ما در سال 2018 با بیت کوین به کجا می رویم؟

وضعیت بیت کوین

افزایش نامشخص بیت کوین به نظر می رسد که روزی جایگزین طلا خواهم شد. هندی ها به دلیل داشتن طبیعت براق ، عاشق طلا نیستند اما دارای خواص ذاتی است که آن را ذخیره ارزش می کند. وام دهندگان برای تأمین پول خود از طلا به عنوان وثیقه استفاده می کنند. با این حال ، ارزشهای انسانی سنگ دیگری برای حفظ آن برای همیشه و انتقال به نسل ها هدایت می شود.

طلا به طور طبیعی کمیاب نیست اما برای استخراج هزینه هایی در نظر گرفته می شود که تولید آن را محدود می کند. مورد بیت کوین نیز همین است. هندی ها تمایل دارند که بیت کوین را به عنوان یک طلای جدید در نظر بگیرند و با آن ارتباط برقرار کنند. بیت کوین دارای ویژگی های منحصر به فردی است که طلا نمی تواند از آن جمله باشد

  1. به راحتی قابل انتقال است.
  2. بدون هزینه نگهداری.

چرا بیت کوین به عنوان طلا؟ فرم بهتر طلا ?

طلا با استفاده از ماشین آلات استخراج می شود و در معادن زغال سنگ این معادن توسط دولت کنترل و کنترل می شوند ، زمانی که طلا به بازار می رسد از جمله تمام هزینه های ممکن برای تولید آن به قیمت جدیدی برای بازار دست می یابد.

بیت کوین برای درک این موضوع به طور مشابه کار می کند ما باید فرض کنیم که ماده و انرژی معادل است که درست است. در حال انجام استخراج بیت کوین ، مقدار عظیمی از انرژی حدود 37.15 TerraWatt ساعت صرف می شود.

طبق انیشتین e = mc2 می توان جرم تولید شده توسط انرژی فوق را محاسبه کرد.

تبدیل 37.15 TWH به ژول که 1033 1. 1.3374 است .

حال بیایید عدد فوق را با سرعت نور که 1.3347x 1017 / (3 x 108m / s) 2 است تقسیم کنیم که جرم 1.5 کیلوگرم دارد. اکنون همین معادله را در بیت کوین اعمال کنید.

در حال حاضر هر 10 دقیقه 1 بلوک دارید که شامل معاملات خاصی برای هر سال است. ما 52560 بلوک داریم که پاداش 12.5 BTC در هر بلوک استخراج شده دارند و در مجموع 657000 بیت کوین هر سال تولید می شود. با قیمت فعلی 16159 دلار ، ارزش کل سالانه 10 میلیارد دلار است (که مقدار زیادی پول است) و وقتی آن را تقسیم کنیم به جرم 1.5 کیلوگرم ، 7077642000 دلار در هر 30 گرم خواهیم داشت.

هندی ها برای گرفتن این نوع طلا همه کار می کنند ، نه تنها گران است بلکه وضعیت موجود خود را دارد.

قامت حقوقی

بر اساس مقالات خبری مختلف ، به طور گسترده ای گزارش شده است که مبادلات مورد بررسی بانک های مرکزی است ، از افرادی که در هند فعالیت می کنند از آنها خواسته شده تا روند KYC و AML را تا حد ممکن سختگیرانه حفظ کنند و اگر مبادلات فعالیت های مخرب را مشاهده می کنند ، RBI سریعتر مشاهده می شود.

در حال حاضر هیچ وضعیت قانونی در مورد بیت کوین یا ارز رمزپایه وجود ندارد اما طبق منابع گزارش و چارچوب نظارتی تا 30 دسامبر موکول می شود. در صورت غیرقانونی بودن ارز رمزنگاری شده ، می توان انتظار داشت كه RBI فرصت بزرگ مالیاتی را از دست بدهد.

صرافی های مختلفی مانند Koinex و Unocoin در هند در حال انجام است ، اگرچه این مبادلات در خدمات زودرس هستند و در خدمات مشتری بد گزارش می شوند. مشتریان هندی در حال خرید بیت کوین از وب سایت هایی مانند localbitcoins هستند که ایمن بوده و از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

هزاره

روزهایی سپری شده است که بزرگ شما در مورد پس انداز به شما مشاوره می دهد ، هزاره هندی از 20 تا 30 سال به عنوان پس انداز به بیت کوین و ارز رمزنگاری شده دیگر می روند زیرا بانک ها در بازه زمانی کوتاهی چنین بازدهی را ارائه نمی دهند. دلیل دیگر می تواند آشفتگی مالی ایجاد شده توسط بانک ها باشد که هنوز هندوستان در حال ورود به جمعیت در هزاره سال اثری از حافظه جوانان باقی نگذاشته است ، احتمال اینکه ما به زودی به سراغ ارزهای رمزپایه برویم ، احتمال افزایش ارزهای دیجیتال زیاد است..

استارتاپ ها

بسیاری از استارت آپ ها هستند که صرف نظر از وضعیت قانونی سکه در هند ، در سرزمین های رمزنگاری کار می کنند

  1. امنیت سکه ای یک استارت آپ مستقر در دهلی است که پلت فرم تجارت بیت کوین را ارائه می دهد
  2. Zebpay ، unocoin ، koinex به عنوان ارائه دهنده خدمات کیف پول و همچنین صرافی ها کار می کند.

بیش از 10 استارت آپ ظاهر شده اند که خدمات کیف پول و مبادله را ارائه می دهند.

حواله

بیت کوین وعده ارسال پول در سطح جهان را بدون هیچ واسطه ای یا رفتن به بانک می دهد. باور کنید بیت کوین از نظر سرمایه بازار و تسویه حساب بعد از وسترن یونیون قرار دارد.

هندوستان از بیت کوین به عنوان پول جهانی استفاده می کند ، اکنون اگر می خواهید به دختر یا پسرتان که در خارج از کشور زندگی می کنند پول بپردازید ، به راحتی کیف پول بیت کوین را بدون دردسر ارسال کنید.

حواله ها هنوز یک مسئله مهم در هند است ، جایی که SWIFT چند ساعت طول می کشد تا روز معامله بیت کوین بسته به هزینه پرداخت شده بلافاصله اتفاق بیفتد.

اثر پولزدایی

هنگامی که دولت modi تصمیم به بازگرداندن 500 و 1000 تغییر مناقصه گرفت ، زیرا هند کشوری است که با پس انداز شناخته می شود و در آنجا مردم مجبور می شدند پول را در بانک قرار دهند ، از طرف دیگر ، زمانی که هندی شروع به خرید بیت کوین و ارز رمزپایه کرد ، حجم افزایش یافت و این زمانی بود که بیت کوین از نظر ذخیره ارزش اعتماد آسیا را بدست آورد. این امر منجر به بالا رفتن قیمت بیت کوین می شود و افراد بیشتری جذب بیت کوین می شوند و از آنها به عنوان پس انداز استفاده می کنند.

نتیجه

ایده داشتن ارز رمزنگاری شده در هند مانند جمع آوری تمبر یا ارزشی است که می تواند به عنوان وضعیت موجود مورد استفاده طلا باشد. بیت کوین پول اینترنتی است اما با قوانین ریاضیات ایمن است و هیچ نهادی حاکم نیست. با دور شدن از منابع سنتی پس انداز و سپرده ها ، هندی ها برای اتخاذ ارز رمزنگاری شده به زمان نیاز دارند. بهترین ارز برای هندی ها باید این ارز باشد که اصطلاحات فنی فنی را به این طرف و آن طرف ناندازد و استفاده از آن ساده باشد.

نظرات خود را در مورد bitcoin در سال 2018 در نظرات زیر به ما اطلاع دهید یا برای ما در [email protection] بنویسید

محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner