهای دیجیتال 2019 mentioned ذکر شده است ، انکار می کند.,

نظر رهبران رمزنگاری درباره گزارش زندان چیست?

در صورتی که اگر چنین گزارش هایی را باور کنیم ، در اینجا نظرات رهبران رمزنگاری آورده شده است.

به گفته باری سیلبرت ، بنیانگذار & مدیر عامل گروه ارز دیجیتال ، گزارش ده ساله Crypto Jail هند به نوبه خود آگاهی و علاقه بیت کوین را در این کشور افزایش می دهد. او می گوید؛

هند بهم ریخته نیست. این البته برعکس تأثیر مطلوب در آگاهی و علاقه بیت کوین در کشور خواهد بود https://t.co/S7OehKgNS1

– باری سیلبرت (barrysilbert) 7 ژوئن 2019

رهبر دیگری ، آنتونی پمپلیانو ، بنیانگذار همکار & شریک در Morgan Creek Digital از همان لحن پیروی کرده و تردید خود را در قبض قبض برای عبور از گذشته اضافه می کند. با این کار ، او اشاره می کند اگر این اتفاق بیفتد ، سناریو به نوبه خود تصویب رانندگی است.

هند برای کسانی که با ارزهای رمزپایه استخراج ، نگهداری یا معامله می کنند ، 10 سال حبس در نظر گرفته است.


من بسیار شک دارم که این تصویب خواهد شد ، اما اگر این اتفاق بیفتد ، نتیجه عکس خواهد داشت و در واقع باعث تصویب خواهد شد.

مردم دوست ندارند به آنها گفته شود با ثروت خود چه کنند.

– پمپ؟ (APompliano) 7 ژوئن 2019

در حالی که بسیاری از هندی ها به گزارش بلومبرگ کوینت شک دارند ، نیکونج اوهری ، نویسنده بلومبرگ ، تصویر صفحه پیش نویس گزارش را به اشتراک گذاشت می خواند؛

هر کس به طور مستقیم یا غیرمستقیم ارز رمزنگاری شده یا هر ترکیبی از آن را با هدف استفاده از آن برای هر یک از اهداف ذکر شده استخراج ، تولید ، نگهداری ، فروش ، معامله ، انتقال ، دفع یا انتشار آن ، یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم از رمز ارز برای هر یک از موارد استفاده می کند فعالیتهای ذکر شده در بندهای (ه) ، (ز) و / یا (ح) از زیر بخش (1) از بخش 8 مجازات جریمه ای است که ممکن است توسط دولت مرکزی در برنامه اول تعیین شده باشد یا مجازات حبس کمتر از یک سال نباشد اما ممکن است تا ده سال یا هر دو ادامه داشته باشد.

 گفته شد ، این چیزی نیست که علاقه مندان به رمزنگاری ساکن هند را شگفت زده کند ، بسیاری از تأثیرگذاران رمزنگاری هندی این مقاله را به دلیل نداشتن منبع رسمی به عنوان FUD می خوانند. در واقع ، هنگام پاسخ به نظر کاربر ، بنیانگذار & مدیر عامل ارز رمزنگاری شده هند WazirX, نیشال شتی اظهار داشت که وی به شدت به نخست وزیری کشور تردید دارد و وزیر دارایی چنین پیش نویس گزارش را انجام می دهد. به قول او؛ نیشچالمنبع: توییتر

این گزارش زندان بدون اینکه دیده شود هند دومین کشور بزرگ از نظر جمعیت است و در صورت تصویب مقررات مثبت ، بهترین فرصت برای قرار دادن هند در خط مقدم صنعت رمزنگاری در حال ظهور است. در حقیقت, ران نئونر, معامله گر رمزنگاری CNBC نیز نظر خود را به اشتراک گذاشت و این سیستم را فریاد زد “چه یک عده احمق”.

این چنین است [ایمیل محافظت شده] احمق. یکی از بزرگترین صنایعی که می تواند اقتصاد هند را دریافت کند ، فناوری و به طور خاص بلاکچین است. چه گروه احمقی!https://t.co/LMrVajqZ1i

– Ran NeuNer (cryptomanran) 7 ژوئن 2019

علاوه بر این ، CZ ، مدیرعامل یکی از Binance Crypto Exchange یک دیدگاه کاملاً منحصر به فرد دارد و می گوید این لایحه تصویب سکه رازداری را به جلو سوق خواهد داد.

این لایحه در هند تصویب سکه رازداری را به جلو سوق خواهد داد.

– CZ Binance (cz_binance) 7 ژوئن 2019

امیدها در 23 جولای باقی می مانند

تاکنون ، گزارش های زیادی آمده و رفته اند و به همین ترتیب ، این گزارش فقط پیش نویس است و هنوز توسط دولت هند تصویب نشده است. با این حال ، بسیار تعجب آور است که ببینیم بلومبرگ کوین چگونه به چنین گزارش پیش نویس دسترسی پیدا کرده است ، در حالی که در واقع ، چنین پیش نویس باید اولین تصویب شده توسط Govt برای دسترسی کامل باشد. با این اوصاف, گزارش شده توسط news.bitcoin.com زودتر ، در آخرین هفته ماه آینده ، دادگاه عالی هند جنبه رمزگذاری را نهایی می کند & اکوسیستم در هند. در تاریخ 23 ژوئیه 2019 ، بسیاری از سوerstand تفاهمات پیرامون ارز رمزنگاری شده برطرف می شود.

Coingape از رهبران ارشد رمزنگاری هند خواسته است & صنعت بلاکچین در مورد این موضوع ، با ما همراه باشید تا بدانید که در پشت صحنه بلاکچین هند چه چیزی پنهان است & صنعت رمزنگاری ، Coingape به زودی بینش های خود را به اشتراک می گذارد & اسرار این لایحه با توجه به رهبران برجسته رمزنگاری از هند در پوشش اخبار آینده. 

منبع تصویر ویژه – Blavity

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map