مبادله های رمزنگاری با افزایش نصف شدن بیت کوین ، باعث افزایش پذیرش کاربر می شود

تبلیغات پیمکس

جامعه ارزهای رمزپایه با صرافی هایی که در بالای لیست هستند ، مشتاقانه منتظر نصف شدن بیت کوین در آینده در حدود 48 ساعت هستند. اخیراً ، یکی از برترین معامله گران ارز رمزنگاری شده در Bitfinex ، جادوگر ، Joe007 ، پس از گزارش ضرر 15 میلیون دلاری در آخرین نرخ BTC به 10 هزار دلار ، از اینترنت (با بستن هر دو صفحه Twitter و رهبران صرافی خود) ناپدید شد.. 

با نزدیک شدن به نصف رسیدن ، یک سرخوشی انتظار می رود که با افزایش تدریجی حجم مبادلات ارز ، کاربران بیشتری وارد فضا شوند. به عنوان کاربران خرده فروشی و موسسات جدید و معامله گران موجود در شبکه بیت کوین ، هر مبادله آرزو دارد که ارائه دهنده راه حل آنها باشد. در حالی که برخی از مبادلات رمزنگاری این کاربران را به دست می آورند ، نگه داشتن آنها در سیستم عامل یک چالش بزرگ است. 

یک تاکتیک که در بین مبادلات همیشه در حال رشد است ، همانطور که توسط شهرت Joe007 ، که رهبر جدول Bitfinex است ، برجسته شده است ، صرافی ها به طور فزاینده ای “گیمیفیکیشن” سیستم عامل ها را در پیش می گیرند تا از منحنی پذیرش کاربر جلوتر باشند. در این مقاله ، ما بر روی راه حل های “gamification” تمرکز می کنیم که ارزهای رمزنگاری شده را به عنوان یک روند صعودی پس از نصف شدن ارائه می دهد.

نگاه سرسختانه به فرزندخواندگی پس از نصف شدن?

صنعت رمزنگاری به آرامی در حال بازگشت به شیار صعودی سال 2017 است ، زیرا تحلیلگران و بازرگانان باتجربه پیش بینی می کنند که یک گاو نر در سال آینده وجود داشته باشد که ممکن است به بالاترین حد ممکن برسد. همانطور که به سراغ اجرای بعدی بیت کوین و رمز گاو نر می رویم ، تمرکز مبادلات بر روی ابداع بهترین راه حل ها برای استفاده از کاربران جدید است.. 

با نگاهی به روند صعودی سال 2017 که BTC را با دوام عظیم 19،800 دلار تعیین کرد و ارزهای رمزنگاری شده ATH را مورد اصابت قرار داد ، یکی از دلایل خاص اشاره به رشد عظیم ICO و محصولات مرتبط بود. در این دوره ، با افزایش سرسام آور پذیرش کاربر از پشت بام ، شاهد افزایش چشمگیر سرمایه گذاری در نشانه های استاندارد ERC بودیم. بیشتر این ICO ها نوعی رقابت را ایجاد می کنند که باعث ترغیب بازرگانان برتر می شود و از این رو استفاده کلی از توکن آنها را تقویت می کند.. 

صرافی ها ، از طرف خود ، یک عنصر گیمیفیکیشن را به کار گرفتند که صنعت رمزنگاری را به روی سرمایه گذاران مالی سنتی و جوهای متوسط ​​به طور یکسان تحریک می کند تا آنها در این سیستم عامل تجارت کنند. Binance ، مورد بسیار جالبی است ، زیرا در دوره رقابت گاو نر 2017 با ایجاد ترکیب جدول رده بندی خود و ارائه رقابت های ویژه توکن در تلاش برای افزایش جذب کاربر بر روی سیستم عامل ، رشد قابل توجهی را تجربه کرد. سایر مبادلات برتر که از یک مسیر مشابه عبور می کنند شامل OKEx ، Aluna. Social ، Huobi و حتی مرورگر Brave (اگرچه صرافی نیست)

در حالی که به یک دوره صعودی دیگر می رویم ، آیا اوج مشابهی در پذیرش ارزهای رمزپایه توسط کاربر خواهیم دید که با بازیابی احتمالی در سراسر حوزه ارزهای رمزپایه ایجاد شده است؟? 

“Gamification به سادگی استفاده از مشوق ها و پاداش ها برای جذب و تشویق مشارکت در یک سیستم عامل است.”

راه حل های گیمیفیکیشن در بورس ها 

بدون شک Binance با گیمیفیکیشن روی سیستم عامل خود ، انقلاب را در فضای رمزنگاری رهبری می کند. طی سالهای گذشته این صرافی ده ها مسابقه را در این سیستم عامل به پایان رسانده است تا کاربران را به سمت سیستم عامل فریب دهد. ماه گذشته در برنامه وابسته Binance Futures خود بیش از 72،000 USDT (72،000 ~ دلار) به هر یک از شرکتهای برتر وابسته خود پرداخت کرد تا کاربران را به سیستم عامل منتقل کند..

دنبال کنندگان زیادی اما درآمد زیادی ندارند?

شما می توانید نقشی داشته باشید ضمن کمک به ساختن فضای مالی رمزنگاری ، مشابه کارگزاران سنتی اما غیرمتمرکز.

وابسته شوید. https://t.co/2RN23Cq1UH

– CZ Binance ؟؟؟ (@ cz_binance) 8 مه 2020

Binance جهان را در رمزگذاری پلتفرم خود هدایت می کند اما در حال حاضر با رقابت شدیدی از طرف صرافی های ثابت مانند OKEx و سایر شرکت های رمزنگاری مانند هووبی, Hedge تجارت ، و آلونا. اجتماعی, که تابلوی امتیازات خود را ارائه می دهند که به معامله گران برتر روزانه پاداش می دهد. 

در تلاش برای افزایش نرخ پذیرش کلی بیت کوین و تجارت کلی در بورس ، یک راه حل سریع و سودآور برای مبادلات در صنعت بلاکچین برای افزایش سهم بازار خود ارائه می دهد.

آیا مبادلات باید به سمت گیمیفیکیشن پیش بروند?

همانطور که از طریق الگوی رشد عظیم Binance از سال 2017 مشاهده شده است ، گیمیفیکیشن یکی از مهمترین استراتژیهای تجاری است که مبادله رمزنگاری شروع می تواند در تلاش برای تصویب انبوه ارائه دهد. بنابراین برخی از مزایای گیمیفیکیشن بستر معاملات رمزنگاری چیست?

  • حفظ کاربر: همانطور که در بالا بحث شد ، پذیرش کاربر و حفظ کاربر مهمترین دلایلی است که مبادله بیت کوین / رمزنگاری باید بر سیستم های پاداش دهنده و برنامه های وابسته متمرکز شود. جوایزی که به مشتریانی ارائه می شود که بهترین معاملات را انجام می دهند و یا مشتریان معامله گر برتر ، بازی ای را تنظیم می کنند که باعث می شود تاجران تجارت بیشتری داشته باشند. 
  • ارضاء فوری: صنایع در سراسر جهان از جمله خطوط هوایی و صنایع پوشاک تاکتیک های گیمیفیکیشن را ایجاد می کنند تا مشتریان را به ادامه خرید از آنها یا خرید بیشتر جلب کنند. سپس کاربران با امتیازات وفاداری (یا در صرافی های رمزنگاری ، رمزها) پاداش می گیرند که می توانند به راحتی با پرداخت هزینه های معاملاتی از طریق انبوهی از مزایا ، در سیستم عامل بازخرید شوند.. 
  • تجربه دانش تجارت: برخی از تحلیلگران همچنین استدلال کرده اند که بازی سازی می تواند تجربه بیشتری را در تجارت با ارزهای رمزپایه برای تازه کارها ایجاد کند و آنها نیز در این روند سود کسب می کنند. 
  • کانال ارتباطی مستقیم: سایر مبادلات Aluna. اجتماعی به عنوان یک مثال کلیدی ، به کاربران امکان می دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و استراتژی های معاملاتی را در جهت حفظ کاربران به اشتراک بگذارند.. 

نتیجه 

ادامه تماس های بازار گاو در سال آینده پس از رویداد نصف شدن بیت کوین ، فرصت مناسبی را برای مبادلات به کاربران خرده فروشی به رمزنگاری می دهد. مبادلاتی که بهترین سیستم های پاداش و برنامه های وابسته مانند Binance ، Aluna را ارائه می دهند. اجتماعی ، HedgeTrade و OKEx احتمالاً موج انبوه بعدی پذیرش کاربر در صنعت رمزنگاری را به دنبال دارد.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner