گزارش اختصاصی: آیا “Upbit” برای اقدامات جدی قانونی مقامات کره جنوبی افزایش می یابد؟ تجزیه و تحلیل کامل

تبلیغات پیمکس

صرافی Upbit به طور رسمی در سیستم عامل خود اعلام کرد که در حال بررسی است ، اگرچه گفته می شود سرویس ها به طور عادی کار می کنند. با توجه به نحوه پاسخگویی به بازار ، سرمایه گذاران رمزنگاری تحت تأثیر اخبار قرار گرفته اند. گزارش شده است ، Upbit مظنون به کلاهبرداری است که ممکن است منجر به عواقب شدید شود.

بررسی تقلب Upbit: یک موضوع جدی

پس از کل روز هرج و مرج در اطراف بزرگترین ارز رمزنگاری شده کره جنوبی Upbit در مورد مقامات حمله به مقر آن در سئول ، سرانجام صرافی اعلامیه رسمی کرد.

تبادل upbithttps://upbit.com/service_center/notice؟id=373

بنابراین ، اکنون که تأیید شد که Upbit تحت تحقیق است ، بیایید پیامد آن و چگونگی شروع دقیق آن را بفهمیم?

در بعد از ظهر ، هنگامی که خبر حمله به بازار وارد شد ، Upbit در چهارمین نقطه از صرافی های ارز رمزنگاری شده با حجم معاملات 24 ساعته 1.8 میلیارد دلار طبق Coinmarketcap ، در جایگاه 4 قرار دارد. در حال حاضر ، طی چند ساعت ، Upbit با 2.2 میلیارد دلار حجم معاملات در جایگاه سوم قرار گرفته است.

تبادل upbit

همچنین بخوانید: KODAKOne سرانجام برای فروش رمز KodakCoin آماده است

Crypto Exchanges Under FSC’s Radar

کره جنوبی که درمورد چگونگی شروع کار صحبت کرده است ، طی چند ماه گذشته موضع محکمی اتخاذ کرده و قوانین سختگیرانه نظارتی را برای مقابله با مبادلات ارزهای رمزنگاری شده در پی افزایش تقلب ها و کلاهبرداری ها ارائه داده است..

در ماه مارس ، تأیید شده است که دادستان های کره جنوبی در ماه گذشته به سه صرافی رمزنگاری که شامل ضبط سوابق مالی ، هارد دیسک های رایانه و تلفن های همراه بود ، حمله کردند..

در آن زمان ، دادستان اظهار داشت که این حمله سه روزه در پایتخت کره جنوبی ، سئول انجام شد. مدیران صرافی در بین سایر کارکنان مظنون به پاک کردن پول از حساب مشتریان خود و سپس استفاده از آن برای خرید رمزنگاری در سایر صرافی ها هستند.

دادستان درگیر در تحقیقات گفت: شرکت ها در ماه ژانویه برای انتقال مشکوک بین صرافی های بیت کوین رادار خود را روشن کردند. این زمانی بود که کمیسیون خدمات مالی (FSC) درگیر شد.  

گزارش شده است که حدود 637.5 میلیارد دلار وون نیز به طور غیرقانونی با ارزهای خارجی مبادله شده است که منجر به ممنوعیت تجارت ارزهای رمزپایه با حساب های ناشناس می شود.

ماه گذشته ، دادستان های کره جنوبی چهار مدیر دو صرافی ارز رمزنگاری شده را که شامل سران صرافی Coinnest نیز به اتهام اختلاس و کلاهبرداری بود ، بازداشت کردند..

بنابراین ، Upbit اولین صرافی نیست که توجه مقامات را به خود جلب می کند. با این حال ، بزرگترین مبادلات ارز رمزنگاری شده در جهان سومین و بزرگترین کره جنوبی ، آن را به یک پرونده برجسته تبدیل می کند.

تبادل Upbit: مملو از جنجال & مسائل

از ابتدای تأسیس خود در اکتبر 2017 ، تصویر Upbit مانند ماه دسامبر تمیز نبوده است ، مبادله رمزنگاری هنگامی که برای پشتیبانی از خودتنظیم به سایر مبادلات نپیوست ، به مرکز بحث و جدال تبدیل شد.  

نکته ای که در اینجا قابل توجه است این است که کاکائو ، غول اینترنتی کره جنوبی پشت این تبادل است. Upbit همچنین با صرافی رمزنگاری دیگری ، Bittrex همکاری می کند که همچنین در هر 10 معامله 24 ساعته با نزدیک به 300 ارز رمزنگاری شده در سیستم عامل خود ، در 10 تبادل رمزنگاری برتر قرار دارد.

این صرافی همچنین در سال گذشته با مشکلات زیادی مانند از دست دادن بودجه و خطاهای معاملاتی روبرو شده است. یکی از کاربران آن ادعا کرد:

“این یک مشکل سرور نیست ، بلکه یک دستکاری است. اگر به تاریخ معامله نگاه کنید ، قیمت واحد صحیح نیست. “

کاربر دیگری گفت که وی هنگام خرید بیت کوین به ارزش 3 میلیون وون در حدود 1.8 میلیون وون بیت کوین در کیف پول خود دریافت کرده است ، ظاهرا این مشکل توسط بسیاری از کاربران دیگر به اشتراک گذاشته شده است. با این حال ، Upbit ادعا کرد که افزایش حجم سفارش دلیل تأخیر در بازتاب بازار BTC است.

اکنون ، این مبادله توسط پلیس محلی برای انتقال غیرقانونی وجوه مشتری به حساب اجرایی آن در حال بررسی است. با توجه به راه ، یکی از مبادلات رمزنگاری پیشرو ، مدیر عامل شرکت Coinnest به جرم اختلاس وجوه دستگیر شده است ، Upbit باید از طریق ممیزی ها و موارد دیگر.

اگرچه مقامات هنوز گزارش نهایی خود را ارائه نداده اند ، اما اگر شواهدی در مورد صرافی کشف شود ، می تواند به طور موقت یا دائمی بسته شود.

در صورت خاموش شدن بزرگترین تبادل رمزنگاری در کره جنوبی ، عواقب آن می تواند شدید باشد. با توجه به این واقعیت که بازار در حال حاضر قرمز است ، این خبر می تواند بر قیمت ها تأثیر منفی بگذارد ، به این معنی که شاهد کاهش بیشتر قیمت ارزهای رمزنگاری خواهیم بود.

آیا فکر می کنید Upbit تحت بررسی با شدت بیشتری وارد بازار می شود؟ آیا ما برای حمام خون هستیم؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید!

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner