Bitwise گزارش آماری Bitcoin (BTC) Market ‘Myth-Buster’ را به SEC ارائه می دهد

تبلیغات پیمکس

Bitwise Asset Management یکی از متقاضیان ETF در ایالات متحده است که امسال در درجه اول با دقت عمل کرده است. در ماه مارس ، این گزارش گزارشی را منتشر کرد که در آن یک واقعیت شگفت انگیز در مورد بازار ارزهای رمزنگاری شده برجسته شده است: “حجم گزارش شده جعلی در بورس ها”. با این حال ، این یک پوشش نقره ای برای آن داشت ، زیرا مشخص شد که گذشته از ابر حجم جعلی کاملا خوب است ” بازار آزاد ‘ارزهای رمزپایه.

Bitwise مورد دیگری را ارسال کرده است گزارش به SEC (کمیسیون بورس اوراق بهادار) پیشنهاد می کند که تجارت در صرافی های رمزنگاری “انتخاب شده” اندک است اما به اندازه کافی کارآمد است تا بتواند ETF را روی آن ایجاد کند.

همچنین بخوانید: رمزگشایی گزارش بیتی – تجارت واش و جلدهای “واقعی 10”: نظر کارشناس

تحقیقات Bitwiseحضور جهانی تجارت صرافی های ارز رمزنگاری شده (پژوهش)

ده مبادله با حجم واقعی

مطابق با گزارش قبلی خود ، تحقیقات جدید اشاره کرد که حجم گزارش شده فقط در ده مبادله به درستی منتشر شده است. همه مبادلات دیگر داده های جعلی “غیر اقتصادی” را برای کسب رتبه در CoinMarketCap گزارش می دادند. این بیشتر مشتری را به خود جلب می کند و مدیریت برای لیست نیز هزینه های سنگینی می گیرد. با این وجود ، “تجارت شستشو” غیر اقتصادی است. به عنوان مثال ، بر قیمت دارایی تأثیر نمی گذارد. 

داوری بین تبادل رمزنگاریمعاملات داوری بین صرافی های ‘ده’ که در گزارش Bitwise ذکر شده است

علاوه بر این ، صرافی های اشاره شده در این گزارش همچنین دارای یک محیط قیمت دقیق هستند که در آن دستکاری به دلیل ماهیت دیجیتال بیت کوین امکان پذیر نیست که فرصتی برای اقدامات فوری فراهم می کند و بازارها را دوباره به برابری می رساند..

“داوری در بورس ها به طور چشمگیری بهبود یافته است” همچنین شامل این واقعیت است که “قابلیت انعطاف پذیری و قابلیت حمل و نقل بیت کوین یک فضای تقریباً مناسب برای آربیتراژ بین مراکز تجاری مختلف ایجاد می کند.”

معاملات آتی بیت کوین

این گزارش همچنین حاکی از آن است که بازار معاملات بیت کوین فیوچرز در مقایسه با حجم معاملات محلی در بورس ها قابل توجه است. علاوه بر این ، قیمت آتی در اکثر بازارهای معتبر شاخص خود را از این ده بورس معتبر ذکر شده در بالا می گیرد. علاوه بر این ، در مقایسه با حجم معاملات واقعی نقطه ، حجم معاملات معاملات بیت کوین فیوچرز حدود 30 درصد از حجم معاملات spot است.

“قیمت آتی CME از مبادلاتی که به روش Bitwise NAV کمک می کنند ، بدست می آید”

گزارش بیتیصرافی های سازمانی که قیمت را از صرافی های محلی دریافت می کنند

Exchanges شامل Bitstamp ، Coinbase ، itBit و Kraken است. علاوه بر این ، هدف آن ایجاد ارتباط جهانی قیمت در صرافی ها و بازارهای تنظیم شده خارج از ایالات متحده بود. Amun AG یک شرکت مستقر در سوئیس است که چهار محصول مبادله شده مبتنی بر رمزنگاری را در SIX Exchange منتشر کرده است.

product هر محصول رمزنگاری تنظیم شده ای – چه در ایالات متحده و چه در اروپا – قیمت ها را به طور کامل از یا در مورد ارائه دهنده XBT تهیه کرده است ، تقریباً به طور کامل از زیر مجموعه 10 مبادله برجسته شده در این ارائه به عنوان “واقعی”.

پیشنهاد ETF بیتی

یافته های فوق مدل های آماری حاکی از آن است که بازار بیت کوین سالم و بالغ از تصور رایج است. علاوه بر این ، طبق دستورالعمل های SEC ، تا زمانی که امن نباشد ، حجم کمی مربوط به تأیید نیست. دو اطمینان مورد نیاز SEC برای تأیید ETF عبارتند از:

1) مقاومت منحصر به فرد: این که بازار بیت کوین به طور منحصر به فردی در برابر دستکاری بازار و فعالیت های جعلی مقاومت می کند

2) اشتراک گذاری نظارت: این که تبادل لیست به اشتراک گذاری نظارت وارد شده باشد

توافق نامه با یک بازار تنظیم شده از اندازه قابل توجه

همچنین بخوانید: SEC مخالف Crypto ETF نیست – Bitwise توضیح می دهد

طبق این گزارش ، بازارهای بیت کوین هر دو این شرایط را برآورده می کنند. بعلاوه ، BitTay ETF قیمت خود را از مبادلات ده تایی دریافت خواهد کرد.

“ما قیمت ها را از 10 صرافی رمزنگاری می کنیم که نمایانگر کل حجم معاملات در بازار بیت کوین است.”

آخرین اما نه مهمتر ، این گزارش همچنین ذکر کرد که برخلاف تصور عمومی ، ETF تاثیری فوق العاده در بازار نخواهد داشت. در حالی که Bitwise این واقعیت را تصدیق کرد که با راه اندازی ETF بازار می تواند غرق شود ، به زودی جذب بازار خواهد شد.

“در طول سال ، یک بازار محلی که 273 میلیون دلار در روز معامله می کند به راحتی می تواند 3 میلیارد دلار از کل ورودی را جذب کند … امروز ، این سیستم عامل ها [سیستم عامل های تجارت ETF] دقیقاً مراحل دقیق تأیید و تأیید را دارند که رشد دارایی ها را هموار می کند.”

آیا شما معتقدید که Bitwise مورد محکمی برای تأیید ETF برای دفعه بعدی ایجاد کرده است؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner