تحریریه: قیمت بیت کوین (BTC) در سال 2021 چقدر بالا می رود؟

تبلیغات پیمکس

قیمت بیت کوین دیروز به بالاترین سطح خود رسید زیرا قیمت آن در پی خرید 1.5 میلیارد دلاری تسلا از بیت کوین ، به بالای 48000 دلار رسید. همچنین با افزایش 20 درصدی قیمت ، بیت کوین برای اولین بار رکورد شمع 24 ساعته 8،800 دلاری را ثبت کرد. شمع قیمت ماموت حتی اگر یک سال پیش این واقعیت را در نظر بگیریم ، اهمیت بیشتری پیدا می کند ، قیمت بیت کوین در مارس به 4000 دلار کاهش یافت.

Max Keizer پیش بینی کوتاه مدت 65K دلار برای BTC

با نزدیک شدن به قیمت بیت کوین به 50 هزار دلار ، و انتظار می رود سرمایه نهادی بیشتری در بازار جریان داشته باشد ، سوال در مورد بالاترین قیمت بیت کوین دوباره شروع به رشد می کند. طرفداران بیت کوین مانند ماکس کیزر معتقدند که 65000 دلار یک سقف کوتاه مدت خواهد بود و انتظار دارند که قیمت ارز رمزنگاری شده تا پایان سال از 200 هزار دلار فراتر رود.

65000 دلار کوتاه مدت در بازی

220،000 دلار در سال 2021 در بازی # بیت کوین pic.twitter.com/DXY5mmJZgX

– Max Keizer (maxkeiser @) 8 فوریه 2021

این پیش بینی قیمت ها فقط یک سال پیش به دلیل پوچ بودن کنار گذاشته می شد اما امروز بسیار ممکن به نظر می رسد. این فصل گاو نر نه تنها مورد توجه نهادی قرار گرفته است بلکه بسیاری از باورهای غلط در مورد ارز رمزپایه برتر را نیز از بین برده است. قیمت بیت کوین بیش از هر بالاترین قیمت قبلی خود بالای 30 دلار باقی مانده است و این نشان می دهد که طی سالهای گذشته به عنوان یک دارایی بالغ شده است و یکی از مهمترین دلایلی است که موسسات از آن به عنوان پرچین خزانه داری استفاده می کنند..

Bitcoin’s Scarcity ، عامل محرکه رشد آن

مطمئناً افزایش قیمت بیت کوین این مرکز را در تمام عناوین خبری این فصل گاو نر قرار داده است ، با این حال ، مانند PlanB ، تحلیلگر مشهور سهام در جریان معتقدند که عرضه ثابت BTC همراه با این واقعیت که خود پایدار است ، همین امر باعث بیشتر شدن آن می شود. ارزشمند به عنوان ذخیره ارزش. مدل سهام به جریان PlanB ، ارزش دارایی ها را بر اساس کمبود اندازه گیری می کند ، بیت کوین در حال حاضر پشت طلا در این لیست قرار دارد.

نمودار جریان سهام به ارزش نیز یکی از مدلهای بسیار موشکافی شده است ، زیرا بسیاری از افراد بدبین معتقدند که نمودار فقط سمت عرضه دارایی را اندازه گیری می کند. با این حال ، این فصل گاو نر با پیش بینی خود کاملاً دقیق ثابت شده است و مدل قیمت آن نشان می دهد که قیمت بیت کوین تا پایان سال 10000 دلار است.

# بیت کوین مسیر قیمت بعد از نصف شدن سال 2020 بین آهنگ های 2012 و 2016 است. اهداف مدل S2F (100K $) و S2FX (288K $) را اضافه کردم. اهداف قیمت های متوسط ​​هستند ، قیمت واقعی BTC در اطراف اهداف نوسان می کند. اگر بازار گاو نر 2021 2017 را دنبال می کند 100K دلار است ، اگر 2013 را دنبال کنیم 288K $&# 128640؛ pic.twitter.com/RdRP7VUqqF

– PlanB (@ 100trillionUSD) 5 فوریه 2021

اگر بیت کوین روندهای سال 2017 را دنبال کند ، قیمت 100 هزار دلار در پایان سال 2021 پیش بینی می کند و اگر روند فعلی تقلید از سال 2013 ، قیمت 288 هزار دلار باشد ، پیش بینی می شود. گاو نر در حال اجرا روند 2013 را بیش از 2017 دنبال می کند,

Bitcoin’s Rising Popularity as Treasury Reserve Asset

گاو نرهای قبلی توسط بازیکنان خرده فروشی انجام می شد ، یکی از مهمترین دلایلی که باعث شد این گاو نرها بخار خود را از دست بدهند پس از یک شکست کوتاه مدت از چند روز تا چند هفته. با این حال ، اجرای گاو نر در حال حاضر عمدتا به غول های سازمانی نسبت داده می شود که اکثر آنها فقط چند سال پیش بیت کوین مصرف نکردند. اکنون همین م theسسات نه تنها بیت کوین را با احتکار و میلیاردها دلار خریداری می کنند ، بلکه از آن به عنوان ذخیره خزانه به جای نگهداری و فروش استفاده می کنند..

MicroStrategy از اولین موسساتی بود که بخشی از وجه نقد خزانه خود را به بیت کوین تبدیل کرد و از اوت سال گذشته شروع به خرید بیت کوین کرد که قیمت بیت کوین کمی بالاتر از 10 هزار دلار معامله می شد. MicroStrategy تاکنون نزدیک به 1.57 میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است و دو بار آخر را با قیمت 29K و 31K دلار خریداری کرده است. سرمایه گذاری آنها در حال حاضر تقریباً دو برابر شده است زیرا این شرکت به دنبال آموزش سایر موسسات در مورد مزایای نگهداری Bitcoin است. ‘

همانطور که شرکتها تصویب می کنند # بیت کوین به عنوان دارایی ذخیره خزانه در ترازنامه خود ، آنها دارایی غیر عملکرد را با دارایی با بهترین عملکرد جایگزین می کنند و افزایش ناپایدار را به جای استهلاک پایدار انتخاب می کنند. این استراتژی بیت کوین در دراز مدت به نفع کلیه سهامداران است. https://t.co/F0xxZ83jNx

– مایکل سایلور (Michael_saylor @) 9 فوریه 2021

به MicroStrategy اکنون تسلا پیوست که بزرگترین خرید منفرد بیت کوین به ارزش 1.5 میلیارد دلار را چند روز پیش انجام داد ، زیرا بسیاری از افراد از همان زمان که الون ماسک توییتر خود را به بیت کوین تغییر داده بود ، همان را حدس می زدند. فقط تسلا و MicroStrategy نیستند که بیت کوین را به ترازنامه شرکت خود اضافه کرده اند ، زیرا گفته می شود که تقریباً 15 شرکت تجاری که در بورس اوراق بهادار عرضه می شود اکنون بیت کوین دارند..

بیت کوین موفق شده است بخش قابل توجهی از بازار طلا را بدست آورد زیرا بسیاری از مدیران سنتی صندوق های سرمایه گذاری پرچین و سرمایه گذاران وال استریت برای سرمایه گذاری در بیت کوین میزان تماس خود با طلا را کاهش داده اند.

ما یک وارونگی 180 درجه ای در رابطه با طلا داریم.

نقطه سبز اولین خرید بیت کوین توسط MicroStrategy است. pic.twitter.com/gTglGcavOg

– ویلی وو (woonomic) 9 فوریه 2021

تحلیلگران مختلف اهداف قیمتی مختلفی را برای قیمت بیت کوین در کوتاه مدت و بلند مدت ارائه داده اند و به نظر می رسد هدف قیمت 100K دلار در پایان سال یک باور عمومی باشد.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner