Bitcoin [BTC] ، Ethereum [ETH] ، Ripple [XRP] تحلیل قیمت برای هفته 23 ژوئیه تا 29 ژوئیه

تبلیغات پیمکس

گاوها از احساسات خود لذت می برند زیرا بیت کوین را با خیال راحت بیش از 8 هزار دلار می گیرند ، اما Altcoins همان کار را تکرار نمی کند ، قیمت کل بازار سکه در حال افزایش است SEC همچنان به تأخیر می اندازد و برنامه های ETF بیت کوین را رد می کند ، Google MetaMask را حذف می کند و برنامه های استخراج ارز رمزنگاری شده را ممنوع می کند از فروشگاههایش,

به نظر می رسد که گاوها هفته دوم در بازارهای رمزنگاری جایگاه خود را حفظ کرده اند زیرا با موفقیت قیمت BTC را بالای 8K گرفتند. متأسفانه ، این مورد فقط در مورد بیت کوین بود زیرا بیشتر آلت کوین ها از جمله Ethererum ، Ripple و Bitcoin Cash نمی توانستند آن را تکرار کنند در یک هفته مختلط با قیمت مثبت باریک یا در برخی موارد حرکات منفی.

در حالی که این اقدام در بازار ادامه داشت ، اخبار دیگری نیز وجود داشت که خیابان رمزنگاری را مشغول می کرد. سقف کلی بازار در این هفته نیز با نزدیک به 5 درصد افزایش نشان داده شده است که نشانگر ورود وجوه به بازار است زیرا BTC دوباره برخی اخبار مثبت خط مقدم را در رسانه ها ضبط می کند. از جلوی فناوری ، Google بدون هیچ توضیحی ناگهان برنامه افزودنی مرورگر Dapp MetaMask را از فروشگاه Chrome Extension حذف کرد.

Google همچنین دستورالعملهای خود را برای فروشگاه Play خود که اکنون برنامه هایی را که در استخراج ارز رمزپایه فعالیت می کنند ، ممنوع می کند ، به روز کرد. از طرف تنظیم کنندگان ، SEC ایالات متحده در حالی که درخواست ETF را که توسط دوقلوهای Winklevoss ثبت شده است رد کرد ، 5 حکم خود را برای پنج برنامه Bitcoin ETF که توسط ارائه دهنده صندوق Direxion ثبت شده است به تأخیر انداخت..

بیت کوینمنبع: Coin360.io در تاریخ 29 ژوئیه 2018 ، ساعت 10:55 صبح IST قابل دسترسی است.

بیت کوین [BTC]

بیت کوین در این هفته با افزایش 10.5 درصدی افزایش بیش از 8000 دلار روبرو شد و گاوها را برای هفته دوم کنترل کرد. بیت کوین که بسیار بالاتر از منطقه ایمنی 8000 دلار قرار گرفته است ، از احساسات مثبتی که در اطراف آن ایجاد می شود لذت می برد ، به ویژه با اخبار مختلفی که مورد علاقه موسسه است. اگرچه به دلیل عدم پذیرش و تأخیر Bitcoin ETF ، تعدیلاتی وجود داشت اما برای شکستن قابل توجه حمایت از 8000 دلار کافی نبود.

قیمت ها در طول هفته به بالاترین قیمت 8،424.2 دلار و پایین ترین نقطه به 7409،10 دلار رسیدند. مبادلاتی که در این هفته با تعداد BTC در جفت های مختلف فعال تر بودند ، Binance (5.64٪) ، OKEx (4.17٪) و ZB.com (3.96٪) بودند..  

این هفته Business Insider با جفری ورنیک ، یکی از سرمایه گذاران اولیه بیت کوین مصاحبه کرد ، وی گفت که مردم بیت کوین را اشتباه درک کرده اند و از فلسفه آن در هنگام ایجاد آن آگاهی ندارند. وی اصطلاح Bitcoin را “پول مردم” توصیف کرد و آن را به عنوان ذخیره ارزش و نه مکانیزم پرداخت توضیح داد. بیل میلر ، بنیانگذار Miller Value Partners و مدیر ارشد سرمایه گذاری ، همچنین در مورد نظرات خود در مورد بیت کوین گفت که BTC جالب است اما او تحت تأثیر بسیاری از Altcoins قرار نگرفته است.

مهم: تجزیه و تحلیل بیت کوین: چرا SEC می تواند Bitcoin ETF را تأیید کند؟ What’s Different this Time?

اتریوم [ETH]

در حالی که بیت کوین به حرکت خود ادامه داد ، اتر نتوانست همان کار را تکرار کند و فقط یک هفته سود 0.5٪ را تجربه کرد. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که Ethereum دارای مسائل فنی خاص خود است از جمله ازدحام بلاکچین که به تدریج جذابیت سکه را کم می کند. Metamask Wallet آن نیز از فروشگاه Google Play حذف شد. اما هفته نزدیک بود که پایان یابد ، حجم Ethereum یک جهش دیوانه وار را بر حجم افزایش داد و این حجم Bitcoins را که نشانه بازگشت گاوها بود در نظر گرفت. هفته پیش رو باید تصویر واضحی را به ما بگوید ، هرچند که گاهی اوقات حجم ها خنک می شوند.


در بالا ، قیمت های اتر در این هفته 483.70 دلار بود و در پایین ترین سطح 461.42 دلار بود که تقریباً در این محدوده محدود بود. بازارهایی که در این هفته با تعداد ETH در جفت های مختلف فعال تر بودند ، تجارت DOBI (6.36٪) ، Binance (4.74٪) و ZB.COM (4.08٪) بودند..

در اخباری که Ethereum را احاطه کرده بود این بود که Etherscan کاوشگر بلوک Ethereum یک اقدام هک آشکار داشت که در آن مهاجم احتمالی سعی در استفاده از بخش نظرات برای تهیه کد مخرب داشت. به نظر می رسد که مفسر توانسته است از محافظت در برابر XSS Disqus دور بزند.

همچنین ، بسیاری از کارشناسان در مورد Ethereum از جمله Tetras Capital مستقر در نیویورک و تیموتی یانگ از دفتر خانواده سانفرانسیسکو ، سرمایه پنهان ، که هر دو معتقد بودند ارزیابی ETH و اعتیاد به مواد مخدر در مورد آن توجیه نیست ، زیرا اتر دارای مشکلات فنی مانند شبکه بود ، بسیار سرسخت نبودند. ازدحام ، مسائل مربوط به تمرکززدایی و مقررات احتمالی ICO های اطراف ، که از بلاکچین Ehtereum استفاده می کنند ، به عنوان پیشنهاد اوراق بهادار تلقی می شود.

همچنین ، بخوانید: Pakistanis Eyeing Crypto For Survival در میان اقتصاد در حال سقوط ، ممکن است Venezuela’s Way را حرکت دهد

همچنین ، بخوانید: وقت آن است ، دولت آمریکا. بررسی آینده ارزهای رمزپایه به عنوان پول در جلسه دادرسی در تاریخ 18 ژوئیه

Ripple [XRP]

از بین تمام سکه های جریان اصلی XRP بسیار ناامید کننده بود. شبح نامیده شده به عنوان امنیت آماده نیست تا XRP را ترک کند زیرا قیمت ها با وجود احساسات مثبت راکد و منفی باقی می مانند. در بالا ، این هفته قیمت XRP در 0.466983 دلار بود و به سمت پایین ، 0.438565 دلار بود. مبادلاتی که در این هفته با XRP در جفت های مختلف فعال تر بودند ، HitBTC (12.62٪) ، Huobi (11.82٪) و Binance (8.57٪) بودند..

علیرغم اینکه تحرک زیادی در قیمت ها نداشت ، XRP موفق به جمع آوری برخی اخبار شد زیرا چارلی لی ، بنیانگذار Litecoin ، XRP را الماس نامید. همچنین رسانه ها از کوری جانسون ، استراتژیست ارشد بازار Ripple خبر دادند و گفتند که XRP سکه مناسبی برای جابجایی پول است زیرا سرعت بیت کوین و Ethereum برای این منظور کند است. وی همچنین گفت که Ripple از درگیر شدن نهادهای نظارتی در رمزنگاری ها بسیار هیجان زده است زیرا این امر وضوح بیشتری را به ارمغان می آورد.

سایر محرک ها و لرزان ها

سکه های دیگری که در این هفته به بالا و پایین ساختند مطابق است CoinMarketCap (قابل دسترسی در تاریخ 29 ژوئیه در ساعت 11:15 بعد از ظهر IST) بودند.

متحرک

  • رفراندوم- افزایش 224.71 درصدی
  • DMarket- افزایش 174.96٪ افزایش
  • adToken- افزایش 131.42 درصدی را نشان می دهد

لرزان

  • SyncFab- با افت 53.49٪
  • Seele- با افت 51.03 درصدی
  • Toacoin – با افت 49.51٪

به نظر شما هفته آینده بازارهای رمزنگاری چه احساسی دارند؟ نظرات خود را در همین زمینه به ما اطلاع دهید.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map