دونالد ترامپ سانتا را برای سرمایه گذاران بیت کوین بازی می کند ؛ نوید تغییرات مثبت را می دهد

تبلیغات پیمکس

درست پس از کریسمس ، ترامپ با پذیرش غیرمستقیم بیت کوین با گرفتن مالیات برای همان ، به سانتا برای سرمایه گذاران بیت کوین تبدیل شده است. مالیات غیرمستقیم دولت آمریکا. با نام “مالیات مزخرف” با مقدار زیادی تغییرات مثبت برای سرمایه گذاران بیت کوین آمریکا معرفی شده بود.

در اینجا گزیده ای از تصمیم ، و چگونگی تأثیر آن بر سرمایه گذار بومی آمریکا است

انتظار می رفت که پس از 31 سال چنین تصمیم بزرگی رونق بازار را به دست آورد ، اگرچه هیچ یک از آمریکایی ها هرگز انتظار چنین اسکناس هایی را نداشته اند که بتواند هفت پرده درآمد را به چهار برساند و آنها را با توجه به ساختار مالیات پایین بیاورد..

برای بیت کوینرها (اصطلاحی که برای سرمایه گذاران بیت کوین استفاده می شود) ، می توان آن را قانونی برای سازش سازگار با عناوین II و V تعیین همزمان برنامه مالی برای تصویب وظیفه سال پولی 2018 ، که توسط رئیس جمهور ترامپ به عنوان قانون مشخص شده است ، در نظر گرفت تهیه قابل توجه بالقوه.

از آنجا که این مالیات به روش زیر به بیت کوین ها کمک می کند

  • مالیات باید از تجارت بیت کوین پرداخت شود

در حالی که تبدیل بیت کوین به فیات مشمول مالیات بود ، خرید چیزهای فیزیکی با رمزنگاری مشمول مالیات بود ، اکنون حتی رمزنگاری به رمزنگاری نیز مشمول مالیات است و به طور موثر تمام معاملات بیت کوین را به خوبی و مالیات انجام می دهد. و این تغییر با شروع تقویم سال 2018 و فقط چند روز دیگر اجرا می شود.

  • می توان مالیات بیت کوین را در بیت کوین کش پرداخت کرد

هرکسی که برای معامله در بیت کوین مالیات دریافت می کند ، باید مالیات آن را پرداخت کند. از آنجا که بیت کوین ارزش یا هویت واقعی ندارد ، بنابراین قوانین جدید مشترک آقای ترامپ خواستار پرداخت مالیات از طریق بیت کوین کش است. این تصمیم در واقع بیت کوین را به عنوان ابزاری مالی که در آن می توان تجارت انجام داد و مالیات پرداخت کرد ، توصیه شده بود. در حمایت از وی ، تیم Treil از ترامپ می گوید که این مهم بود زیرا سرمایه گذاران آمریکایی در بیت کوین هر روز افزایش می یافتند.

  • پذیرش خود را به عنوان ارز جهانی افزایش می دهد

اگر کشوری که اقتصاد را پیش می برد ، بیت کوین را بپذیرد ، قطعاً بازار بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را رونق می بخشد. این نوید یافتن ارز قوی قانونی در قالب بیت کوین را می دهد.

طبق نیویورک تایمز هر روز ، در کل 2.5K سرمایه گذار آمریکایی در حال افزایش هستند که مایل به سرمایه گذاری در بیت کوین هستند.

دلیل احتمالی برنده شدن بیت کوین در دوران ریاست جمهوری ترامپ چه می تواند باشد?

این قطعاً یک پیروزی بنیانگذاران بیت کوین است که به طور غیر مستقیم از قوی ترین اقتصاد جهان حمایت می کنند. بهترین دلیل ممکن برای این پشتیبانی می تواند:

“فناوری Blockchain این امکان را دارد که انقلابی در صنعت خدمات مالی ، اقتصاد ایالات متحده و ارائه خدمات دولتی ایجاد کند و من افتخار می کنم که درگیر این طرح هستم”

این بیانیه توسط مهمترین شخص در دوره ریاست جمهوری ترامپ اعلام شد. که به عنوان مدیر دفتر مدیریت و بودجه تحت نظر ترامپ منصوب می شود. این به معنای ساده این است که او خودش به آینده ارزهای رمزپایه اعتماد دارد. او به عنوان الهام بخش ترین و صریح ترین فرد در نظر گرفته می شود ، او در ژوئن 2017 عقاید خود را روشن کرد که بیت کوین انقلابی است و کشورهایی که به زودی روند را قبول یا قانونی نمی کنند ، قدرت خود را در اقتصاد جهانی از دست می دهند.

مولوانی یکی از بنیانگذاران مجمع Blockchain دو حزب است ، کار اصلی این بنیاد آموزش مردم در مورد فضای بلاکچین ، ارزهای رمزپایه ، بیت کوین و غیره. بیانیه فوق از یکی از جلساتی که وی برای بی بی سی برگزار کرد گرفته شده است.

اگر هنوز شک دارید که چرا بیت کوین تحت ریاست عمو ترامپ رشد می کند ، در اینجا یک بازبینی سریع ارائه می شود

  • قوی ترین اقتصاد جهان با کمال میل آن را به عنوان ابزار مالی تجارت پذیرفته است.
  • ساده ترین راه برای انجام معاملات ، از این رو سیستم بانکی رایگان بدون دردسر است که آمریکایی ها معمولاً از آن پشتیبانی می کنند.
  • افزایش نرخ پذیرش بیت کوین در حالی که مردم شجاع را دنبال می کنند.

به خواندن ادامه دهید کوینگپ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داغترین اتفاقات دنیای ارزهای رمزنگاری شده.

نظرات خود را در مورد بیت کوین در سال 2018 در نظرات زیر با ما در میان بگذارید یا برای ما بنویسید [ایمیل محافظت شده]

محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner