Bitcoin علی رغم احساسات صعودی EU Watchdog بیشتر کاهش می یابد ، آیا تا سال 2021 70 هزار دلار فروخته خواهد شد؟

تبلیغات پیمکس

با ادامه روند نزولی قیمت بیت کوین با خرس دست و پنجه نرم می کند. در همین حال ، معاون کمیسیون اروپا معتقد است که علی رغم تلاطم دارایی های موجود ، دارایی های رمزنگاری برای ماندن در اینجا هستند. بنابراین احتمال اینکه بیت کوین به اوج جدید برسد چقدر است?

بیت کوین & بازار رمزنگاری بخار خود را از دست می دهد

امروز بیت کوین پس از 5 روز شکنجه خالص کمی ثبات داشت که دوباره سقوط کرد. با یک منحنی تا حدودی صعودی ، بیت کوین چشم به علامت 6400 دلار زده است. با این حال ، در زمان نوشتن مقاله ، بیت کوین با قیمت 6،280 دلار معامله شده است. محدوده قیمت BTC امروز 6 هزار و 292 دلار و 6 هزار و 399 دلار با حدود 100 دلار اختلاف بوده است.

بیت کوین

در همین حال ، در میان 15 altcoin برتر ، همه قرمز هستند به جز Stellar (XLM) ، Monero (XMR) ، IOTA (MIOTA) و Ethereum Classic (ETC).

سکه هایی که بیشترین ضرر را در حال حاضر دارند ، Holo (HOT) ، KuCoin Shakes (KCS) ، VeChain (VET) و NEM (XEM) هستند..

در حالی که سودهای قابل توجه Emercoin (EMC) ، Waves ، Dentacoin (DCN) ، Tezos (TZX) و TenX (PAY) هستند.

بنابراین ، بازار کم و بیش احساسات متفاوتی دارد که به سمت حرکت رو به پایین حرکت می کند. هنوز مشخص نیست که قیمت دقیقاً از کجا حرکت می کند.

همچنین بخوانید: بیت کوین صندوق تأیید شد ، کانادایی ها اکنون می توانند از طریق بازنشستگی سرمایه گذاری کنند & حساب های پس انداز بدون مالیات

کمیسیون اروپا VP: رمزنگاری در اینجا برای ماندن

در همین حال ، به دنبال جلسه شورای امور اقتصادی و اقتصادی اتحادیه اروپا (ECOFIN) در وین ، اتریش ، چند روز پیش ، وزرای دارایی اتحادیه اروپا برای بحث در مورد قوانین جدید برای صنعت رمزنگاری دیدار کردند.  

والدیس دومبروفسکیس ، معاون رئیس کمیسیون اروپا که بر اتحادیه ثبات مالی ، خدمات مالی و بازارهای سرمایه در اتحادیه اروپا نظارت می کند ، نظرات صعودی خود را در مورد رمزنگاری به اشتراک گذاشت:

“ما می بینیم که دارایی های رمزنگاری شده برای ماندن در اینجا هستند. با وجود تلاطم های اخیر ، این بازار به رشد خود ادامه می دهد. به طور خاص پیشنهادات اولیه سکه یا ICO ، می بینیم که این پتانسیل برای ظهور به عنوان یک شکل مناسب از تأمین مالی جایگزین وجود دارد. در حال حاضر سال گذشته ، ICOs به جمع آوری بیش از 6 میلیارد دلار بودجه کمک کردند و امسال این رقم به مراتب بیشتر خواهد بود. “

ظاهراً ، به گفته وی ، چالش ها به این شکل در می آیند که چگونه می توان آنها را به درستی طبقه بندی کرد و تعیین کرد که قوانین موجود اتحادیه اروپا باید اعمال شود یا قوانین جدیدی تدوین شود. وی در ادامه اظهار داشت:

“بسیاری از کشورهای عضو امروز از نیاز به چنین نقشه برداری پشتیبانی کردند ، بنابراین ما انتظار داریم که این ارزیابی را در اواخر سال جاری به پایان برسانیم. این زمینه محکمی برای ایجاد و تصمیم گیری درباره مراحل بعدی در این زمینه فراهم می کند. “

آیا بیت کوین سر به فلک می کشد?

چندی پیش ، گروه تحقیقاتی Satis پیش بینی جسورانه ای را برای رسیدن قیمت بیت کوین به 32000 دلار در سال ، 70000 دلار در 3 سال و 96000 دلار در 5 سال آینده اعلام کرد ، اظهار داشت:

“در حال حاضر ، اکثریت قریب به اتفاق سرمایه کل دارایی های رمزنگاری شده در فروشگاه های سنتی ارزش بازار نگهداری می شود ، که سپرده های خارج از کشور تقریبا 40٪ از کل سهام را تشکیل می دهد.”

طبق گفته های فوربس ، وقتی صحبت از بیت کوین به این پیش بینی های جسورانه در سال های آینده می رسد ، تحلیلگران اختلاف نظر دارند.

جو DiPasquale ، مدیر عامل صندوق رمزگذاری صندوق های سرمایه گذاری BitBull Capital گفت:

“قیمت بیت کوین در مدت 5 سال می تواند هر جایی باشد ، از 10،000 تا 100،000 دلار. ارائه یک پیش بینی دقیق دشوار است زیرا بسیاری از اصول اساسی وجود دارد که احتمالاً از هم اکنون تا سال 2023 تغییر خواهد کرد. ارزها و دارایی های دیجیتال آینده معاملات و ذخیره ارزش هستند و بیت کوین رهبر این انقلاب است. اما این تضمین یک برچسب قیمت خاص پنج ساله در جاده را آسان نمی کند. “

در حالی که ، یازان برقوتی ، مدیرعامل شبکه جبرل با اظهار نظر او موافق نیست:

وی افزود: “من معتقدم BTC به عنوان یك ذخیره ارزش ، خصوصاً در كشورهایی كه دچار تورم بیش از حد هستند (ایران ، تركیه ، ونزوئلا) مورد استفاده جذابی دارد ، اما اگر تصور كنید كه این امر سهم قابل توجهی از بازارهای خصوصی را در بازارهایی مانند ایالات متحده ، سوئیس به دست می آورد ، سنگاپور ، آلمان ، هلند و … طی 5 سال آینده بسیار خوش بینانه است. ”

اما اریک اروین ، مدیرعامل Blockforce Capital ، معتقد است “100،000 دلار برای هر سکه ارزیابی بیت کوین کاملاً امکان پذیر است” همانطور که بیشتر ذکر می کند:

“سقف فعلی بازار 112 میلیارد دلاری بیت کوین فقط 0.1٪ از کل پول جهانی را نشان می دهد که در حال حاضر تقریباً 90.4 تریلیون دلار ارزش دارد.”

در همین حال ، الیور ایزاک ، سرمایه گذار بلاکچین ، مشاور & اینفلوئنسر اظهار داشت:

“اگر ارزهای رمزنگاری شده واقعاً در حال حل مشکلات ارزهای کاغذی و فیات هستند که من معتقدم ، ما شاهد هستیم که 200 میلیارد دلار شروع به حرکت می کند تا 200 تریلیون و شکاف بسته می شود (این یک سود 100000٪ است).”

به نظر می رسد ، گاو های بیت کوین حداقل برای چشم انداز آینده بسیار مثبت هستند.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner