راهنمای مبتدیان برای سکه NANO

فقط در طی چند ماه رمز Nano (XRB) پیشرفت زیادی را نشان داده است در مقایسه با بسیاری دیگر که در جهان Cryptocurrency ذکر شده است. این اشتباه نخواهد بود که بگوییم ، این ساختار اصلی توکن است که مورد توجه کاربران قرار می گیرد و باعث افزایش محبوبیت و افزایش مزایا می شود.

درک سکه نانو

سکه نانو که به طور رسمی به عنوان RaiBlocks شناخته می شود بیشتر Nano یک ارز رمزپایه است که به دلیل کم توقع بودن و اعتماد به نفس کم شناخته می شود. به هر حال ، همین امر به یک طرح مقطع متغیر بستگی دارد که با هر رکورد دارای بلاکچین خود متفاوت و اصلی باشد. توافق از شواهد تعیین شده برای رأی گیری سهام (PoS) نشات می گیرد.

نانو علاوه بر مبادلات مستقیم که بدون هیچ گونه هزینه ای نیز با انطباق پذیری عالی به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد. عدم وجود هزینه ها با توجه به دارایی های ناچیز مورد نیاز سیستم ، از جمله عدم نیاز به تجهیزات استخراج با کنترل بالا ، قابل تصور است..

همانطور که توسط سایت خود و اعضای تیم نشان داده شده است ، نانو تاکنون بیش از 4 میلیون مبادله یا معامله را انجام داده است. با توجه به اینکه رکورد هرس نشده فقط 1.7 گیگابایت است بسیار قابل توجه است.

همچنین بخوانید: درک مفهوم زنجیره والتون (WTC)

 • جزئیات سکه نانو

لیست صرافی هایی که می توانید XRB را خریداری کنید – Bit-Z ، Binance ، RightBTC ، OKEx ، CoinFalcon ، BitGrail ، Kucoin و Mercatox. NANO را می توان با استفاده از پول نقد در صرافی BitFlip خریداری کرد.

NANO را می توان با ارزهای رمزپایه قابل توجهی مانند Ether ، Binance Token ، Tether USDT ، Doge ، Bitcoin و ارز فیات مبادله کرد..

تیکر – XRB

NANO به طور رسمی از RaiBlock در 21st 2018 تغییر نام داد – اعلامیه رسمی از طرف تیم https://hackernoon.com/nano-rebrand-announcement-9101528a7b76

 •  مشکلات عمده ای که نانو در صدد حل آنها است

مشکل مقیاس پذیری – کاربران همیشه نگران افزایش کارمزد معاملات هستند

مصرف انرژی – با استخراج بیت کوین ، مصرف انرژی بسیار بالا می رود

امور محاسباتی – تأخیر زمان معامله که به طور متوسط ​​164 دقیقه است.

 • باید حقایق Nano token (XRB) را بدانید 

 1. Nano token (XRB) سپس به عنوان شناخته می شود RaiBlocks اولین بار در اکتبر 2017 توزیع شد.
 2. در حال حاضر در حداکثر عرضه 133،248،290 XRB و همان قابل استخراج نیست.
 3. اگر وب سایتی ادعا می کند XRB را استخراج می کند ، اساساً آنها در حال استخراج ارز رمزنگاری شده دیگری هستند و سپس با استفاده از XRB به کاربر پول پرداخت می کنند.
 4. در حالی که تیم به طور مداوم در تلاش است تا نام های بیشتری را به لیست اضافه کند ، در حال حاضر XRB می تواند در Kucoin ، Bit-Z ، Bitflip ، Bitgraill و Mercatox معامله شود.
 • نانو سکه Consensys

بر اساس مانده حساب ، تیم Cryptocurrency احساس می کند که دادن وزن بیشتر به رای کسانی که تعادل بیشتری دارند منطقی است ، زیرا با وجود مقدار قابل توجهی از بودجه در سیستم ، دلایل بهتری برای صداقت بیشتر وجود دارد: محافظت از دارایی های آنها.

تغییر نام تجاری NANO 

در 21 ژانویه 2018 بود که تیم RaiBlocks با بیان صحیح از بین بردن هرگونه سردرگمی در تلفظ نام ، نام تجاری محصول خود را به عنوان NANO اعلام کرد.

به گفته هر تیم ، تصمیم به تغییر نام تجاری تصمیمی نبود که آنها با کمال سبک رفتار کنند. ترجیحاً با پیوستن رشد یافته با نام RaiBlock در جامعه و در میان اعضای تیم ، تغییر نام تجاری یک تصمیم سخت بود ، مهم این بود که هر دو مزایا و معایب همان خوب ارزیابی شود.

یکی از دلایل اصلی تیم برای تغییر نام تجاری این بود که RaiBlock کمی دهان به اسم بود و افراد مختلف از آن برای تلفظ متفاوت استفاده می کنند.

مزایای نانو برای کاربران 

بدون شک ساختار بلوک شبکه Nano ، همان را از سایر بلاک چین های مطابق استفاده می کند ارزهای رمزنگاری شده. با داشتن هر زنجیره حساب زنجیره ای حساب خود که به عنوان معاملات و سابقه موجودی عمل می کند ، فقط مالک حساب است که می تواند در زنجیره حساب به روزرسانی کند.

به عبارت ساده ، با در نظر گرفتن مبادلات سریع ، به روزرسانی ها همزمان و سریع نیستند. از آنجایی که بلوک ها باید در رکورد ثبت شده گنجانده شوند ، دارایی های منتقل شده به جای یک مورد به دو مبادله نیاز دارند. فرستنده باید متشکل از یک مبادله ارسال باشد در حالی که جمع کننده نیاز به اتمام مبادله پذیرش دارد.

چرا از نانو استفاده کنیم?

 • کمبود هزینه – همانطور که می دانیم نانو با یک پروتکل سبک کار می کند ، از این رو فقدان شارژ است
 • مقیاس پذیری – با استفاده از لگاریتم های مجموعه داده ها با استفاده از ساختارهای درخت مانند. بدون شک معاملات فوق العاده همه کاره هستند
 • خرید فوری – در حالی که معاملات به صورت تقلیدی انجام می شوند ، باید به لیست اضافه کنیم که همه معاملات خرید کاخ به طور مستقل مدیریت می شوند ، با هر بسته بسته UDP ، که در جلوگیری از مشکلات مربوط به اندازه بلوک کمک می کند.

چگونه نانو به روزرسانی ارزهای رمزپایه موجود است?

بدون شک بیت کوین یکی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه ای است که ما در مورد آن می شناسیم ، با این حال ، نانو همچنان از نظر زمان معامله یک مزیت قابل توجه نسبت به همان ارز دارد. همانطور که می دانیم یک معامله ساده بیت کوین به ساعتها پردازش نیاز دارد ، پس از همه متوسط ​​زمان پردازش بلوک ده دقیقه است و یک معامله باید در یک بلوک باشد. بلوک ها باید استخراج شوند ، و بیشتر اوقات اتفاق می افتد که چندین بلوک باید اضافه شوند تا اینکه بالاخره یک معامله کامل انجام شود. در حالی که در نانو ، هر عملکرد یک بلوک است ، به این معنی که شبکه می تواند بلافاصله آن بلوک / تراکنش را پردازش کند.

همچنین با استفاده از PoS ، یک مهاجم حداقل به 50٪ از قدرت رای گیری نیاز دارد ، به این معنی که آنها به بیش از 50٪ رمزهای XRB نیاز دارند. به این معنی که این روند بسیار گران تمام می شود ، و همان یک تصمیم غیرعاقلانه محسوب می شود.

و فراموش نکنیم که سیستم PoS تفویض شده با حداقل انرژی مصرفی کار می کند ، به این معنی که گره های کامل با استفاده از کم مصرف و بدون استفاده از سخت افزار گران قیمت قابل اجرا هستند.

نحوه خرید سکه نانو (XRB) & محل نگهداری?

خرید XRB با استفاده از ارز فیات امکان پذیر نیست ، از این رو ضروری است که یک فرد به ارز دیگر مانند Bitcoin یا Ethereum با استفاده از Coinbase یا بیشتر دسترسی داشته باشد و سپس همان را با XRB از طریق یکی از صرافی های مختلف مانند Kucoin معامله کند..

 • کیف پول نانو 

کیف پول نانو به راحتی در دسترس است و می توانید از سایت رسمی بارگیری کنید. آنها یک کیف پول الکترونیکی آنلاین ، برنامه های رسمی iOS و Android و علاوه بر این مشتری منطقه کار دارند تا بتوانید انتخاب کنید کدام یک از آنها بیشتر به شما مناسب است.

 • کیف پول سخت افزاری لجر 

برای نگهداری ارزهای رمزپایه NANO قابل استفاده است.

آنچه در نقشه راه Nano Coin قرار دارد?

 • در سال 2018 ، همانطور که در لیست ذکر شد ، تیم قصد دارد کیف پول سبک تولید کند. همچنین ، برای کاهش اندازه زنجیر ، هرس زنجیره ای را اضافه کنید.
 • تیم نانو در حال ورود ، قصد دارد با جمعیت بیشتری از افراد بدون بانک تماس بگیرد و می خواهد آنها را مطمئن کند که پرداخت هایی که دریافت می کنند در مبادله آنها تأمین می شود.
 • تبدیل شدن به یک استاندارد اینترنتی که توسط گروه های متنوعی از افراد از مناطق مختلف به جای یک فرد یا یک گروه کوچک کنترل می شود.
 • تیم قصد دارد IPv6 multicast را به پخش تراکنش اضافه کند تا هر کسی که بخواهد می تواند اعلامیه مربوط به یک معامله را ببیند.
 • تیم مایل است XRB ارائه دهندگان پرداخت فعلی را پذیرفته شود دقیقاً مانند اینکه آنها ارز فیات گرفته اند.
 • اضافه کردن نام های بیشتر به لیست مبادلات و افزایش تجربه بلوک قطعاً در این لیست نیز هست.
 • کیف پول های موبایل برای دستگاه های iPhone و Android در مرحله آزمایش هستند.

روند قیمت نانو XRB 

Nano به عنوان XRB در صرافی های مختلف نشان داده شده است ، نسبت به ایستایی دقیق تر و کمترین نرخ از زمان آغاز کار ، پایدار بوده است..

در حقیقت ، نیمه دوم سال 2017 بود که می توانستیم جهشی در قیمت مشاهده کنیم. در 12 دسامبر ، بالاترین رقم 4.02 دلار را بدست آورد و از آن زمان تاکنون ، با همان بالاترین رقم 33.14 دلار ، در حال حاضر با دامنه قیمتی 15.08 دلار ، دلار همچنان به سود خود ادامه می دهد..

مارك مجدد محصول از RaiBlock به Nano را می توان به عنوان یكی از دلایل بسیاری مورد توجه قرار داد. در حقیقت ، با افزایش روزافزون تعداد افرادی که ارزهای رمزپایه استفاده می کنند ، محدودیت فعلی بازار Nano نزدیک به 2،009،943،844 دلار آمریکا است.

چارلی لی ، بنیانگذار Litecoin – تایید سکه NANO

همانطور که همه ما می دانیم ارز رمزنگاری شده در مقایسه با سایر بخش ها هنوز جدید و کوچک است ، ما می توانیم در دنیای فناوری و دارایی پیدا کنیم. از این رو ، هر کلمه فقط با چند اسم فعال ، ارزش و اعتبار خود را حفظ می کند. اخیراً همین اتفاق افتاده است. چارلی لی ، خالق Litecoin ، می تواند به سرعت به عنوان یکی از معدود افرادی که در مورد درک و پذیرش ارزهای رمزپایه جدید و آینده شنیده می شوند ، دنبال شود.

همانطور که دنیای رمزنگاری می داند ، چارلی لی همیشه آزادانه علاقه و نگرانی خود را در مورد بروزرسانی ها و مسائل مختلف مربوط به دنیای رمزنگاری ابراز داشته است. و برای این نشانه معروف به نانو ، چارلی لی از توییتر برای لرزش بازار رمزنگاری با غیر منتظره ترین موارد استفاده کرده است.

28 فوریه بود. لی ضمن قدردانی از فناوری شبکه بلوکی ، در مورد سکه نانو صحبت کرد.

لی در توییتی نوشت: “اخیراً نگاهی به ارز نانو انداختم.” “بسیار شسته و رفته. هر حسابی بلاکچین مخصوص خود را دارد. این کار بر معاملات سریع و رایگان پرداخت ها متمرکز است. از [اثبات سهام] برای محافظت در برابر هزینه های مضاعف و [اثبات کار] برای مبارزه با هرزنامه استفاده می کند. چالش این است که آن را غیرمتمرکز نگه داریم. “

و آن وقت بود که ارزش آن تا ساعت 5/5 بعد از ظهر پنجشنبه شرقی به 13.56 دلار رسید و به ارتفاع سوزناک 17.19 دلار رسید. با این حال ، این همه ماجرا نبود ، زیرا پس از گذر از مقاله سفید همان. چارلی لی چند سوال از تیم توسعه دهنده نانو در مورد ماهیت عملکرد آن در یک موضوع Reddit مطرح کرد ، که توسط Colin LeMahieu – توسعه دهنده اصلی Nano پاسخ داد.

برداشت ما از این پروژه 

بدون تردید ، تنها در عرض چند ماه رمز Nano (XRB) در مقایسه با بسیاری دیگر که در دنیای Cryptocurrency ذکر شده است ، پیشرفت زیادی نشان داده است. این اشتباه نخواهد بود که بگوییم ، این ساختار اساسی توکن است که مورد توجه کاربران قرار می گیرد و باعث افزایش محبوبیت و افزایش مزایا می شود. “تنها کریپتوکارنسی با استفاده از شبکه بلوکی ، همین امکان را به کاربران خود می دهد تا بدون پرداخت معاملات انجام دهند. هر هزینه ای برای کارگران معدن ، آن هم به صورت فوری.

همچنین ، با یک هدف ساده برای جایگزینی داده های حافظه مشترک معمولی ، سکه نانو قصد دارد مدل عبور پیام را تنظیم کند که در آن کاربران زنجیره بلوکی مخصوص خود را دارند که فقط با شبکه اصلی آنها همگام سازی می شود. در پایان ، با وجود راه حل های مختلفی که نانو ارائه می دهد ، ممکن است همان اولین جایگزین ارز فیات برای استفاده های روزمره باشد.

نظرات شما در مورد سکه NANO چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner