چرا 5 ژوئیه برای مشاغل و سرمایه گذاران رمزنگاری در هند مهم است

تبلیغات پیمکس

در تاریخ 05 آوریل ، RBI با صدور اطلاعیه ای به کلیه وام دهندگان دستور داد تا حساب های بانکی مبادلات ارزهای رمزنگاری شده را پایان دهند و همچنین در طی سه ماه دیگر روابط تجاری خود را با آنها پایان دهند. این صدای زنگ مرگ برای بورس ها را به صدا در آورد.

اکنون به عنوان ضرب الاجل به نظر می رسد در حال نزدیک شدن است که اکنون یا مجبور به اختراع مجدد مشاغل خود هستند و یا اینکه فعالیت خود را تعطیل می کنند. وقت آن است که گزینه های مختلف و تلاش هایی را که تاکنون توسط مبادلات عمده در هند انجام شده است ، مشاهده کنیم

رای دادگاه عالی هنوز در انتظار است

با اعلان RBI در انتهای جاده در هند خیره شده و سپس صرافی های ارز مجازی از طریق قانونی درخواست تجدید نظر در برابر RBI دستور در دادگاه عالی هند. با این حال ، دادگاه اوج هنوز هیچ مهلتی برای صرافی ها نداده است. دستورالعمل 17 می که توسط رئیس دادگستری دیپاک میسرا صادر شده است ، می گوید: “دادخواست دهندگان آزاد خواهند بود كه ظرف دو هفته نمایندگی خود را به مرجع صالح RBI ارائه دهند ، بنابراین مطابق قانون رسیدگی خواهد شد.” تاریخ بعدی اکنون 20 ژوئیه 2018 است که 16 روز پس از اجرای این ممنوعیت است. همه نگاه ها اکنون در تاریخ 20 ژوئیه خواهد بود.

مقاله پیشنهادی: بخشنامه مسائل Zebpay ، برداشت های روپیه می تواند متوقف شود

مشتریان صمیمی را مبادله می کنید و به سمت معاملات رمزنگاری به Crypto روی می آورید

برای جلوگیری از خاموش شدن کامل معاملات ، صرافی های رمزنگاری جنجال های ارز رمزنگاری به رمزنگاری را که هر چند چند ماه قبل وجود نداشته است ، بی نظیر اضافه می کنند. تخمین زده می شود که هند بیش از 50 هزار معامله گر فعال دارد و این فقط افزایش می یابد. از آنجا که دولت معاملات فیات را محدود می کند ، معامله گران شروع به استفاده از راه حل های بدون نسخه مانند LocalBitcoin کرده اند. اگرچه هند تعداد زیادی از بازرگانان را تشکیل می دهد ، اما کمتر از 1٪ از حجم روزانه را تشکیل می دهد. افزودن مشتری جدید برای مبادلات دشوار است زیرا اکثر ارزهای رمزپایه برای افزودن حساب خود ندارند

صرافی هایی مانند WazirX ، Pocketbits ، Bitbns ، Coinome ، BuyUcoin ، Coinsecure ، Zebpay و Unocoin همه ارائه شده و بخشنامه ای را برای مشتریان خود منتشر کرده اند که به نظر می رسد آنها از چگونگی آینده مطمئن نیستند اما همچنین به مشتریان اطمینان می دهند که دارایی آنها امن است و آنها سعی خواهند کرد همه کارها را انجام دهند تا مشاغل و احساسات در اوج روند.

به دنبال پایگاه در خارج از کشور هستید

اگر قرار باشد رسانه ها باور شوند ، مبادله هایی مانند Zebpay, Unocoin ، CoinSecure ، BuyUcoin و BTCX هند ، به دنبال انتقال دفتر مرکزی خود در خارج از کشور هستند. بسیاری از مبادلات در حال حاضر مشاوره از مشاوران خود را آغاز کرده اند و در حال کار بر روی ساختارهای مختلف مالیاتی مناسب برای تصمیم گیری هستند که کدام کشور بهترین گزینه برای آنها است. بیشتر مبادلات با در نظر گرفتن کشورهایی مانند سنگاپور ، دلاور یا بلاروس انجام می شود.

آیا بانک دولتی سیکیم برای نجات خواهد آمد?

آیا شما آن را راهی هندی برای نوآوری “jugaad” می نامید؟ هر کجا مقرراتی وجود دارد ، راه هم وجود دارد. با توجه به اینکه اکثر بانک ها و خدمات متوقف کردن مشاغل آنها با مبادلات رمزنگاری هندی هستند زیرا در حوزه اختیارات بانک رزرو هند قرار دارند ، بانکی وجود دارد که به طور مستقل فعالیت می کند و توسط بانک مرکزی کشور اداره نمی شود – بانک دولتی سیکیم.


سیکیم ، دومین کوچکترین ایالت هند ، هنگامی که شبه قاره از انگلیس در سال 1947 استقلال یافت ، عضویت در هند را رد کرد. بنابراین ، طبق معاهده 1950 با هند ، وضعیت ویژه ای برای آن فراهم شد ، که طبق آن پادشاهی بر بیشتر کشور خود استقلال داشت. امور داخلی ، به جز امنیت مرزها. با این حال ، به دنبال آشفتگی سیاسی ، نخست وزیر وقت سیکیم از هند خواست كه وارد عمل شود ، و موافقت كرد كه در عضو اتحاديه هند در ماه مه 1975 عضو شود. با این حال ، تا به امروز ، بانکی که توسط فرمان اعلان سلطنتی Chogyals در سال 1968 تاسیس شده است ، تحت دولت سیکیم همچنان مستقل باقی مانده است. تحت خود هنوز از خودگردانی لذت می برد مقاله 371-F قانون اساسی هند.

اما این نیز چالش هایی دارد. برای استفاده از وضعیت خودمختار بانک دولتی سیکیم ، هم صرافی ها و هم بازرگانان باید یک حساب در بانک داشته باشند و این مستلزم اثبات اقامت محلی و سایر اسناد است.. 

همه گفته شده و انجام شده است و از آنجا که چند روز با “روز رستاخیز” فاصله داریم تنها زمان آن است که به ما خواهد گفت چه چیزی برای مشاغل رمزنگاری مفید است هند. اگر بخشنامه توسط بانک ها اجرا شود ، تمام نگاه ها به تصمیم دادگاه اوج خواهد بود که قرار است در تاریخ 20 ژوئیه 2018 صادر شود.

آیا این مرحله RBI به دیوانگی رمزنگاری در کشور پایان می دهد؟ نظرات خود را در همین زمینه به ما اطلاع دهید.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map