اگر CBOE’s Bitcoin ETF رد شود ، آیا گاو نرهای خشمگین را از بین می برد؟

تبلیغات پیمکس

در حالی که دنیا مشتاقانه منتظر تصمیم SEC SEC در مورد Bitcoin ETF است که توسط CBOE ثبت شده است ، SEC با موکول کردن تصمیم خود در مورد پرونده صندوق معاملات بورس ارز Direxion (ETF) به سپتامبر 2018 صاعقه زده است. بنابراین ، اگر Cboe حمایت مالی Bitcoin ETF را انجام دهد برای این موضوع به تأخیر می افتد یا رد می شود ، چه چیزی و چه مقدار می تواند تأثیرگذار باشد?

CBOE بیت کوین ETF را حمایت مالی می کند: آیا می تواند به تأخیر بیفتد?

در حالی که جهان در حال آماده سازی تصمیمات هیئت مدیره شیکاگو برای تصمیم گیری در بازارهای جهانی است (CBOE) – Solid X Bitcoin ETF تصمیم به زودی خواهد آمد ، این تعویق Direxion بیت کوین که توسط SEC معامله می شود ، هشدارهایی را ایجاد کرده است که احتمال دارد تفاوت بین CBOE باشد Solid X ETF نیز هست. از آنجا که SEC از تاریخ انتشار در ثبت نام فدرال 45 روز فرصت دارد و ممکن است پنجره دیگری برای تمدید داشته باشد ، هر فرصتی وجود دارد که SEC بخواهد از زمان تصمیم گیری عادلانه استفاده کند تا در بهترین حالت ممکن باشد. همه ذینفعان.

همانطور که بازارها به همان روال پیش می روند و بر BTC حرکت می کنند که بیش از 1000 دلار در هفته گذشته افزایش یافته است ، اخبار تأخیر ممکن است با اصلاح خفیف همراه باشد که ممکن است اندکی بعد بهبود یابد. با توجه به تأخیر انداختن صندوق معاملاتی بیت کوین Direxion (ETF) ، بازار جایی برای آن آماده است.

در حقیقت ، تأیید تأثیر مثبت بیشتری بر قیمت BTC خواهد داشت تا حدی که تأخیر در سمت منفی داشته باشد.   

همچنین ، بخوانید: انفجار اشتیاق بیت کوین ETF ، گاوها قبلاً این شارژ را پذیرفته اند

اگر درخواست رد شود ، چه می شود?

اگر برنامه CBOE- Solid X ETF رد شود ، اولین بار نیست که این برنامه رد می شود. این بیش از 15 ETF مربوط به بیت کوین را که از سال 2013 پیشنهاد شده و طی یک سال گذشته رد کرده است ، قبلا چند مورد رد شده است که شامل CBOE ، Gemini و SolidX می شود.

در مورد SEC ، هنوز بسیاری از موانع وجود دارد که باید برطرف شود تا بتواند هر چیزی را به نفع خود بیان کند,   

  • بازار و شفافیت کنترل نشده: یکی از دلایلی که بیت کوین اپلیکیشن Winklevoss ETF را سرنگون کرد این بود که احساس می کرد بازار BTC هنوز در مراحل نسبتاً ابتدایی توسعه خود است و بازار نسبتاً بی قاعده است. همچنین ، شفافیت قیمت ها و مبادلات مورد تردید قرار گرفت و عامل اصلی رد در نظر گرفته شد. بازارهای بیت کوین هنوز کنترل نشده و بسیاری از مبادلات هنوز دارای مشکلات شفافیت هستند.
  • اثربخشی قیمت گذاری: از آنجا که قیمت رمزنگاری بسیار بی ثبات است؛ نگرانی دیگر SEC در مورد چگونگی کارکرد وجوه و امکان قیمت گذاری و تجارت موثر بود. همچنین در یک زمان SEC همچنین معتقد بود که BTC تا حدی نقدینگی است و بنابراین می تواند وجوه را به دام بیندازد. – اثربخشی قیمت گذاری هنوز دشوار است زیرا هنوز اختلاف زیادی در قیمت ها در بورس وجود دارد و نوسانات همچنان ادامه دارد
  • امنیت مبادله: از آنجا که بسیاری از مبادلات عمده با انفجار امنیتی و هک مواجه شده اند ، SEC هنوز متقاعد نشده است که دارایی های اساسی بیت کوین ایمن و ایمن باشد.  

اگرچه بسیاری از موانع دیگر مانند حمایت از سرمایه گذاران خرده فروشی ، وجود خدمات حضانت و در دسترس بودن معاملات آتی بیت کوین در CBOE و CME هنوز وجود دارد اما این موارد به اندازه کافی به نظر نمی رسند که بتوانند تایید کنند BTC ETF توسط CBOE و SOlidX از بین خواهد رفت

با نگاهی به تأثیر این امر بر قیمت گذاری ، جدا از رد اولیه آزار دهنده های Winklevoss ، که سقوط عمده بیت کوین از زیر 1300 دلار به 950 دلار را شاهد بود ، سایر رد های ETF تأثیر منفی جدی بر قیمت ها در کوتاه مدت نداشتند. و احساس طولانی مدت دست نخورده باقی ماند. تصحیح قیمت به دلیل اخبار رد شده نیز اتفاق افتاده است ، همچنین در چند روز آینده بازیابی شد.

با توجه به وضعیت موجود ، به نظر می رسد که این رویداد سر و صدای زیادی در اطراف خود ایجاد کرده است که قطعاً منجر به اصلاح قیمت برای کوتاه مدت می شود اما روند طولانی مدت ممکن است خیلی تحت تأثیر قرار نگیرد. ETF در رمزنگاری قطعاً و می تواند جهت پول نهادی را به رمزنگاری تغییر دهد. اما رد آن پایان راه نیست اگرچه ممکن است احساسات را برای مدت کوتاهی کاهش دهد. موسسات هنوز گزینه های زیادی برای سرمایه گذاری در رمزنگاری ها از جمله معاملات آتی CBOE و CME و همچنین اسکناس های قابل معامله دارند که در حال حاضر در سوئد ذکر شده و در بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی مورد توجه قرار گرفته است..

هدف این مقاله این نیست که هیجان و مثبت ایجاد شده در مورد Bitcoin ETF را کاهش دهد ، اما بیشتر شیاطین مدعی هستند که اگر تصمیم به نفع Bitcoin ETF نباشد ، جامعه رمزنگاری را آماده نگه دارند. این فقط به معنای این است که بازارهای رمزنگاری قبل از اینکه SEC در نهایت اجازه دهد ، باید بالغ شوند. احساس کوتاه مدت ممکن است نزولی به نظر برسد اما بیت کوین در میان مدت و بلند مدت قطعاً بهبود می یابد

آیا SEC این بار ETF را تأیید می کند یا آن را به تأخیر می اندازد یا رد می کند؟ نظرات خود را در همین زمینه با ما در میان بگذارید.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner