قیمت منفی نفت خام برای آینده Bitcoin چیست؟

تبلیغات پیمکس

در 20 آوریل ، معاملات آتی نفت خام West Texas Intermediate (WTI) برای تحویل ماه مه 305 درصد کاهش یافت و به بشکه ای رسید – 36.73 دلار در هر بشکه.

حمام خون بود. اشاره ای به چگونگی شکل گیری نیروهای عرضه و تقاضای بازار در قیمت ها.

یکبار ، تاجران و جامعه سرمایه گذاری این مسئله را به اثرات ویروس کرونا و اثرات منفی قفل شدن در چندین ایالت و برخی از نقاط جهان متصل کردند..

حقیقت این است که ویران کننده بوده است.

به گفته تحلیلگران ، این اقتصاد ممکن است سالها طول بکشد تا به سطح ویروس قبل از کرونا برسد.

این امر همچنین می تواند پیامدهای جدی بر روی اشتغال ، سطح زندگی و رفاه کارگر داشته باشد. به اکثر آنها گفته شده که در خانه کار کنند ، گفته شده است که حقوق کمتری را بپذیرند و گاهی شغل خود را از دست می دهند.

هزینه تعهد?

با این حال ، افت روز گذشته قیمت نفت نشان می دهد که تاجران محتاط هستند. ریسک پذیری آنها مبتنی بر آینده نگری است که علی رغم خوش بینی دولت ، مدتی طول می کشد تا صنایع و اقتصاد به عقب برگردند. هرچه این تاریکی پایین تر بماند ، تقاضا نیز کاهش می یابد.

در همین حال ، کاهش تقاضا ، علی رغم آتش بس اعضای اوپک برای کاهش تولید روزانه ، مانع از جاری شدن سیل در میلیون ها بشکه نفت در تاسیسات ذخیره سازی نخواهد شد. در اصل ، اظهارات دیروز بازار این بود که تأسیسات ذخیره نفت روغن را برای هر کسی تخلیه می کنند تا زمانی که امکانات ذخیره سازی اضافی با تخفیف شدید وجود داشته باشد.

این وضعیت بازار را بهم ریخت و قیمت قرارداد تحویل نفت از یک منبع خاص در یک زمان مشخص سقوط کرد و ترس را آشکار کرد. برای اینکه روشن شود ، قیمت روغن در پمپ های گاز به خودی خود تحت تأثیر قرار نگرفت.

اما ، مشکل عرضه احتمالاً در کوتاه مدت هزینه گاز و سایر فرآورده های نفتی را کاهش می دهد. قابل درک است که هیچ کس نمی خواهد قراردادی را منعقد کند که به دلیل کمبود امکانات ذخیره سازی می تواند در اواسط ماه مه متوقف شود یا در پایان صورت حساب های زیادی را پرداخت کند..

“روغن هزینه ذخیره سازی دارد. دلالان نمی خواهند بشکه های فیزیکی نفت دریافت کنند. برای جلوگیری از تحویل ، آنها باید آینده را قبل از انقضا بفروشند. همه گیری جهانی تقاضای نفت را به صفر رسانده است. جنگ قیمت نفت عرضه را به بی نهایت هدایت کرده است. بیت کوین هزینه ذخیره سازی ندارد. “

روغن هزینه ذخیره سازی دارد.

دلالان نمی خواهند بشکه های فیزیکی نفت دریافت کنند.

برای جلوگیری از تحویل ، آنها باید آینده را قبل از انقضا بفروشند.

همه گیری جهانی تقاضای نفت را به صفر رسانده است.

جنگ قیمت نفت عرضه را به بی نهایت هدایت کرده است. # بیت کوین هیچ هزینه ذخیره سازی ندارد https://t.co/U4QAq7CAds

– جیمز ویگیانو (jamesviggy) 20 آوریل 2020

بیت کوین هیچ هزینه ذخیره سازی مانند روغن ندارد ، یک فروشگاه ارزش عالی است

معمای موجود در بازار Oil Futures باعث روی آوردن کارشناسان به رمزنگاری ، فیات و طلا شده است.

طلا برای مدت طولانی تاج را به عنوان ذخیره ارزش نگه داشته است در حالی که دلار آمریکا نیز به عنوان گزینه دیگری به ویژه در زمان بحران مدعی است.

پس از امروز ، دیگر نمی توان روغن را به عنوان ذخیره ارزشمند قابل اطمینان در نظر گرفت. بهترین گزینه های بعدی شما دلار آمریکا (قلاب) ، طلا (کمیاب) یا بیت کوین (ثابت) هستند.

– کامرون وینکلوس (winklevoss) 20 آوریل 2020

نکته منفی آنها این است که مداخله بانک مرکزی با دلار آمریکا و احتمال عرضه بی نهایت طلا چراغ های روشن را به بیت کوین می تاباند.

بیت کوین توسط ریاضیات کنترل می شود و یک منبع ثابت شناخته شده وجود دارد. علاوه بر این ، کاربرد آن به مصرف بستگی ندارد.

در واقع ، سقوط قیمت آتی نفت واقعاً نمونه ای است از آنچه ممکن است برای یک دارایی رخ دهد ، نفتی که تقاضای آن بر اساس مصرف است و به نوبه خود تحت تأثیر سایر عوامل خارجی است..

ما می توانیم ویروس کرونا را مقصر این امر بدانیم اما توزیع و تمرکززدایی بیت کوین تاکنون اثر آن را خنثی کرده است.

“سقوط اخیر قیمت نفت نمونه ای از آن است که چه اتفاقی می افتد اگر موردی که به عنوان ذخیره ارزش استفاده می شود ، به مصرف آن کالا یا مد روز بودن آن کالا به عنوان مبنای اصلی ارزش آن متکی باشد. هنر ، شراب ، طلا ، نقره و # روغن این ویژگی را دارند. بیت کوین نیست “

سقوط اخیر قیمت نفت نمونه ای از آن است که چه اتفاقی می تواند بیفتد اگر کالایی که به عنوان ذخیره ارزش استفاده می شود ، به مصرف آن کالا یا مد روز بودن آن کالا به عنوان مبنای اصلی ارزش آن متکی باشد. هنر ، شراب ، طلا ، نقره و # روغن این ویژگی را به اشتراک بگذارید. نه # بیت کوین.

– باب برنت (boomer_btc) 20 آوریل 2020

در زمان انتشار خبر ، بیت کوین در حال تغییر قیمت با 6،815 دلار است که در آخرین روز معاملات چهار درصد کاهش نشان می دهد.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner