مبادله های رمزنگاری هند با امتناع دادگاه عالی از لغو ممنوعیت RBI ، مانع می شوند

تبلیغات پیمکس

دادگاه عالی هند از اعطای موقت موقت در ممنوعیت رمزگذاری اعمال شده توسط بانک مرکزی این کشور ، RBI خودداری کرد. با این حال ، مبادلات رمزنگاری مانند WazirX ، PocketBits ، Coindelta و Bitbns مانع کار نیستند.

مبادلات رمزنگاری شده برای ادامه برداشت یا نه

در جلسه دادگاه امروز كه دادگاه عالی یك دادخواست علیه ممنوعیت رمزگذاری اعمال شده توسط بانك مركزی كشور ذخیره بانک هند (RBI) را شنید ، دادگاه از اعطای موقت موقت خودداری کرد.

دادخواست توسط انجمن اینترنت و موبایل هند (IAMAI) ارائه شده است كه شامل چندین مبادله رمزنگاری این كشور نیز می باشد. دادگاه اکنون تصمیم گرفته است که دادخواست IAMAI را در میان سایر دادخواستها در تاریخ 20 ژوئیه مورد رسیدگی قرار دهد. قبل از دادرسی امروز ، کاربران رمزنگاری امیدوار بوده اند که دادگاه ممکن است اجازه توقیف را صادر کند. با این حال ، به نظر می رسد مبادلات رمزنگاری از این بابت مانع نمی شوند و راه های متفاوتی پیدا کرده اند.

یکی از صرافی های ارز رمزنگاری شده ، PocketBits این توییت را روی دسته رسمی توییتر خود پین کرده است.

سپرده های INR ممکن است پس از 5 ژوئیه در دسترس نباشد ، اما برداشت های INR حتی پس از آن نیز در دسترس خواهد بود. کاربران می توانند INR خود را در هر زمان برداشت کنند. برداشت و واریز Crypto همیشه بدون هیچ محدودیتی در دسترس است.

– PocketBits (PocketBitsIndia) 3 جولای 2018

با این حال ، بعداً ، PocketBits توییت دیگری را با بیان این مطلب به اشتراک گذاشت,

وی گفت: “با تکرار نقطه برداشت INR ، بانک های فعلی ما به ما تمدید پرداخت همه وجوه را داده اند ، این بدان معنا نیست که ما حساب های بانکی عملکردی را به طور نامحدود خواهیم داشت. قبل از اینکه برداشت ها کاملاً متوقف شود ، روزها قبل به کاربران خود اطلاع خواهیم داد. “

خوب ، مطمئناً این تغییر به Pinned Tweet آنها است اما تبادل کاربران خود را مطلع می کند. با این حال ، به نظر می رسد Bitbns دیگری مبادله جسارت بیشتری دارد.

به روزرسانی ها را تبادل کنید

Bitbns تأیید کرده است که مبادله پس از 5 جولای 2018 ، سپرده INR و برداشت را ادامه می دهد.

P.S. این توسط یک بنیانگذار تأیید شد که هند را خرد می کند.

– سکه کرانچ هند (coincrunchin) 3 جولای 2018

این مطمئناً امید را برای مردم بازمی گرداند ، اما مانند بسیاری دیگر از کاربران ، ما نیز تعجب می کنیم که چگونه این تبادل باعث ایجاد چنین وضعیتی می شود یکی از کاربران CRYPTO BAT ، هنگام اظهار نظر ، حدس متخلفی را زد,

“تنها در صورتی امکان پذیر است که تمام کارمندان و نزدیکان آنها ، اعضای خانواده تمام حساب بانکی خود را در این حساب قرار دهند.”

پس از تأیید صحت کاربری برای کاربر ، توضیح او در مورد چرایی این موضوع بود

“در حال حاضر کاربران می توانند تجارت خود را ادامه دهند. ما اطمینان خواهیم داد که کاربران در مورد آخرین اتفاقات اعم از برداشت INR یا ودیعه در ارتباط هستند. “

ما مطمئناً چشم و گوش خود را در مورد چگونگی برنامه ریزی این تبادل برای رسیدن به این هدف خواهیم داشت.

مقاله پیشنهادی: چرا 5 ژوئیه برای مشاغل و سرمایه گذاران رمزنگاری در هند مهم است

راه حل های جایگزین

در همین حال ، با وجود نتیجه نامطلوب دادگاه ، در حال حاضر ، Coindelta برنامه تلفن همراه خود را برای کاربران اندروید راه اندازی کرد.

سر انجام صبر به پایان رسید! # کویندلتا آن را راه اندازی کرده است #سیار نرم افزار برای #اندروید کاربران!

اکنون آن را به اینجا برسانید: https://t.co/D46rsujTyA pic.twitter.com/n4TNMmfD45

– Coindelta (@ coindelta_) 2 جولای 2018

زمان پرتاب مطمئناً چیزی را می گوید ، در وسط ممنوعیت RBI سر و صدا کنید. اما خوش بینی در مورد مبادله ستودنی است ، البته بسیار زیاد. در میان همه اینها ، WazirX ، صرافی رمزنگاری شناخته شده “قانونی ترین راه خرید / فروش رمزنگاری در هند پس از ممنوعیت RBI” را ارائه داده است..

بسیاری از شما با نگرانی می پرسیدید ، “پس از 5 جولای چه اتفاقی می افتد؟” ما در حال کار بر روی یک راه حل هستیم و آماده هستیم تا آن را برای شما آشکار کنیم! ?

ما امن ترین و قانونی ترین روش برای وجه نقد / پول نقد از رمزنگاری ها در هند – انتقال P2P را به شما ارائه می دهیم! ⚡️https://t.co/NLhygPWhOd

– WazirX (WazirXIndia) 27 ژوئن 2018

چند روز قبل ، صرافی این وبلاگ را به اشتراک گذاشت که در آن آنها در مورد راه حل جایگزینی که روی آن کار کرده اند صحبت می کنند تا اطمینان حاصل کنند که کاربر می تواند حتی پس از ممنوعیت RBI در 5 ژوئیه به خرید / فروش رمزنگاری ادامه دهد..

آنها در راه حل تبادل رمزنگاری P2P خود ، آنها را ذکر می کنند,

“در انتقال نظیر به نظیر ، شما می توانید رمزنگاری را برای INR بدون هیچ مشکلی مستقیم و با یکدیگر بخرید و بفروشید. این یک نگاه اجمالی به آینده غیر متمرکز است! ”

امروز علی رغم تصمیم دادگاه ، همه امیدوار هستند زیرا دادخواست ها برای 20 ژوئیه تلفیق می شوند ، RBI باید در 7 روز پاسخ دهد و شانس به همان اندازه تصمیم نامطلوب یک تصمیم مطلوب است. علاوه بر این ، طبق گزارشات ، مقررات توسط مقامات در دست تهیه است و انتظار می رود که در ماه های آینده ارائه شود. با این حال ، با توجه به یک نگاه بدبینانه ، اگر دستورات دادگاه به نفع رمزنگاری کار نمی کند ، به نظر می رسد مبادلات رمزنگاری در هند راهی برای اطمینان از ادامه کار بازار رمزنگاری در کشور پیدا کرده اند.

نظرات شما در مورد گزینه های پیشنهادی مبادلات چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner