علیرغم خرابی ، جریان مثبت خبرها امید بیت کوین را در کوتاه مدت و بلند مدت زنده نگه می دارد

تبلیغات پیمکس

خیابان رمزنگاری از 2 هفته گذشته زیر حمام خون است. به نظر می رسید خرس ها مسئول بودند و هر گونه حمایت احتمالی را که سر راهشان بود شکستند. اما مانند هر تصادف ، این نیز کوتاه مدت به نظر می رسید ، گویی که ناشی از ترس است و فروشندگان وحشت زده در جایی که به نظر می رسد یک نقطه ورود جذاب باشد ، غرق شده اند زیرا بیشتر سکه ها در یک منطقه بیش از حد فروخته می شوند. در حالی که کوتاه مدت جذاب است ، اما در دراز مدت ، مسیری اساسی برای آینده ای پایدار و بالغ است.

مثبت اندیشی کوتاه مدت – عوامل فنی نقاط جذاب ورود را نشان می دهند

طی 30 روز گذشته, ETH بیش از 40٪ سقوط کرده است, XRP نزدیک به 15٪ و BCH 25٪ کاهش یافته است. یک فروپاشی مداوم اتفاق افتاده است و هیچ نوع خبری تأثیر مثبتی در کاهش این قیمت نداشته است. این سقوط همچنین به این دلیل است که ترس از خراب شدن بیشتر این قیمت ها در بازار وجود دارد. Bitcoin ETF هنوز در معضل قرار دارد و مردم هنوز از اینكه پولهای نهادی وارد شود یا نه ترس دارند. در حالی که مردم سکه می اندازند ، آنچه اتفاق می افتد این است که مناطق جذاب خرید را برای افرادی که تجمع قبلی را از دست داده بودند ، ایجاد می کند. تقریباً تمام سکه های برتر ، سکه هایی که در دراز مدت زنده مانده اند بسیار ارزان قیمت هستند. بسیاری از تحلیلگران در خیابان احساس می کنند که زمان ورود مناسب زمان مناسب خرید است. ماتی گرینسپن در طی چند روز گذشته و در حالی که ته دیگ خریداری شده است ، این جابجایی کوچک را توئیت کرده است. وی همچنین به افرادی که در پایین قیمت قرار گرفتند تبریک گفت.

جستجوی جزئی تاکنون ، امیدواریم که از اینجا پیشرفت کند.

با سلام به کسانی که پایین را خریداری کردند. pic.twitter.com/OMWvV9GMnf

– ماتی گرینسپان (MatiGreenspan) 13 سپتامبر 2018

Cryptomanran Ran Nuener همچنین در توئیتی نوشت كه ما می توانیم در مدت كوتاه مدت شاهد بازگشت به عقب باشیم كه پیش بینی می كند Bitcoin ETF فقط 5 ماه دیگر باقی نمانده باشد. به گفته وی ، انتصاب کمیسار رمزگذاری طرفدار ، Elad Roisman به تازگی حلقه SEC را به نفع Bitcoin ETF ایجاد کرده است. با توجه به اینکه Hester Peirce از قبل طرفدار BTC است ، ممکن است رای SEC 2/3 به نفع بله باشد.

ما می دانیم که HesterPeirce طرفدار BTC است ، اکنون یک کمیسر دیگر نیز داریم.

اگر کارکنان تصمیم را به کمیسیون افزایش دهند ، آنگاه به رای گیری می رود. ما 2/3 رأی مثبت بله داریم.


من با نمای هفتگی SEC – نظرم ، ETF طی 5 ماه آینده صحبت می کنم.https://t.co/0UdaMUg7kx

– Ran NeuNer (cryptomanran) 13 سپتامبر 2018

همچنین بخوانید: بیت کوین با تبدیل شدن به ارز اینترنتی ، تریلیون دلار را هدف قرار می دهد در حالی که کشورها برای مقابله با بحران آتی پول چاپ می کنند

مثبت بلند مدت – Citi ، Gemini ، EU و Nasdaq با ایجاد یک دستور العمل عالی

گرچه ممکن است احساس کوتاه مدت از نظر فنی در حال افزایش باشد ، در چند هفته گذشته اخبار مثبت کافی برای بلند مدت برای رمزنگاری ها خریداری شده است. یکی دیگر از بانک های بزرگ ، Citigroup جدیدترین بانکی است که Crypto حضانت را ارائه می دهد. نه فقط حضانت ، بلکه ابزاری را نیز خریداری کرده است که می تواند پول های نهادی را به سمت ارزهای رمزپایه هدایت کند. این بانک در حال برنامه ریزی برای تولید محصولی به نام رسید دارایی دیجیتال (DAR) است که سرمایه گذاران نهادی را قادر می سازد تا در ارزهای رمزپایه به روشی کاملاً بیمه شده و منظم سرمایه گذاری کنند..  

دوم ، یک Stablecoin ثبت شده است که دستکاری قیمت را از بین می برد. جوزا, تجارت رمزنگاری شده توسط برادران Winklevoss ، یک سکه پایدار به نام دلار جمینی را راه اندازی کرده است که تحت نظر تنظیم کنندگان ایالات متحده ، یعنی وزارت امور مالی امور خارجه نیویورک (NYDFS) قرار دارد.

Nasdaq ، یک تبادل برتر فنی ، وارد رمزنگاری شده است و اکنون در حال توسعه ابزاری است که می تواند به بازرگانان موسسه کمک کند تا ارزهای رمزنگاری شده را با بینش بیشتری تجارت کنند.

در حالی که شرکت ها به سهم خود عمل می کنند ، اعتماد کشورها و نهادهای نظارتی نیز افزایش می یابد کمیسیون اروپایی, نهاد اجرایی که قانونی را برای اتحادیه اروپا پیشنهاد می کند ، اعلام کرده است که امسال یک ارزیابی نظارتی برای اداره دارایی های رمزنگاری را به پایان می رساند ، زیرا آنها “برای ماندن در اینجا هستند” ، یک سطح عالی رسماً گفت.

این چهار نکته توسط جوزف یانگ نیز مطرح شد ، با این اعتقاد که این می تواند نشانه های مثبت بودن رمزنگاری میان مدت و بلند مدت باشد و قیمت را بالاتر ببرد.

با داشتن هر دو سناریوی کوتاه مدت و بلندمدت ، می توان از ورود پول آنها به رمزنگاری راحت بود. با سقوط رمزنگاری فعلی بدتر از حباب dot-com ، می توان پیش بینی کرد ، اگر سرمایه گذاری در سکه های مناسب انجام شود ، می تواند در سال های آینده ثروت کسب کند. فقط باید انتخاب کرد که “آمازون”سکه معادل و که یک سکه معادل pets.com است.

به اعتقاد شما کدام سکه ها بازدهی شگفت انگیز در سالهای آینده خواهند داشت؟ نظرات خود را در همین زمینه به ما اطلاع دهید.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map