با وجود اتهامات تقلب ، تعداد کمی از کانال های رسانه ای به تبلیغ کاراتبار ادامه می دهند

پول همه چیز نیست اما مطمئن است که جهنم لعنتی تحمل بدبختی را بسیار راحت تر می کند. سایت های رسانه ای رمزنگاری می دانند. CoinDesk اخیراً قطعه ای منتشر کرده است که کلاهبرداری آشکار MLM به نام Karatbars را ساقط کرده است. CoinCurb یک جدول زمانی کامل در Karatbars منتشر کرد. پس از آن ، رسانه هایی مانند Cointelegraph و CCN تبلیغاتی را که برای کاراتبارها در نظر گرفته بودند پایین آوردند.

نکته این است که Cointelegraph و CCN مبالغ قابل توجهی را صرف تبلیغ یک طرح MLM روشن کردند. در حقیقت ، Cointelegraph مروج تهاجمی کاراتبارس بود. در فضای ارزهای رمزنگاری شده ، گرمای زیادی به بنیانگذاران ICO داده می شود اما واقعیت این است که بدترین پروژه ها بدون کمک شرکت هایی مانند Cointelegraph ، که حتی برای جلوگیری از گرفتن پول از کلاهبرداری ، حتی حداقل دقت کافی را انجام ندادند ، نمی توانند به توده مردم برسند..

با این حال ، به نظر می رسد برخی از شرکت ها چند دلار باقیمانده برای گرفتن گاو نقدی مورد علاقه خود دارند: کلاهبرداری MLM به نام Karatbars.

در واقع ، دیروز, بیت کوین منتشر شده مجاز به یک قطعه تبلیغاتی است که از کاراتبارها دفاع می کند. این نیست بار اول بیت کوین از کاراتبار دفاع کرده است. در حالی که Cointelegraph و CCN کانال های تبلیغاتی کاراتبارس هستند ، به نظر می رسد Bitcoinist وکیل مدافع است. با این حال ، این رسانه تنها نیست. اخبار BTC تلاش های مستمری برای ترویج کلاهبرداری کاراتبارس انجام داده است.

در حالی که برخی از رسانه ها اشتباه خود را تشخیص داده اند ، News BTC در کنار تبلیغات کاراتبارس ، در کنار رسانه های برجسته تجارت آمریکایی ، همچنان مصر است, فوربس, که به اعلام کاراتبارس انجامید یک پروژه پیشرو در آسیا است. از قضا ، کاراتبارس خارج از آلمان مستقر است. روزنامه نگاری با کیفیت.

برخی از وب سایت های ناشناخته مانند Netcoo.com و BusinessforHome.org نیز Karatbars را تبلیغ کرده اند.

طرح Ponzi چیست?

مطابق ویکیپدیا, یک طرح پونزی…

“نوعی تقلب که سرمایه گذاران را فریب می دهد و با استفاده از وجوه به دست آمده از سرمایه گذاران جدید سود بیشتری به سرمایه گذاران قبلی می پردازد.”

شروع یک تجارت موفق دشوار است. مشاغل مشروع به کارآفرینان موفق اعتماد می کنند. با این حال ، ponzis متفاوت است. اگرچه کاملاً واضح است که یک موقعیت واقعی خوب است ، اما برخی از افراد همچنان به دنبال طرح های Ponzi هستند.

بازگشت به دهه 1920 چارلز پونزی, بیش از یک سال کلاهبرداری را با کلمات هیاهوی تبلیغاتی و گلدار آغاز کرد ، و برای “سرمایه گذاران” خود 20 میلیون دلار هزینه کرد. او مفهوم پونزی را بنیان نهاد ، که بارها و بارها در قالب های جدید احیا شده است.

امسال همان مفهومی که تحت عنوان Karatbars بازی شده است ، همانطور که بسیاری از آن تصور کرده اند متهم. این بار این شرکت MLM شمش طلا فروخت! این دیوانه به نظر می رسد زیرا فروش شمش یک تجارت واقعی است. با این حال ، Karatbars با یک گرفتن. خریداران مجبور بودند مبالغ هنگفتی را پیش پرداخت کنند تا پس از یک سال بازدهی نزدیک به 40 برابر داشته باشند. کاملا شرط.

Karatbars International ، که توسط Forbes به عنوان یکی از 10 شرکت Blockchain برای تماشای در سال 2019 مورد استقبال قرار گرفت ، به سرمایه گذاران قول بازگشت 40 برابر در یک سال را داد. واضح است که وارن بافت این یادداشت را دریافت نکرده است.

“انقلابی در سیستم پرداخت ما با قدرت بلاکچین و اطمینان از” طلای ایمن “برای مردم به عنوان وسیله نقلیه سرمایه گذاری.” این همان چیزی است که بنیانگذاران Karatbars ، هارالد سیز ، جوسیپ هایت ، الکس بودی و اوویدیو توما خیلی خوب هستند تا بتوانند وعده واقعی سرمایه گذارانشان باشند.

آنها ادعا کردند که یک ارز دیجیتال جدید ایجاد کرده اند ، که آنها آن را نامیده اند سکه KaratGold (KBC) آنها افتخار می کنند که جدا از سایر ICO ها ایستاده اند زیرا طلا پشتیبانی می کند ، همانطور که ارزهای دولتی در زمان های قدیم بود.

Karatbars وعده 40٪ کارمزد به شرکتهای وابسته و “درآمد منفعل باقیمانده” اضافی. فروش طلا ، با استفاده از حاشیه های کم مو ، هرگز نمی تواند چیزی نزدیک به این را ارائه دهد. با این حال ، این واضح است که پرچم قرمز به اندازه واقعیت شرکت وعده بازگشت 40 برابر نیست. با این حال ، هنگامی که تصمیم به تبلیغ دقیق کاراتبارها گرفت ، این برای Cointelegraph چندان مساعد نبود.

بازاریابی هایپ

بیشتر استراتژی پشت هر پونزی ایجاد اعتیاد به مواد مخدره است. آنها به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی هایپینگ خود ، نام اصلی خود را که در اصل “KaratBank Coin” بود تغییر می دهند و آن را به “KaratGold Coin” تغییر می دهند.

آنها سال گذشته اعلام کردند که در تاریخ 4 ژوئیه 2019 به “روز استقلال طلا” تبدیل می شود ، جایی که مردم می توانند سکه های KBC را با طلای فیزیکی خالص با نرخ 100 KBC = 1g مبادله کنند

“ما واقعاً سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که از روز استقلال طلا در 4 ژوئیه 2019 ، یک گردش خون طلای کامل در سراسر جهان برقرار می شود و عبارت” من در KBC پرداخت می کنم “به معنای” من با طلا می پردازم “.

“ما آینده مالی جهان را رقم می زنیم و خوشحالیم که شما را در اطراف خود داریم.” – مدیر عامل شرکت هارالد سیز

این ممکن است یکی از بهترین تبلیغات تبلیغاتی در سبک های بازاریابی آنها باشد.

از آنجا که این فیلم و شفافیت تیم در این نوع طرح ها ضروری است ، مدیر عامل شرکت هارالد سیز و رئیس هیئت مدیره جوزف هایت حتی این ویدیو با بیش از 1.6 هزار بازدید و اظهار داشت که آنها 5 تن طلای واقعی را خریداری می کنند و نگه می دارند تا به عنوان پایه ای برای یک سیستم جدید پرداخت و همچنین پشتوانه سکه های کاراتبار باشد.

و برای تحقق بخشیدن به برنامه خود ، آنها به چندین رسانه قابل اعتماد پرداخت کردند تا کاراتبارها را با تبلیغات بنر ، محتوای حمایت شده و حتی محتوای ارگانیک با پلاگین تبلیغاتی تبلیغ کنند. آنها حتی وب سایتهای ناشناخته ای مانند Netcoo.com و BusinessforHome.org برای تبلیغ آنها به دست آوردند.

در سوم ژوئیه KBC به حداکثر 12.6 سنت رسید. حجم معاملات 24 ساعته برای مدت کوتاهی سد 12 میلیون دلار را شکست.

و سپس … خوب ، آنچه انتظار دارید یک سکه MLM انجام دهد ، اتفاق افتاد. KBC شروع به ریختن سخت کرد. امروز کمی کمتر از 5 سنت نشسته است. و برای جلب رضایت و بازگشت سرمایه گذاران عصبانی ، رئیس هیئت مدیره جوسیپ هایت ویدیویی را منتشر کرد در 8 ژوئیه.

مدیر عامل شرکت هارالد سیز قول قبلی خود را خنثی کرد و ادعا کرد که شرکت های وابسته درک نکرده اند که آنها فقط قادر به مطالبه طلای خود هستند. او همچنین بهانه های بزرگ رمزنگاری MLM را از بزرگترین بازدیدها از جمله “کلاهبرداران” و “KYC” بیرون کشید. در 11 جولای ، مدیر عامل شرکت هارالد سیز برای خود یک Q ایجاد کرد&یک ویدیوی سبک که در مقام رسمی شرکت بارگذاری شده است کانال یوتیوب, سییز سعی کرد سرمایه گذاران خود را آرام کند.

در طول فیلم خود ، On-demand در “با سکه ما چه اتفاقی می افتد؟” بدون هیچ گونه تردیدی ، سییز اعتراف کرد که پس از سکه های KBC هیچ ارزشی وجود ندارد زیرا “هیچ مشاغلی به آنها وابسته نیست”. به عبارت دیگر ، بی فایده است.

عجیب و غریب ، در پاسخ به “اکنون چه چیزی سودآورتر است: KBC را برای طلا تغییر دهید یا KBC را نگه دارید؟” ، Seiz از این سوال طفره می رود و به شرکت های وابسته می گوید “هیچ کس در آینده نمی تواند ببیند ، این شما هستید که چه کاری انجام می دهید”

سپس ، بعداً ، او همچنان سعی کرد مردم را با دروغ بزرگ دیگری در مورد بازدهی بیشتر سرمایه گذاران ، تحریک کند که سکه را حفظ کنند ، تا ارزش آنها بیشتر پایین نیاید.

هر چند به طور متناسب تر ، این همچنین توضیح می دهد که چرا کاراتبارس هرگز به قول سییز احترام نمی گذارد. او فقط ثابت کرد که KBC به هیچ وجه مورد حمایت طلا نبوده ، که هارالد سیز ، جوسیپ هایت ، الکس بودی و امپراتوری اوویدیو توما یک طرح واقعی پونزی است. این همه مزخرفات بازاریابی برای جلب سرمایه گذاران وابسته کاراتبارس بود ، که در مجموع میلیون ها سرمایه گذاری در KBC را از دست داده اند.

با این وجود ، به لطف تعداد اندکی ، بازاریابی هایپی آنها بسیار م effectiveثر بود چشمهای ناظر در فضای سکه, آنها قبلاً خودشان را قرمز نشان داده اند. علاوه بر این ، رسانه های آلمانی اظهارات زیر را در مورد دوره اخیر کاراتبارس منتشر کرده اند:

“کاراتبارس نه تنها در تضاد با بیانیه دادگاه قبلی خود استدلال کرد ، بلکه توکن ها را” بی ارزش “توصیف کرد – فقط برای پایین نگه داشتن مبلغ مورد اختلاف پس از اختلاف قانونی گمشده.” – قاضی دادگاه عالی منطقه ای دکتر فون گامپرت

بنیانگذاران Karatbars ، Harald Seiz ، Josip Heit ، Alex Bodi و Ovidiu Toma سعی کردند با شکایت از مشاوران و پیمانکاران فرعی ، واقعیت بی ارزش بودن سکه ها را مطالبه کنند ، ادعاهای مختلف اطلاعاتی ، ادعاهای حسابداری و همچنین انتقال KBC را خواستار شدند. با این حال ، هزینه بالای این برنامه کاربردی را بی اساس یافت و Karatbars را از آنچه خواستار بود انکار کرد (935 ، 940 ، 917f پوند ZPO)

با وجود همه اینها شواهد پونزی, هنوز برخی افراد هستند که به دنبال گرفتن پول دیگری توسط Karatbars خواهند بود. این شرکت در حال برنامه ریزی برای راه اندازی است KaratNet این اکتبر و این یک مشکل بزرگ دیگر است. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner