مبادلات پشتیبانی از چنگال segwit2x و انتظارات برای سکه های B2X

تبلیغات پیمکس

بنابراین سرانجام Bitcoin Segwit 2x اینجا است. چنگالی که در اواسط ماه نوامبر برنامه ریزی شده بود در میان عدم پذیرش جوامع مختلف بین المللی لغو شد. در آن زمان چنگال برای بیت کوین بلوک 494،784 برنامه ریزی شده بود که قرار بود در تاریخ 16 نوامبر 2017 استخراج شود. در آن زمان Segwit 2x به عنوان حمله شرکت های بزرگ و ماینرها برای به دست گرفتن کنترل بیت کوین دیده می شد. اما همه آنچه گذشته است و تأیید شده است که Bitcoin segwit 2x در تاریخ 28 دسامبر 2017 در بلوک 501451 برگزار می شود.

نقشه راه به روز شده پروژه شامل 28 دسامبر به عنوان تاریخ تعیین شده برای چنگال است ، و در اعلامیه اخیر خود ، ترلوو این تحولات را تأیید کرد:

“تیم ما هارد فورک بیت کوین را که برای اواسط ماه نوامبر برنامه ریزی شده بود ، انجام می دهد”

رونق اخیر تعداد چنگال های بیت کوین

امسال یک سال انشعاب برای بیت کوین بوده است و ما تاکنون چهار چنگال موفق دیده ایم یعنی Bitcoin Cash در آگوست ، Bitcoin Gold در نوامبر و Bitcoin Diamond و Super Bitcoin در دسامبر. همه این ارزها بهبودهای خاص خود را در مورد بحث های موجود در بیت کوین موجود ارائه می دهند. بیشتر این راه حل ها مربوط به مقیاس پذیری ، حریم خصوصی و تمرکز استخراج هستند.  

و نیازی به گفتن نیست که این لیست شامل چنگال های بدون روکش آینده شایعه بیت کوین نیست. برخی از این موارد شامل Bitcoin God (خود حضرت عیسی اینجا است!) ، Bitcoin Silver ، Bitcoin Uranium ، Bitcoin Cash Plus و Lightning Bitcoin.

یکی از چنگال های اخیر صحبت شده در روز کریسمس یک Blockchain Angel Investor است که اولین نسخه “خودش” از بیت کوین را ارائه می دهد, بیت کوین خدا (GOD) ، و سایر چنگالها قرار است به لیگ سکه های بیت کوین چنگال بپیوندند.

لیست مبادلات پشتیبانی از Segwit 2x

بخش 2 SegWit2x هنوز از تبلیغات زیادی برخوردار نبوده است و مبادلات عمده فاقد هرگونه اظهارات عمومی پیرامون آن هستند. اما وب سایت B2X اسامی برخی از صرافی ها را نشان می دهد که متقاعد کننده آنها HitBTC و Yobit هستند.

تعداد صرافی های پشتیبانی از Segwit 2x هنوز مشخص نیست زیرا بسیاری از صرافی های بزرگ مانند Bitmex هنوز برای ارائه بیانیه رسمی به روز شده هستند. در زمان نوشتن این مقاله وب سایت segwit 2x در http://b2x-segwit.io از 8 تبادل و کیف پول پشتیبانی می کند ، این موارد عبارتند از:

  1. https://hitbtc.com/
  2. https://yobit.net/fa/
  3. https://exrates.me/
  4. https://zumminer.com/
  5. https://localtrade.pro/
  6. https://needlecoin.org/
  7. https://www.wmtransfer.com/
  8. https://freewallet.org/

Terlouw در مورد آینده Futures SegWit2x صحبت می کند ، به نقل از سایت:

“در همان زمان ، معاملات آتی [SegWit2x] آن برای مدت طولانی در برخی از مبادلات انجام شده است. HitBTC در میان آنهاست. “

در حال حاضر Coinmarket cap معاملات آتی Segwit 2x را نشان می دهد و HitBTC و Yobit مبادلات پشتیبانی هستند. اگر تلاش می کنید سکه های B2X خود را بدست آورید ، ممکن است انتخاب خوبی باشد که برخی از بیت کوین های خود را به این صرافی ها منتقل کنید!

اما ما عمیقاً کاوش کردیم و بیانیه رسمی bitfinex را پیدا کردیم که درست قبل از آخرین تاریخ آخرین برنامه ریزی شده برای Segwit 2x در اواسط ماه نوامبر منتشر شده است. بیانیه به طور واضح دو نسخه از BTC را ارائه می دهد و تأیید می کند Segwit 2x به عنوان B2X در بورس در دسترس است.

چه انتظاری می توان برای Segwit 2x (B2X) داشت

در چند هفته گذشته …بیت کوین پول نقدیکی از اولین انشعابات بیت کوین که در ماه آگوست ظهور کرد ، از رشد چشمگیری برخوردار بوده و نقطه اصلی صحبت برای کل صنعت رمزنگاری است. کشش ناشی از افزایش قیمت بیت کوین نقدی منجر به تغییر در رفتار استخراج و سرمایه گذاران شده است که بر قیمت بیت کوین تأثیر گذاشته است.

در آن زمان که اولین اشاره به بازگشت segwit 2x در 19 دسامبر اعلام شد ، قیمت های آتی سکه های B2X از زیر 200 دلار به 600 دلار افزایش یافت. قیمت از آن زمان به بعد افزایش قیمت مطالعه و قیمت فعلی Segwit 2x را نشان می دهد آینده 960 دلار نشسته است.

آینده بیت کوین درخشان است

همه ما تلاش جامعه بیت کوین را برای بهتر کردن بیت کوین هر روز ستایش می کنیم. اگرچه برخی از جویندگان طلا در تلاشند تا جیب خود را پر کنند و برخی از پروژه ها قابل اجرا نیستند و به هیچ وجه نباید مورد تشویق قرار گیرند.

سرانجام در اینجا چند سایت وجود دارد که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چنگال به آنها مراجعه کنید

http://b2x-segwit.io

https://bitcointalk.org/index.php؟topic=2595620

https://t.me/Segwit2_X

https://twitter.com/Segwit_2X

نظرات خود را در مورد bitcoin در سال 2018 در نظرات زیر با ما در میان بگذارید یا برای ما بنویسید [ایمیل محافظت شده]

محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner