خرید بیت کوین ، دلار آمریکا بی ارزش خواهد شد: به کیم داتکام نسبت به سقوط بزرگ قریب الوقوع هشدار می دهد

تبلیغات پیمکس

بدهی ایالات متحده با سرعت بالایی در حال افزایش است و با بروز این سقوط بزرگ ، کیم داتکام بر مردم تأکید دارد که در بیت کوین ، ارزهای رمزنگاری شده و طلا سرمایه گذاری کنند ، زیرا اقتصاد در حال سقوط است و دلار آمریکا را بی ارزش می کند.

بدهی ایالات متحده برای خارج شدن از کنترل ، بیت کوین بهترین شرط است

همه در مورد سقوط قریب الوقوع صحبت می کنند که باعث فروپاشی اقتصادها ، ضرر بورس سهام و سقوط ارزهای فیات خواهد شد. از نویسندگان گلدمن ساکس ، بیل گیتس ، پدر پولدار ، پدر بیچاره گرفته تا کارشناسان و تحلیل گران صنعت ، همگی بی وقفه بر وخیم بودن اوضاع تأکید کرده اند.

آخرین مورد اضافه شده به این لیست Kim Dotcom ، یک کارآفرین اینترنتی و فعال سیاسی آلمانی-فنلاندی است. دیروز وی در توییتر خود اعلام کرد که در واقع یک سقوط بزرگ در راه است و ارزهای رمزپایه و طلا بهترین حصار در شرایط سخت آینده است.

به من اعتماد کن. رمزنگاری و طلا بخرید. دلار شما بی ارزش خواهد شد. با سقوط اقتصادی ایالات متحده ، همه ارزهای قدیمی از بین می روند.

زمان سخت خواهد شد. اما اگر مقداری از دارایی خود را برای آماده سازی برای سقوط محافظت کنید ، خوب خواهید بود.

سقوط بزرگ 100٪ در راه است.

– Kim Dotcom (KimDotcom @) 12 آگوست 2018

او ارزش بدهی نجومی را بیان کرد,

“متوسط ​​کل بدهی هر خانواده در ایالات متحده اکنون 845000 دلار است. اکنون متوسط ​​بدهی بدون بودجه در ایالات متحده به ازای هر مودیان 938000 دلار است. هر کسی که فکر می کند بدهی آمریکا با رشد اقتصادی ، بدهی جدید یا چاپ دلار بیشتر قابل حل است ، احمق است. امپراتوری ایالات متحده پیش فرض خواهد کرد. “

وی افزود: “ما سرمایه گذاری خود را در دارایی های ایالات متحده به میزان قابل توجهی كاهش داده ایم. در واقع دلار که به عنوان واحد پول بین المللی در نظر گرفته می شود ، به ابزاری پر خطر برای پرداخت تبدیل می شود. “

– وزیر دارایی روسیه

بار بدهی ایالات متحده غیرقابل کنترل شده است. وقتی چین بدهی آمریکا را کاهش می دهد ، USD را تماشا کنید.

– Kim Dotcom (KimDotcom @) 12 آگوست 2018

این توییت های اخیر با توییت های او چند روز پیش ادامه داشته است ، جایی که وی اظهار داشت:

1 تریلیون دلار بدهی دولت دولتی دیگر به ازای هر سال!

هزینه های ایالات متحده توسط وام دهندگانی تأمین می شود که هرگز حقوقی دریافت نمی کنند. امپراتوری ایالات متحده و به دنبال آن یک فروپاشی اقتصادی در سراسر جهان سقوط خواهد کرد. https://t.co/kdtB0GnewP

USD خود را به طلا تغییر دهید & Bitcoin بلافاصله قبل از تبدیل شدن USD به کاغذ توالت. https://t.co/a5UIuhJvUT

– Kim Dotcom (KimDotcom @) 9 آگوست 2018

وی همچنین سقوط پیش رو را به تصویر کشید:

“امپراتوری حمایت از زندگی به ترامپ داده شد. هیچ معامله تجاری ، رشد اقتصادی ، تعرفه و جنگ نمی تواند این بیمار را نجات دهد. اقتصاددانان برجسته در سراسر جهان موافق هستند که بدهی آمریکا قابل دوام نیست. هیچ پوشش قندی وجود ندارد. امپراتوری ایالات متحده شکسته است. برای سقوط آماده شوید. طلا و بیت کوین. “

با این حال ، وی همچنین برنامه گذراندن این دوران سخت را با این توییت به اشتراک گذاشت.

طرح:

رمزنگاری برای جایگزینی پول کاغذی

Blockchain برای جایگزینی دولت و کنترل بانکی پول

رمزگذاری و منبع باز برای جایگزینی جاسوسی Deep State

شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز برای جایگزینی شبکه های Deep State

حقیقتی برای جایگزینی دروغ و فریب

مردم قدرت خود را پس می گیرند

– Kim Dotcom (KimDotcom @) 9 آگوست 2018

همچنین بخوانید: Cryptos هیجان انگیزترین چیز در امور مالی ، دولت است. Shouldn’t Intrude- جفری A. Tucker

ارزهای ملی در سراسر جهان ارزش خود را از دست می دهند

Dotcom مدت زیادی است که رمزپایه مطلوب بوده و هشدارهای وی بی اساس نیست ، زیرا طبق آخرین گزارش دفتر بودجه کنگره ، در 10 ماه گذشته کسری فدرال 20٪ افزایش یافته است.

پیش بینی می شود تا پایان سال جاری این کسری 793 میلیارد دلار باشد و در سال 2019 این رقم به یک تریلیون دلار برسد. پیش بینی می شود که پرداخت سود این بدهی به سریعترین هزینه در سال افزایش یابد.

اگر نگاهی به ارزهای ملی کشورهای جهان بیندازیم ، بسیاری از آنها اکنون ارزش خود را از دست می دهند. اخیراً ، لیر ترکیه به دلیل از دست دادن 40٪ از ارزش خود که منجر به افزایش حجم معاملات ارزهای رمزپایه در صرافی ها شد ، خطرناک سقوط کرد.

اکنون ، آفریقای جنوبی رند به پایین ترین سطح 2 ساله رسیده است و اخیراً پوند ، یورو ، یوان چین و یوان ژاپن نیز روند نزولی را تجربه کرده اند. همانطور که در ترکیه اتفاق می افتد ، ممکن است در سایر کشورها نیز گسترش یابد ، به خصوص در میان جنگ تجاری ایالات متحده و چین.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner