جفری ورنیک ، سرمایه گذار اولیه بیت کوین ، می گوید مردم سوtood برداشت از بیت کوین ، آن را پول مردم نامیده اند

در مصاحبه اخیر خود با بیزینس اینسایدر ، جفری ورنیک احساس می کند مردم هنوز از بیت کوین سو fear تفاهم کرده اند ، زیرا از آن به عنوان مکانیزم پرداخت به جای ذخیره ارزش توضیح داده می شود..

شناخته شده است که جفری ورنیک ، که یک سرمایه گذار مستقل است ، سرمایه گذاری بسیار زودهنگامی را در شرکت ها و دارایی هایی انجام می دهد که آینده ای بسیار قدرتمند و درخشان دارند. نمونه کارهای خصوصی mutlibagger وی که شامل دارایی های اولیه در Uber و Airbnb است ، تازه راه اندازی ها. او نیز از بیت کوین استفاده کرده بود و از سال 2009 یعنی سال ایجاد آن سرمایه گذاری کرده بود.

جفری ورنیک احساس می کند سرمایه گذاران فلسفه پشت آن Bitcoin را نادیده می گیرند

به گفته جفری ورنیک ، برای بسیاری از افراد ، مفهوم بیت کوین و ارز رمزنگاری شده بسیار انتزاعی به نظر می رسد و درک آن سخت ترین چیزی است که این افراد درک می کنند و تا حدی که آنها آن را اشتباه بدانند. او احساس می کند که این اشتباه آنها کاملاً نیست ، اما دلیل آن این است که بسیاری از مردم آن را به درستی توضیح نمی دهند ، زیرا بیشتر مردم آن را به عنوان یک مکانیزم پرداخت ، نه به عنوان ذخیره ارزش توضیح می دهند و چرا ممکن است ذخیره ارزش خوبی باشد. به همین دلیل است که او احساس می کند مردم فلسفه پشت آن را نمی فهمند زیرا افرادی که اکنون در این تجارت هستند در سال 2009 و 2010 آنجا نبودند ، آنها به این فلسفه اهمیتی نمی دادند. برای نقل قول از مصاحبه اش

“افرادی که به آن پرداخته اند اکنون بیشتر در مورد بلاکچین صحبت می کنند تا بیت کوین ، زیرا آنها فقط به دنبال یک مدل جایگزین برای کسب درآمد هستند و اهمیتی برای آنها ندارند – آنها از چارچوب فلسفی اولیه که مردم را به سمت پذیرش سوق می دهد ، قدردانی می کنند. برای شروع بیت کوین ، و آن را از 2009 تا 2013 یا ’14 ، که ناگهان ، رشد فرزندخواندگی رشد کرد ، زنده نگه داشت. “

نظرات وی در مورد قیمت بیت کوین نیز قابل توجه بود. در مصاحبه ، او اشاره کرد که “اگر رمزنگاری بخرید ، همه چیزهایی که باید پشت سر بگذارید و فکر می کنید این است – به این فکر نکنید که امروز یا فردا چگونه قیمت گذاری می شود.

به گفته وی ، سرمایه گذار باید آمادگی لازم برای از دست دادن سرمایه گذاری خود را داشته باشد و تا 5 سال دیگر صبر کند زیرا معتقد است اگر بیت کوین در 5 سال زنده بماند ، به مراتب بالاتر از روزی است که شما آن را خریداری کرده اید. در حالی که او سرمایه گذاری را دوست دارد اما کاملاً مخالف تجارت بیت کوین است.

طبق گفته جفری ورنیک بیت کوین یک است “پول مردم”. او ارز رمزنگاری شده را تنها راه مخالفت با یک سیستم مالی می داند که به اعتقاد او مسئول نابرابری فزاینده ثروت در آمریکا است. به نقل از وی گفته است,

“بنابراین ما ارزی داریم که قابل جعل نیست ، به نوعی از قوانینی که بر اساس آن ایجاد می شود ، آگاهی داریم و می دانیم که در مورد صدور یک محدودیت بودجه سخت وجود دارد. و توزیع آن از طریق سیستم توسط هیچ مرجعی تعیین نمی شود. “

همچنین بخوانید: پول نهادی برای تقویت بازار بیت کوین ، اما خیلی زود نیست

تمرکززدایی به نظر می رسد استراتژی سرمایه گذاری برای جفری است

جفری ورنیک در هیئت های مشاوره DataWallet و Qtum فعالیت می کند. او کار خود را در برادران سالومون و بانک ملی دیترویت آغاز کرد. جفری ورنیک قبل از تمرکز بر روی اوراق بهادار سرمایه گذاری خصوصی خود ، شرکت مدیریت ریسک AVI Portfolio Services Company ، Inc را تأسیس و سپس به فروش رساند. او با سپری کردن زمان زیادی در صنعت سرمایه گذاری ، قدرت انتخاب زودهنگام سرمایه گذاری و درآمد هنگفتی را دارد..

اما اگر ما یک موضوع مشترک بین سرمایه های بزرگ او که شامل AirBnb ، Uber و Bitcoin است ، موضوع مشترکی وجود دارد – عدم تمرکز ، هیچ چیز متعلق به یک مرجع مرکزی یا شرکت نیست. Uber مالک وسایل نقلیه رانندگان نیست ، Airbnb مالک خانه ، آپارتمان یا آپارتمان نیست و هیچ نهادی نمی تواند مالک شبکه Bitcoin باشد.

موضوع مشترک دیگری که می توان ترسیم کرد این است که آنها در مراحل اولیه به شدت انتقاد می کردند زیرا افراد تصور می کردند شکست می خورند. با این حال ، به نظر می رسد سرمایه گذار با شانس حرکت نکرده و سه سرمایه گذاری در سیستم های غیرمتمرکز / نیمه غیرمتمرکز را ادامه داده است که به طور مداوم به سرعت در حال رشد هستند.   

نظرات وی را می توان از این بیانیه سنجید ، جایی که او صریحاً گفت: “من از بانکداری مرکزی حمایت نمی کنم ، اما اگر ما می خواهیم بانکداری مرکزی داشته باشیم ، ترجیح می دهم آن را در برابر جامعه پاسخگو باشم تا کاملا غیر قابل پاسخگویی ، می دانید ، توسط تکنوکرات ها اداره می شود. برای افرادی که از دولت محدود حمایت می کنند ، داشتن بانک مرکزی عجیب و غریب است که در برابر هیچ کس و هر کس پاسخگو نباشد ، عجیب است. “

جفری ورنیک توانسته است از دیدگاه خود در مورد تمرکز بهره برداری کند و سرمایه گذاری هایی را انجام داده است که آن را به یک استراتژی سرمایه گذاری مناسب تبدیل کرده است که به اعتقاد او اعتماد و درک آن را دارد.

آیا ذخیره غیر متمرکز ارزش مانند بیت کوین آینده ارز است؟ نظرات خود را در همین زمینه به ما اطلاع دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner