تجزیه و تحلیل قیمت BTC ، ETH ، XRP برای هفته 25 ژوئن تا 1 ژوئیه – یک هفته مختلط با مثبت دراز مدت

تبلیغات پیمکس

این هفته برای بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری و علاقه مندان با برخی پیشرفت های بلند مدت خوب تسکین یافت. هیچ چیز مثبت در مورد قیمت ارزهای رمزپایه مهم وجود ندارد اما قطعاً در اواخر هفته که خرید بیت کوین را از سطح مقاومت مهم 6000 دلار بازپس گرفت ، جهش زیادی داشت. بازار رمزنگاری در 2 روز گذشته بیش از 26 میلیارد دلار اضافه کرده است آخر هفته ، به عنوان دارایی های اصلی از جمله بیت کوین ، اتریوم و بیت کوین کش دو رقمی افزایش یافت.

با افزایش زیاد حجم و ورود دلار به رمزنگاری ها ، بسیاری از تحلیلگران و پشتیبانی های علاقه مند پیش از این در مورد ورود بازاریابی رمزنگاری به یک مرحله کوتاه مدت گاو صحبت کرده اند ، اما هنوز برای پیش بینی زود است. این هفته گذشته و چند هفته دیگر بیشتر از اینکه به صورت نمایی رشد کنند ، یک آزمایش تورق برای ارزهای رمزپایه اصلی است. از جبهه شرکت ها ، مهمترین اخباری که در این هفته گرفته شد این است که فیس بوک سیاست تبلیغاتی خود را برای ارزهای رمزپایه معکوس کرده است..

منبع Coin360.io ، در IST 11.11 صبح 01 ژوئیه قابل دسترسی است

بیت کوین [BTC]

بیت کوین ، رهبر بسته ، نبرد روشنی را بین گاوها و خرس ها مشاهده کرد. همانطور که خرسها در نیمه اول هفته چکش خوردند ، گاو در پایان با تلافی هفته با بازده 5.65٪ دوباره کوبید. ارزش علامت گذاری در برابر 106 میلیارد دلار بود. قیمت ها در طول هفته به بالاترین سطح 6465.51 دلار و پایین ترین نقطه 5835.78 دلار رسیدند که نشان دهنده آشفتگی پیرامون سطح مقاومت 6000 دلار بود. مبادلات فعال تر ، حجمی ، با BTC در جفت های مختلف در این هفته Binance بود (10.36٪) ، CoinEx (7.58٪) و ZB.com (4.38٪). یک واقعیت جالب در رابطه با حجم معاملات صرافی ، به نظر می رسد بیشترین جفت معامله شده BTC / USDT باشد ، یک جفت جالب از نظر ناپایدارترین رمزنگاری جفت شده با اتصال ثابت سکه.

چند صدایی که در مورد بیت کوین صحبت کردند تایلر وینکلوس Bitcoin را با Digital Gold مقایسه کرد. نقل از رون پل ، عضو سابق كنگره آمریكا و مشاور برجسته موسسه میزس ، گفت كه بیت کوین ، ارز با طلا می تواند در جامعه آزاد همزیستی داشته باشد. محمد الوریان ، مشاور ارشد اقتصادی آلیانز ، گفت که Bitcoin سقوط می کند 5000 دلار.

همچنین ، بخوانید: تجزیه و تحلیل قیمت ارزهای رمزنگاری شده برای هفته 18 ژوئن تا 24 ژوئن – مارپیچ های رو به پایین با افزایش مقررات ادامه می یابد

اتریوم [ETH]

Ethereum ، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ با سرمایه بازار ، همچنین موفق شده است پشتیبانی مشابه بیت کوین و سایر رمزنگاری ها را پشت سر بگذارد. این رنگ با رنگ قرمز بسیار کم عمق بوده است اگرچه پس از پایان هفته ، تعداد زیادی از قسمتهای سبز را مشاهده کرد. همانطور که گزارش می کنیم ETH پس از دیدن برخی اوج ها که به دلیل خنک بودن مورد توجه قرار گرفته اند ، دقیقاً زیر 0.96٪ بوده است. قیمت اتر در بالاترین سطح این هفته 461.21 دلار بود و در پایین ترین سطح 419.68 دلار بود که باز هم طیف وسیعی را نشان می دهد که گاوها و خرس ها در آن جنگیدند. مبادلاتی که در این هفته با تعداد ETH در جفت های مختلف فعال تر بودند ، CoinEx (5.97٪) ، OKEx (4.42٪) و Finance (3.69٪) بودند. جفت ETH / USDT که حداکثر حجم را تولید می کند

برخی اخبار این هفته در مورد Ethereum بود صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری ، واقع در آستین ، موسوم به Multicoin Capital و پشتیبانی شده توسط Chris Dixon ، Andreessen Horowitz’s در مورد آینده Ethereum بسیار مثبت بود و باعث ریپل و Litecoin شد. بانک مرکزی آفریقای جنوبی ، پروژه ای چند بانکی را برای آزمایش نقل و انتقالات پرداخت به بانک به بانک با استفاده از پلت فرم مستقر در Ethereum ، Quorum تحت “پروژه خوخا” منعقد کرده است. همچنین ، تیم بسکتبال ساکرامنتو کینگز تصمیم گرفته است تا Ethereum را برای کمک هزینه بورس تحصیلی آموزش فنی استخراج کند.

Ripple [XRP]

XRP همچنین روند شکست سکه های دیگر روند نزولی را دنبال کرد. اگرچه خرس ها شروع به حمله به پایان هفته با قرمز با سقوط 3.47٪ کردند ، این حرکت از حرکت حمایت کرد. در بالای این هفته قیمت XRP در 0.491110 دلار بود و در پایین ترین سطح 0.427302 دلار بود. مبادلاتی که در این هفته با XRP در جفت های مختلف فعال تر بودند ، CoinBene (21.86٪) ، Bitbank (12.61٪) و Bithumb (8.88٪) بودند. جفت XRP / USDT حداکثر حجم و پس از آن جفت XRP با JPY ژاپن و KRW کره تولید می کند.

XRP اخباری را جمع آوری کرد که شامل رئیس SBI Holdings می شود و می گوید Ripple (XRP) استاندارد جهانی رمز ارز و پول بعدی است. Ripple همچنین در سیستم بانکی Kotak Mahindra شریک جدیدی در سیستم بانکی هند پیدا کرد که به Kotak امکان استفاده از xCurrent را می دهد تا پرداخت سریعتر و کارآمدتر از حواله را امکان پذیر کند..

سایر محرک ها و لرزاننده ها

سایر سکه هایی که طبق Coin Market Cap (در تاریخ 1 ژوئیه در ساعت 11:30 بعد از ظهر IST قابل دسترسی است) در این هفته به بالا و پایین رفتند

متحرک

  • SelfKey- افزایش 393.03 درصدی
  • SalPay- افزایش 170.11 درصدی را نشان می دهد
  • Whalecoin- افزایش 132.34 Showing

لرزان

  • Peepcoin- با افت 92.95٪
  • Zippie – با کاهش 45.59٪
  • میز توکن – با افت 45.57 درصدی

به نظر شما هفته آینده بازارهای رمزنگاری چه احساسی دارند؟ نظرات خود را در همین زمینه با ما در میان بگذارید.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner