“من از اختراع خود شرمنده شدم” Satoshi Nakamoto خود خوانده را در دادگاه گواهی می دهد

تبلیغات پیمکس

طرفداران بیت کوین همیشه ناشناس بودن خالق بیت کوین را به عنوان یک نکته مهم برای موفقیت آن ستوده اند. با این وجود ، در طول سال ها بسیاری از مردم ادعا کرده اند که برای سودهای شخصی Satoshi هستند.

با این حال ، هیچ کس به اندازه کریگ ساتوشی حتی پس از مواجهه با انتقادات گسترده و درگیر شدن در پرونده های حقوقی متعدد برای همان موضوع ، پافشاری نکرده است. در برخی امور حقوقی ، او شاکی یا شاکی است و در برخی دیگر ، او خوانده است.

کارولینای بولادو, کیتی آنانینا, و مربی رمزنگاری که با نام قلم نامگذاری می شود رمزنگاری قرن 22th پسر در جلسه دادرسی حضور داشت و به روزرسانی های واقعی را ارائه می داد.

پرونده شماره 9: 18-cv-80176 ، در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی فلوریدا

پرونده خاصی که در اوایل دادگاه مورد رسیدگی قرار گرفت ، کریگ را به عنوان یک متهم درگیر می کند. این دادخواست توسط برادر مقتول ، دیو کلیمان ، تشکیل شده است. ایرا کلیمان ، برادر ، Satoshi را به سرقت بیت کوین 10 میلیارد دلاری از برادر متوفی خود متهم کرده است. نکته قابل توجه در اینجا این است که پرونده بر این فرض است که دیو کلیمان و کریگ ساتوشی هم Bitcoin را اختراع کردند.. 

قاضی رینهارت ریاست این پرونده را بر عهده دارد.

ایرا کلیمان توسط Velvel (Devin) Freedman ، Kyle W. Roche و Stephen N. Zack از Boies Schiller Flexner LLP نمایندگی می شود..

رایت توسط آندرس ریورو ، آماندا مک گاورن ، زاهارا مارکو ، آلن اچ رولنیک ، برایان لی پاسچال و اشنور زالمان کاس از ریورو مستر LLP نمایندگی می شود..

به گفته برادر شاکی ، دیو کلیمان در سال 2013 درگذشت که کریگ بیت کوین های متعلق به کلیمان را برای سهم خود به سرقت برد. علاوه بر این ، کریگ همچنین به دنبال بهره بردن از تمام مزایای مالکیت معنوی چیزی است که آنها با هم تولید کرده اند.

نکات برجسته از جلسه استماع

گفته می شود ، در حالی که کریگ قادر به ارائه هیچ مدرکی در مورد ادعاهای خود نبود ، در دادگاه درامات زیادی از گریه تا انداختن اسناد در دادگاه علنی وجود داشت. طبق بخشی از این رسوب در جایگاه ، او شهادت داد که او واقعاً ساتوشی است. کیتی توییت کرد,

برخی موارد برجسته:


آیا شما ساتوشی هستید؟ – آره

آیا این مقاله سفید را تشخیص می دهید؟ – من آن را نوشتم

چرا BTC را ترک کردید و از Satoshi جدا شدید؟ – از اختراع من برای کارهای بد * گریه * استفاده شده است. انها ساختند #جاده ابریشم و # هیدرا. برای تأمین بودجه پورنوگرافی کودکان مورد استفاده قرار گرفت

– کتی آنانینا (KatieAnanina) 28 ژوئن 2019

با این وجود ، Crypto Guy متذکر شد که همه چیزهایی که امروز واقعیت های موجود در این پرونده کنار گذاشته شده اند حاکی از آن است که کریگ در مراحل اولیه بیت کوین ممکن است درگیر شود. علاوه بر این ، به غیر از داستان ها ، هیچ دلیل جامع دیگری برای آن وجود ندارد. او گفت,

“کاری انجام نمی شود مگر اینکه او عمیق در ترکیب باشد”

داستان دیو کلیمان و کریگ ساتوشی

اگرچه درک فنی از کد بیت کوین پیچیده است ، این شامل یک سری رمزهای عبور یا کدهای ورودی است که می تواند هویت سازنده آن را تأیید کند. همچنین مجموعه ای از شرکت ها در این پرونده شرکت داشتند که مالکیت آنها مورد سال قرار گرفت.

با این وجود ، بودجه یا بیت کوین واقعی به ارزش 10 میلیارد دلار که پرونده برای آن در حال جنگ است ، داستان عمیقی در اطراف آن است. به گفته کریگ ، کلیمان و خودش در سال 2009 Bitcoin را با هم ایجاد کردند و پس از آن با پرخاشگری شروع به استخراج رمزها کردند.

با این حال ، بعداً کریگ با دیدن استفاده از بیت کوین در جاده ابریشم ناامید شد. او گریه کرد و از ایجاد آن ابراز ناامیدی کرد و می خواست تمام Bitcoin و Dave’s را نابود کند. او گفت,

“اگر راه خودم را پیدا می کردم ، از طریق دیسک سختی که آن را نگه داشت ، چکش می گذاشتم ،”

با این حال ، ظاهراً دیو به خاطر تخریب کد با او صحبت کرد و آنها یک سری توافق نامه ها را انجام دادند. یکی از آنها ستون فقرات دفاع کریگ را تشکیل می دهد.

میلیون ها بیت کوین که قبلاً استخراج شده اند ، هنوز برای هیچ کس در دنیا قابل دسترسی نیستند. کریگ ، که ادعا می کند مالکیت آن را دارد ، می گوید پس از سال 2020 به آن دسترسی خواهد داشت. طبق پیمان بین دیو و کریگ ، ورودی تا آن زمان تحت حفاظت است.

علاوه بر این ، این موضوع اصلی جلسه رسیدگی امروز بود. دادگاه از کریگ خواسته است که مجموعه کدها را قبل از دولت برای مدت طولانی تهیه کند. با این حال ، کریگ گفت,

“اگر راهی وجود داشت که بتوانم ، پس خواهم داشت”

با این حال ، قاضی اشاره کرد که چرا کریگ قبلاً این شرایط را توضیح نداده است,

“بنابراین از سال 2016 شما می دانید که به این پرونده ها دسترسی ندارید و تا سال 2020 دسترسی نخواهید داشت؟” قاضی رینهارت گفت. “و شما می دانستید که در فوریه 2019 و مارس 2019؟”

پرونده به جلسه بعدی موکول شده است.

آیا فکر می کنید کریگ برای انحراف در بازار زمان می خرد؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map