Cryptonium برای بزرگداشت سومین سالگرد برنامه پاداش CRPT را آغاز می کند

Cryptonium نرخ سود سالانه حساب های پس انداز CRPT را در تلاش برای پاداش دادن به کاربران جدید به 21٪ افزایش می دهد. این استارتاپ سومین سالگرد پروژه را به سبک بزرگ جشن می گیرد با تبلیغات محدود طراحی شده برای ایجاد رفاه برای همه مشتریان جدید. اکنون کلیه مشتریان جدید می توانند 21٪ APY سپرده CRPT کسب کنند

کریپتریوم, یکی از سریعترین راه حلهای رشد بانک رمزنگاری ، آغاز برنامه یک ماهه پاداش CRPT را که در جشن سومین سالگرد پروژه است ، اعلام کرده است. با شروع از 29 دسامبر سال 2020 ، Cryptonium در حال حاضر بازدهی 21 درصدی سالانه از کل وجوه واریز شده به حساب پس انداز سیستم عامل را برای کاربران جدید ارائه می دهد. Cryptrim معتقد است که این برنامه فرصتی را برای کاربران فراهم می کند تا شاهد توانایی و لذت بردن از ظرفیت پربازده ارز رمزنگاری شده باشند ، البته بدون نیاز به خطرهای غیر ضروری. 

به ازای اطلاعات منتشر شده ، کاربران علاقه مند فقط باید یک حساب پس انداز باز کنند و CRPT را واریز کنند تا شانس لذت بردن از APY بالا را داشته باشند ، که طبق گفته Cryptonium ، دو برابر نرخ استاندارد بازار است. بیشتر ، این تبلیغات سرمایه گذاران را در معرض سرویس های امنیتی پیشرفته قرار می دهد ، زیرا حساب پس انداز پلت فرم با 3 لایه امنیتی امنیتی ، بیمه با پشتیبانی BitGo و محافظت در برابر تقلب همراه است. در این اطلاعیه آمده است:

“نشانه های CRPT را در حساب پس انداز خود نگه دارید و سالانه 21٪ درآمد کسب کنید که دو برابر بیشتر از میانگین نرخ بازار است. یک استراتژی کم خطر که فقط با افتتاح حساب پس انداز CRPT ، که با امنیت 3 لایه ، پروتکل ضد کلاهبرداری محافظت می شود و توسط BitGo بیمه می شود ، به افزایش سود بهره کمک می کند. “

تمام سپرده های CRPT برای هر کاربر 2000 CRPT خواهد بود. این فعالیت تا 11 ژانویه 2021 یا تا رسیدن کل مبلغ سپرده 8،400،000 CRPT معتبر است. با این حال ، این شرکت کنندگان علاقه مند را مجبور می کند قبل از انقضا پیشنهاد ، حسابهای خود را با CRPT تأمین کنند و بودجه را به مدت یک سال در سیستم عامل نگه دارند.

Cryetaryium به CRPT ICO موفق نگاه می کند

در حال حاضر 3 سال است که Cryptonium جمعیت گسترده ICO را برای تأمین مالی مأموریت خود برای ایجاد ابزارهای مناسب برای ایجاد دارایی های دیجیتال برای استفاده روزمره ، راه اندازی کرده است. Cryptonium در راستای هدف خود CRPT را به عنوان توکن سودمند و سازگار با مجموعه وسیعی از محصولات B2B و B2C طراحی کرد. نکته مهم ، CRPT حتی در ادامه گسترش عملکرد آن ، نقشی حیاتی در آرایش اقتصادی اکوسیستم Cryptonium دارد. Crystalium ضمن استفاده از شیدایی ICO 2017 ، صادر شده CRPT از طریق یک کمپین گسترده که قرار است از 31 اکتبر 2017 تا 6 ژانویه 2018 اجرا شود و موفق به جمع آوری 51.6 میلیون دلار شد – حتی اگر سقف سخت 47 میلیون دلار بود.

پس از اتمام CRPT ICO ، Cryptonium برای اطمینان از شفافیت روند بودجه ، یک شرکت محافظ را درگیر کرد. به همین ترتیب ، این سرویس از منابع حقوقی Blockchain Law Group ، یک شرکت حقوقی مستقر در آمریکا ، برای اطمینان از مطابقت قوانین مبارزات ICO با قوانین برخوردار شده است. همانطور که در جریان کمپین ICO وعده داده شده بود ، Cryptonium مجموعه ای از محصولات بانکی رمزنگاری را توسعه داده است که به لطف مشارکت با شبکه های پرداخت سنتی تاسیس مانند Visa اکنون در دسترس 45 میلیون بازرگان در سراسر جهان است..

Cryptonium با وجود اجرای ضعیف قیمت CRPT در سال 2020 شکوفا می شود

گزارش شده است که اکوسیستم Cryptonium دارای بیش از 350،000 کاربر ثبت شده است. اگرچه این به خودی خود بیانگر این است که Cryptonium یک تجارت سالم است ، اما در عملکرد قیمت CRPT ، که باید اقتصاد پلت فرم جوانه زنی را تقویت کند ، منعکس نمی شود. طبق داده های Coingecko ، اگرچه بازار رمزنگاری در سال 2020 بیشتر رونق داشته است ، CRPT در 12 ماه گذشته 30٪ کاهش یافته است.

Cryptonium ضمن اشاره به این ناهنجاری توضیح داد که علی رغم عملکرد ضعیف CRPT ، اکوسیستم سال بسیار پر حادثه و مثبتی داشت. این شرکت 15 محصول جدید را معرفی کرده است. از جمله آنها است Cryptium Visa Card Virtual, که با Apple Pay سازگار است. همچنین ، با کاهش محدودیت ها ، افزودن پشتیبانی برای دارایی های دیجیتالی بیشتر و معرفی یک ابزار پیش بینی AI ، خدمات کیف پول خود را ارتقا داد. به لطف موفقیت این محصولات ، این پلت فرم فقط در سال 2020 معاملات بیش از 100 میلیون یورو را پردازش کرده است. همانطور که انتظار می رفت ، Cryptonium امیدوار است تا برای پیشرفت سریع در سال 2021 از این تحولات بهره ببرد:

“امروز Cryptonium در بیش از 170 کشور جهان مورد استفاده قرار می گیرد که منجر به راه اندازی جهانی ترین استارت آپ های رمزنگاری در جهان می شود. از زمان راه اندازی در سال 2018 ، بیش از 350،000 مشتری در اکوسیستم Cryptonium ثبت نام کرده اند. در سالهای آینده قصد داریم بیش از 5 میلیون کاربر در سراسر جهان جذب کنیم. با پیگیری مداوم جهت استراتژیک به عنوان یک راه حل همه در یک fintech برای مدیریت روان دارایی های دیجیتال ، ما درآمد خود را بسیار افزایش دادیم و توسعه محصول اصلی را به طور کامل در سال 2020 به پایان رساندیم و برای مقیاس گذاری عملیات تجاری و دستیابی به سود عملیاتی در سال 2021 به جلو حرکت کردیم. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map