اخبار Crypto News: Bitcoin ، Ethereum ، XRP ، EOS ، Stellar ، IOTA و Tron که بازار را هدایت می کنند

تبلیغات پیمکس

بازار رمزنگاری در حالی که گاوهای بیت کوین احساس هیجان می کنند ، از سودهایی برخوردار هستند ، Ethereum نزدیک به 300 دلار است و XRP آماده 0.40 دلار است در حالی که EOS 18 درصد رشد می کند ، Stellar مورد توجه مردم قرار می گیرد ، IOTA با تصویب در دنیای واقعی افزایش می یابد و Tron فقط یک روز دیگر فرصت دارد. از قدرتمندتر شدن.

گاوهای بیت کوین [BTC] احساس هیجان می کنند

پادشاه رمزنگاری ، بیت کوین همه چیز آماده است زیرا قیمت BTC امروز به 7195 دلار می رسد. در زمان مطبوعات ، بیت کوین با 7،097 دلار مبادله شده است. با توجه به این واقعیت که نرخ هش بیت کوین با سرعت بالایی در حال افزایش است و کارشناسان پیش بینی می کنند که در نتیجه به یک قله جدید برسد ، می توان انتظار داشت که گاوها اقامت خود را در بازار بیشتر کنند.

بیت کوینمنبع: Tradingview.com

تعدادی از اخبار مثبت بازار را به سمت جلو سوق می دهند: رد ETF بیت کوین در حال بررسی است ، کوتاه شدن شورت در حالی که مدت طولانی صندلی جلو را می کشید و سرمایه گذاران نهادی به رمزنگاری روی می آورند ، کاهش می یابد. نیازی به ذکر این واقعیت نیست ، آگاهی و پذیرش بیت کوین نیز در حال افزایش است.

گاوهای بیت کوین آلت کوین ها را به جلو هدایت می کنند زیرا اکثر سکه ها در رنگ سبز قرار دارند در حالی که تعداد معدودی سود قابل توجهی را ثبت می کنند. این تسلط بر BTC در 52.6٪ کمی عقب است.

Ethereum [ETH] از لمس 300 دلار خجالتی است

الون ماسک مقداری ETH می خواهد!

خوب ، نه ، اما این یکی از داغترین اخبار در صنعت رمزنگاری امروز بوده است زیرا بنیانگذار و مدیر عامل تسلا این خبر را با توییت خود به اشتراک گذاشته است. آنچه دقیقاً خراب شد در اینجا است:

در این مرحله ، من ETH را می خواهم حتی اگر کلاهبرداری باشد

– ایلان ماسک (elonmusk) 28 آگوست 2018

در همین حال ، Ethereum در حال دستیابی به موفقیت در صنعت کشاورزی است زیرا دولت مسکو در حال کار بر روی سیستمی است که اساساً مراکز تجاری را به کشاورزان اختصاص خواهد داد.

هنگامی که نوبت به قیمت می رسد ، Ethereum در حالی که تلاش می کند تا 300 دلار برسد ، انتهای کوتاه چوب را بدست آورده است. اگرچه ، ETH هنوز راهی برای رسیدن به این علامت دارد ، زیرا در حال حاضر 295 دلار با 2.67٪ سود در اختیار دارد.

اتریوممنبع: Tradingview.com

همچنین بخوانید: Institutional Interest Bursting at the Seams، Bitcoin & Altcoins فرش قرمز را رول می کند

XRP با قیمت 0.40 دلار آماده است & خیلی بیشتر

یکی از فعال ترین ارزهای رمزپایه و اجتماعات ، XRP تقریباً همیشه در اخبار است. این ممکن است در مورد قیمت آن صادق نباشد اما به طور قطع در مورد مشارکت و تحولات آن صادق باشد.

اخیراً ، یک ادغام بین COIL و XRP Tip Bot از طریق ILP ایجاد شده است که به شما امکان می دهد پرداخت ها را در XRP “جریان” کنند.

با قیمت 0.348 دلار ، XRP طی چند روز گذشته سود کسب کرده و به طور مداوم در حال افزایش است. به نظر می رسد که گاوها به 3 ارز بزرگ رمزنگاری شده در جهان علاقه دارند ، زیرا به نظر می رسد برای دستیابی به موفقیت بیشتر باشد.

xrpمنبع: Tradingview.com

موشک EOS با بیش از 18 درصد افزایش

چند روز پیش ، EOS بار دیگر به دلیل افزایش بی نظیر قیمت RAM خود خبرساز شد. با این حال ، دن لاریمر ، CTO سریعاً راههایی را برای جلوگیری از سو RAM استفاده از RAM به اشتراک گذاشت و انتشار بیشتر EOS 1.2.3 از وضعیت مراقبت کرد..

در میان 50 ارز رمزپایه برتر ، EOS تنها موردی است که سود دو رقمی کسب کرده است. پنجمین ارز رمزنگاری شده بزرگ جهان با افزایش 18.61 درصدی از سودهای قابل توجهی برخوردار است. در زمان نوشتن مقاله ، EOS 6.44 دلار نشسته است در حالی که حجم معاملات 24 ساعته بیش از 800 میلیون دلار را مدیریت کرده است.

EOSمنبع: Coinmarketcap.com

Stellar [XLM] سر و صدا ایجاد می کند

طی چند ماه گذشته ، استلار بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همین چند وقت پیش ، با ثبت 1 میلیون حساب ، رکورد زد. این ارز رمزپایه پیشرفت چشمگیری در جهت رسیدن به هدف خود برای تبدیل شدن به بهترین بستر برای پرداخت های مرزی داشته است.

با حرکت 1.18 درصدی رو به بالا ، استلار با 0.233 دلار سوار می شود. در رتبه 6 ، XLM راهی طولانی را در پیش دارد.

ستاره ایمنبع: Coinmarketcap.com

IOTA [MIOTA] در جهان واقعی تصویب می کند

IOTA یکی از آن ارزهای رمزپایه است که نه تنها در زمینه پذیرش در دنیای واقعی کار می کند بلکه باعث تحقق آن نیز می شود. IOTA با همکاری خود با فولکس واگن ، در میان تعدادی دیگر که توسط Redditor Cullen11 در زیر به اشتراک گذاشته شده است ، به دنبال آینده ای روشن است..

در مورد قیمت آن ، IOTA در حال حاضر با بیش از 9 درصد افزایش به 0.774 دلار رسیده و از هفته گذشته در حال صعود است..

یوتامنبع: Coinmarketcap.com

Tron [TRX] برای قدرتمندتر شدن روز شماری می کند

با راه اندازی ماشین مجازی Tron در اینجا ، در تاریخ 30 آگوست ، Tron آماده است تا گامی دیگر در جهت حضور پررنگ در بازار بردارد. اخیراً ، ترون در صرافی KuCoin لیست شده است ، در صرافی هلندی IcoCryptex.io در دسترس قرار گرفت و برنامه Tron در فروشگاه اپل به طور مستقیم فعال شد.

ترونمنبع: Coinmarketcap.com

نمودار 7 روزه اخیر ترون در حال حرکت رو به بالا است و TRX در حال حاضر 0.026 دلار نشسته است.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner