JP Morgan ، Fidelity علاقه Crypto خود را فعال نگه می دارند در حالی که جهان نیاز به درک انسدادهای Crypto Nascency دارد – نظر کارشناس

تبلیغات پیمکس

“این تجزیه و تحلیل اقتباسی از کار است ماتی گرینسپن, تحلیلگر ارشد بازار در eToro ”

نکات مهم

  • JP Morgan در آخرین گزارش خود تلاش می کند تا هزینه استخراج بیت کوین را ارزیابی کند
  • Fidelity برنامه راه اندازی مارس خدمات Crypto حضانت را برنامه ریزی می کند
  • درک سد معبر Crypto Nascency

موسسات وال استریت منافع خود را در رمزنگاری ادامه می دهند

با وجود Bitcoin ETF که مدتی از کار دور است ، ممکن است برنامه های سرمایه گذاری مستقیم موسسات مالی سنتی نیز سرد شده باشند. اما علاقه به رمزنگاری ها همچنان آتش را دامن می زند. جی پی مورگان اخیراً گزارشی با عنوان “بلاکچین و ارزهای رمزپایه: تصویب ، عملکرد و چالش ها” را منتشر کرده است که در مورد موانع تصویب ، بازار خرس های اخیر ، مقیاس پذیری و سایر موارد استاندارد صحبت می کند. اما این گزارش وقتی تلاش می کند تا هزینه های استخراج بیت کوین را محاسبه کند ، یک پیچ و تاب جالب به دست می آورد.

طبق ارزیابی JPM ، این کارگران استخراج معدن را به چند دسته تقسیم کرده و ادعا می کنند که این معدن کاران ارزان قیمت هستند که کف قیمت را تعیین می کنند. حتی اگر وجود داشته باشد منتقدین از این روش ، ارزیابی JPM تا حدی خوب به نظر می رسید.

چارت سازمانی

آنچه اتفاق می افتد ، تخمین هزینه های استخراج بسیار دشوار است ، اما با فرض درست بودن این اعداد ، بیت کوین اکنون کمتر از متوسط ​​هزینه استخراج (4060 دلار) است. و آنچه این گزارش نشان می دهد این است که اگر کارگران معدن کاری با هزینه بالا ترجیح دهند از آن خارج شوند ، در این صورت کارگران معدن کم هزینه با یکدیگر رقابت می کنند که این می تواند قیمت ها را به 1260 دلار کاهش دهد. باز هم ، یک جمله دقیق.

در اینجا تنها چیزی که JP Morgan نتواند به آن توجه کند ، یک مسئله ساده اقتصاد رفتاری است. به اعتراف خودشان ، و در نمودار بالا گنجانده شده است ، تعداد زیادی از معدنچیان مدتی است که با ضرر کار می کنند و نرخ هش همچنان در کشورهایی که گران تر هستند ، افزایش می یابد. بنابراین ، دلیل زیادی وجود ندارد که فرض کنیم اگر کسی در جمهوری چک ، به عنوان مثال ، تاکنون 8000 دلار بیت کوین استخراج کرده باشد ، اگر قیمت 1000 یا 2000 دلار دیگر کاهش یابد ، ناگهان دکل خود را رها می کند. مطمئناً ، برخی مجبور خواهند شد چون هیچ کس نمی تواند با ضرر و زیان نامحدود کار کند ، اما هر کسی که توانایی مالی داشته باشد ، احتمالاً تا زمانی که بتواند ، معلق باشد.

وفاداری با برنامه های رمزنگاری شده خود پیش می رود

در حالی که JP Morgan به تکالیف خود در مورد بیت کوین ادامه می دهد ، طبق گفته سه نفر با اطلاع از این موضوع ، Fidelity Investments تاریخ راه اندازی ماه مارس برای خدمات حضانت بیت کوین خود را هدف قرار داده است ، زیرا غول صندوق سرمایه گذاری مشترک با طرحی پیش می رود که می تواند ترس از تجارت ارزهای رمزپایه. این شرکت ، در اکتبر 2018 ، اعلام کرد که طیف وسیعی از محصولات رمزنگاری شده را برای سرمایه گذاران بزرگ مانند صندوق های سرمایه گذاری ارائه می دهد.

درک سد معبر رمزنگاری

اگر گزارش JP Morgan را مرور کنید ، رمزنگاری هنوز موانع زیادی برای دستیابی به تصویب گسترده دارد. نمی توان با ارزیابی آنها موافقت کرد که جهان در اوایل انقلاب بلاکچین است و مطمئناً ممکن است قبل از تحقق کامل مزایا ، زمان لازم باشد.

با این حال ، به عنوان سرمایه گذاران ، هنوز باید در نظر گرفته شود که همه دارایی های رمزنگاری خطرناک هستند. واقعیت ساده این است که ما با یک تکنولوژی بسیار آزمایشی روبرو هستیم و بنابراین مسلماً می تواند در این راه اشتباه پیش رود. به همین دلیل است که همیشه تنوع در سبد سرمایه گذاری شما و تجارت در دارایی های دیگر نیز سودمند است.

روز گذشته وقتی شبکه NEO ناخواسته چنگ زد ، یک نمونه از راه های اشتباه فن آوری در شبکه NEO تجربه شد. اکنون ، بدون تکنیک بسیار زیاد ، به نظر می رسد برخی از افرادی که بلاکچین NEO را اجرا می کنند ، احتمالاً به دلیل اتصالات ضعیف ، به روزرسانی نمی شوند و کل شبکه همگام نشده است. در هر صورت ، به نظر می رسد که همه چیز تاکنون حل شده است و تأثیر آن بر قیمت حداقل بوده است.

در حالی که NEO یکی از نمونه های Nascenscy بود ، به دلیل تأخیر در ارتقا Constant قسطنطنیه ، ممکن است Ethereum کمی دچار مشکل شود. به نظر می رسد که “بمب دشواری” که قرار بود این ارتقا را جبران کند اکنون شروع شده و پاداش بلوک 25٪ کاهش یافته است. از یک طرف ، عرضه کمتر آنلاین می تواند قیمت Ethereum را افزایش دهد اما به نظر می رسد که در حال حاضر نرخ هش در حال کاهش است. هرچند جای نگرانی نیست ، ویتالیک در حال حاضر با برخی از برترین های دانشگاه پردیس دانشگاه استنفورد نشسته و روی این موضوع کار می کند. ضبط جلسه است اینجا.

چارت سازمانی

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner