Citigroup رمز Crypto را برای سرمایه گذاری نهادی در ارزهای رمزپایه شکسته است

تبلیغات پیمکس

با توجه به نوع محبوبیت و رمزنگاری های آینده ، به نظر می رسد موسسات علاقه مند به سرمایه گذاری هستند. تنها سد راه این است که چگونه و چه موقع می تواند این مبلغ عظیم شروع به جریان کند ، پاسخی که هر علاقه مند به رمزنگاری در انتظار آن است. در حالی که همه منتظر ورود Bitcoin ETF هستند ، به نظر می رسد Citigroup کد را شکسته است تا این پول را وارد بازارهای رمزنگاری کند.

رسید دارایی دیجیتال: روش Citi برای بدست آوردن پول نهادی به رمزنگاری ها

سیتی ، بانک مستقر در نیویورک ، با توجه به دانش افرادی که از این برنامه ها دارند ، شاید مستقیم ترین راه را برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه بدون داشتن واقعی آن داشته باشد. با استفاده از این روش ، این ساختار ارزهای رمزپایه را در رژیم های نظارتی موجود قرار می دهد و به سرمایه گذاران بزرگ وال استریت مانند مدیران دارایی و صندوق های حفاظتی راهی کم خطرتر برای سرمایه گذاری در کلاس دارایی های نوپا می دهد..

Citi ابزاری را توسعه داده است که از آن به عنوان رسید دارایی دیجیتال یا DAR نام می برد. این کار تقریباً مانند قبض سپرده گذاری آمریکایی یا ADR است که ده ها سال است وجود دارد تا به سرمایه گذاران آمریکایی راهی برای داشتن سهام خارجی بدهد که در غیر این صورت در صرافی های آمریکا تجارت نمی کنند. سهام خارجی توسط بانکی نگهداری می شود و سپس رسید سپرده صادر می شود.

در این حالت ، ارز رمزنگاری شده توسط یک حافظ نگهداری می شود و DAR توسط سیتی گروپ صادر می شود. این بانک با احتیاط به سپرده گذاری سپرده اطلاع خواهد داد & یکی از افراد گفت ، Clearing Corp ، واسطه ای در وال استریت که خدمات تسویه حساب و تسویه حساب را ارائه می دهد ، پس از صدور رسید. این شخص یک لایه مهم از مشروعیت را می بخشد و به سرمایه گذاران راهی برای ردیابی سرمایه گذاری در سیستمی که از قبل با آن آشنا هستند ، می دهد..

این خبر شور و شوق زیادی را در فالوئرها و سرمایه گذاران رمزنگاری به جا گذاشته است. حتی جوزف یانگ نیز همین جمله را توییت کرد

“بهبود زیرساخت های نهادی (Coinbase ، Goldman ، Citigroup) برای آوردن مبالغ هنگفت سرمایه به رمزنگاری بسیار مهم است.”

175 میلیارد دلار سیتی گروپ آخرین بانکی است که راه حل حضانت رمزنگاری ، Business Insider و fintechfrank گزارش.

بهبود در زیرساخت های سازمانی (Coinbase ، Goldman ، Citigroup) برای آوردن مبالغ هنگفت سرمایه به رمزنگاری بسیار مهم است..https://t.co/jhJyum09ZV

– جوزف یانگ (jamjosephyoung) 10 سپتامبر 2018

همچنین بخوانید: Institutional Interest Bursting at the Seams، Bitcoin & Altcoins فرش قرمز را رول می کند


پول سازمانی منتظر ورود به رمزنگاری ها

معامله گران ارزهای رمزنگاری شده برای نیمی از سال امیدوار به درج پول موسسات هستند ، امیدوارند با گزینه های جدید فیات بتوانند درآمد بالقوه خود را بهبود بخشند. هر خبری که به نفع ورود پول سازمانی به ارزهای رمزپایه باشد ، بازار را بالاتر می برد. حتی اگر چنین اخباری باعث افزایش موقت قیمت ها شود ، اما همه هنوز در یک معضل قرار دارند که چرا ورود به این مدت طولانی به طول می انجامد. پول های سازمانی ممکن است بزرگ باشد ، اما آنها قبل از اینکه آنها با بسیاری از مقررات و اقدامات کنترل مطابقت داشته باشند ، سرمایه گذاری. قبل از ورود این پول هنگفت به بازار ، همه چیز باید جمع آوری شود. اولین قدم برای اتصال این ارزها مقررات قانونی است که بسیاری از کشورها در تلاشند آن را ایجاد کنند. یکی از مهمترین نگرانی ها داشتن یک چارچوب مشخص برای فرصت های سرمایه گذاری آنها است. Nick Cowan که مدیر عامل صرافی Gibraltar Blockchain (GBC) است ، درباره آینده بیت کوین اظهار نظر کرد.

نیک کووان در مورد بیت کوین شروع می کند: “[GBX] اساساً معتقدند که این فناوری برای ماندگاری وجود دارد.” “ما اساساً به تصویب… به خصوص نهادی اعتقاد داریم ، اما آنچه باعث تسریع در این امر می شود ، اجرای برخی مقررات است: اعتماد به نفس مصرف کننده ، حمایت از سرمایه گذار ، شفافیت و موارد مختلفی که در حال حاضر مانع آن شده است. تعدادی از بازیکنان اصلی که ممکن است وارد این بازار شوند. ”

بعد از تنظیم ، امنیت می آید. سرمایه گذاران نهادی به سطح امنیتی بالاتری نیاز دارند که به آنها راه حل های مالی ، که باید شامل خدمات حضانت باشد ، می دهد. کیملی کادوچه ، رئیس روابط سرمایه گذاران LGO و برای راه اندازی مبادلات سرمایه گذاری سازمانی آنها ، گفت که این نوع سرمایه گذاران اعتقادی به زیرساخت های خود ندارند. برای این سرمایه گذاران ، بازار به درستی آماده نشده است.

“همیشه متولی مشکلی دارد ، روشهای KYC بسیار ایمن نیستند ، و همچنین ما منتظر هستیم تا SEC کاملا شفاف باشد در مورد اینکه چه مقررات و اقداماتی را می خواهند در مورد دارایی های دیجیتال انجام دهند ،”

کادوچه گفت.

سومین گام برای بررسی ، نقدینگی است. معامله گران نهادی می خواهند خریدهای کلانی انجام دهند و بسیاری از ارزهای رمزپایه برای پشتیبان گیری از سرمایه های خود مقدار مناسبی ارز فیات ندارند. نام های بزرگی مانند بیت کوین و اتریوم بیشترین احتمال نقدینگی را دارند ، اما سهم بزرگی موج عمده ای را در استخرهای رمزنگاری ایجاد می کند.

به همین دلیل است که حتی پس از بازدید و بازبینی پول موسسات ، بازار سنگین بازارهای رمزنگاری است. به نظر می رسد که سیتی گروپ اکنون راه حلی پیدا کرده است و تنها چیزی که یکی باید تماشا کند این است که چه تعداد از موسسات از این مسیر استفاده می کنند و چه تعداد منتظر Bitcoin ETF هستند.

آیا رسید دارایی دیجیتال درهای مالی را باز خواهد کرد یا دنیا منتظر بیت کوین خواهد ماند؟ نظرات خود را در همین زمینه به من اطلاع دهید. 

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map