آیا صرافی های غیرمتمرکز عصر جدید می توانند برتری صرافی های متمرکز را خاتمه دهند؟

ارزهای رمزپایه و بلاک چین ابزاری در نظر گرفته می شوند که می توانند به تمرکززدایی از جهان کمک کرده و آن را بی اعتماد کنند. دنیای بی اعتماد جهانی است که در آن هیچ وابستگی به بانک ها یا مقامات متمرکز وجود نداشته باشد. وقتی صرافی ها و مراجع متمرکز بزرگترین و مهمترین سازنده صنعت هستند ، این دنیای بی اعتماد باید به زودی بیاید. صرافی های رمزنگاری سنتی نتوانسته اند اعتماد و احساس امنیت را در بین کاربران خود ایجاد کنند. وضعیت مبادلات متمرکز به گونه ای بوده است که ویتالیک بوترین – بنیانگذار Ethereum – از آنها انتقاد کرده بود که “در جهنم بسوزند”.

مشکلات تبادل متمرکز 

صرافی های متمرکز در حال حاضر برترین نقاط جهان رمزنگاری را دارند. حتی اگر این مبادلات رمزنگاری با دارایی های دیجیتال غیرمتمرکز سرو کار دارند ، بیشتر این مبادلات با همان مبادلات متمرکز دیگر که ابزارهای مالی را معامله می کنند روبرو هستند. در حقیقت ، به دلیل نوجوانی ، حتی مبادلات متمرکز نیز سهم خوبی از مشکلات دارند. تقریباً همه صرافی هایی که در فضای رمزنگاری فعالیت می کنند ، نتوانسته اند راحتی را برای معامله گر یا سرمایه گذار فراهم کنند و در پارامترهای زیر شکست خورده اند:

  • اسناد شخصی: مبادلات متمرکز برای واریز یا برداشت از سیستم عامل خود ، معمولاً به اطلاعات شخصی و اثبات هویت (IE: گذرنامه ، عکس سلفی) نیاز دارند..
  • امنیت: اکثر صرافی های متمرکز دارای یک سرور واحد یا یک ورودی هستند که باعث می شود هک ها به راحتی به دارایی های دیجیتالی موجود در کیف پول های داغ این صرافی ها حمله کرده و آنها را غارت کنند. هرگونه امنیتی از بین می رود و صرافی تمام دارایی های خود را از دست می دهد.
  • هزینه های بالای تجارت: بسیاری از مبادلات رمزنگاری معروف بین 0.25٪ تا 3 in هزینه دریافت می کنند ، که در مقایسه با DEX بسیار بالاتر است.
  • اعتماد: درست مانند سایر مشاغل متمرکز ، مبادلات متمرکز نیز توسط افرادی انجام می شود که دسترسی آسان به داده ها دارند و می توانند ورودی های خود را در هر زمان مشخص دستکاری کنند. از این رو توسعه اعتماد در بین کاربران خود برای یک صرافی متمرکز دشوار است

در حالی که این فقط چند موضوع است ، اما توضیحات مختلفی وجود دارد که چرا مدلهای فعلی تجارت در بسیاری از مبادلات به نظر نمی رسد مبادله واقعی باشند بلکه بیشتر شبیه ForEx مانند Travellex هستند. از آنجا که این مبادلات در حال پر کردن شکاف هستند ، در حال حاضر ، پس از یک مبادله واقعی که از فناوری ، سرعت و توزیع برتر رشد می کند ، به راحتی جایگزین می شوند.

تبادل رمزگذاری بین سیاره ای (ICTE.io) – یک تغییر دهنده بازی

بنیانگذاران ICTE با درک مسائلی که امروزه در صنعت وجود دارد گرد هم آمدند و یک شبکه مبادله غیرمتمرکز و توزیع شده ایجاد کردند که به کاربران امکان دسترسی به نقدینگی جهانی را می دهد. آنها روشی را برای انجام همه این کارها با یک سرویس 10 دقیقه ای خودکار ایجاد کردند که به کاربران فناوری تبادل و یک وب سایت و برنامه موبایل به راحتی قابل شخصی سازی است..

ICTE یک مدل کاملاً ساده دارد: ICTE برای جمع آوری نقدینگی مبادلات آنها را به انواع مختلفی از جمله آلفا اکسچنج و مبادله ماهواره ای تقسیم کرده است. آلفا مبادلات گسترده ، منطقه ای و مشترکی با ICTE است. مبادلات ماهواره مبادلات کوچکتری هستند که به عنوان اعضای مبادلات بزرگتر توسط ICTE Alphas میزبانی می شوند. تحت این مدل ، Alphas مسئول مدیریت مبادلات ماهواره ای (اعضای استخر آنها) خواهد بود.

آلفا خروجی اعضای خود را خلاصه می کند و برای کمک های خود تخفیف هایی را دریافت می کند که آنها براساس عملکرد به اعضا توزیع می کنند. با استفاده از این ICTE به جمع بندی نتایج اعضای آنها و دریافت تخفیف برای مشارکت هایی که آنها براساس اعضا توزیع می کنند ، داده می شود..

ICTE قصد دارد خلا موجود موجود در مبادلات امروز را پر کند و خود را بر اساس موارد زیر متمایز کند:

  • سرعت بستر های نرم افزاری: ICTE در نظر دارد تا پردازش تأخیر کم سفارشات جهانی را با استفاده از ترکیبی اختصاصی از سیستم پیام رسان داخلی ، فناوری های رایانش ابری و معماری بلاکچین که امکان تطبیق در بین گره های مبادله جهانی در بستر ICTE را فراهم می کند – یک بستر بسیار سریعتر از حال حاضر مبادلات رمزنگاری موجود.
  • امنیت برتر: ICTE قصد دارد داده های تبادل را بسیار محرمانه نگه دارد – حتی از کارمندان خود نیز دور باشد – بنابراین هیچ دخالتی در عملیات و داده های تبادل وجود ندارد. این صرافی یک تیم امنیتی کاملاً حرفه ای مستقر کرده است که به طور مداوم در حال تلاش برای آزمایش هک است.
  • نقدینگی بالا: ICTE روی ایجاد یک اکوسیستم مبادلات که یک کتاب جهانی و نقدینگی را اجرا می کند کار کرده است. با ارتباطات متعدد و برقراری ارتباط و تقاضای نقدینگی ، ICTE می تواند بهترین قیمت ها را به همراه آورد و بهترین نقدینگی را برای هر شرکت کننده جمع کند..
  • حضانت: ICTE برای رسیدگی به تطبیق چند بلاکچین ، معاملات کیف پول همتا به همتا و تجارت به نام متولی یا نخست وزیر ساخته شده است. ICTE از چندین نوع سفارش و تجارت الگوریتمی و سازمانی پشتیبانی می کند.
  • مقرون به صرفه: ICTE کسر کمی از کارمزدهایی را که امروزه بیشتر صرافی های متمرکز اخذ می کنند ، در نظر گرفته است.

ICTE با یک نقشه راه برتر و برخی از ویژگی های اصلی که آنها را از رقابت متمایز می کند ، در حال ورود به بازار است. اگر ICTE بتواند آنچه را که قصد دارد با موفقیت اجرا کند ، می تواند یک بازار عمده را از صرافی های متمرکز پیشرو بدست آورد و یک اکوسیستم واقعاً بی اعتماد ، سریع ، ایمن ، مایع و بسیار اقتصادی ایجاد کند.

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner