Upland.Me: یک بازی تجارت دارایی مجازی که به آدرس های دنیای واقعی ترسیم شده است

بازی غیر متمرکز و وسایل جمع آوری زمین مبتنی بر EOS بسیار بیشتر از Monopoly است که ارزش آموزشی و پولی را به بازیکنان ارائه می دهد.

بازی غیرمتمرکز و وسایل جمع آوری زمین مبتنی بر EOS بسیار بیشتر از Monopoly است که ارزش آموزشی و پولی را به بازیکنان ارائه می دهد. این بازی در حال حاضر در کراس پلتفرم در دسترس است ، یعنی در وب و در Apple’s iOS App Store و Android’s فروشگاه بازی.

این آهنگ با آهنگ های مشابه به عنوان ترکیبی از Monopoly (تجارت ملک) و Pokémon Go (براساس آدرس های دنیای واقعی) ، بازی بسیار محبوب تخته / کلکسیون توصیف شده است ، اما در ساختار اصلی و موارد مختلف آن متفاوت است. Upland.me ، یک پلت فرم بازی غیرمتمرکز ساخته شده بر روی بلاکچین EOS ، به بازیکنان امکان می دهد به جای خیابان های Monopoly و موجودات مشهور Pokémon ، زمین و املاک منحصر به فرد را جمع کنند..

ویژگی تغییرناپذیری در بلاکچین ها باعث می شود که خواص خریداری شده برای همیشه در کنترل کاربران باقی بماند. میتوانست Upland.me یک انقلاب بعدی برای سیستم عامل های بازی کالکتورها باشد ، اگر بعداً در سال 2020 در بازار گسترده عرضه شود?

با توجه به رشد Upland.me در گذشته اخیر ، نگاه عمیق تری به پروژه بازی غیرمتمرکز داریم. نگاهی دقیق به رهنمودهای مقاله:

  • تعریف مجدد اقتصاد سنتی بازی.
  • خواص مجازی در زنجیره بلوک EOS.
  • راه اندازی بتا را باز کنید
  • “مالکیت واقعی” غیرمتمرکز مالکیت مجازی.
  • Upland بیش از 2 میلیون دلار بودجه سرمایه مشارکت دارد.

‘تعریف مجدد اقتصاد سنتی بازی’

بازار بازی های سنتی به کاربران این امکان را می دهد تا برای بازی و خرید توکن های درون بازی که متأسفانه فقط در بازی هزینه می کنند ، بازی کنند. این بدان معنی است که توکن های ارائه شده در اکثر این بازی ها “مالکیت واقعی” ندارند زیرا شما نمی توانید آنها را به بازیکن دیگری بفروشید یا منتقل کنید. Upland.me قصد دارد این مشکل را در بازی مجازی غیر متمرکز جمع آوری املاک و مستغلات ساخته شده بر روی بلاکچین EOS حل کند..

“یکی از مشکلات مدل فعلی خرید درون برنامه ای این است که بازیکنان واقعاً کالاهای دیجیتالی خود را مالک یا کنترل نمی کنند. آنها نمی توانند آنها را بفروشند و معامله کنند ، و این کالاها معمولاً در خارج از بازی ها ارزش ندارند. “گفت دیرک لوئت ، بنیانگذار Upland.me.

پلتفرم Upland.me نشانه های غیرقابل تصفیه (NFT) ایجاد می کند که منحصر به مناطق خاص و خاص در بازی است و علاوه بر این یک بازار برای خرید ، تجارت و فروش این NFT ها برای کاربران فراهم می کند. با بزرگتر شدن بازار ، این امر می تواند جنبه کسب درآمد از بازی را فراهم کند. قیمت ها در ابتدا با استفاده از قیمت های واقعی تنظیم می شوند.

 “Upland در حال توسعه یک بازی کلکسیونی مجازی است که نمایانگر املاک و مستغلات است. ابتدا در سانفرانسیسکو و بعداً در سایر شهرها و مناطق جهان. […] مالکیت املاک در Upland مستقل از مالکیت املاک در زندگی واقعی است. “

آیدن زاکرمن ، بنیانگذار Uplandme، Inc.

خصوصیات مجازی Upland.me در بلاکچین EOS.

ترکیبی از یک بازی سبک Pokémon و Monopoly احساسی مشابه به آن می دهد زیرا به کاربران امکان می دهد با خرید ملک ، درآمد از آن و سپس فروش آن با سود ، ثروت هنگفتی را جمع کنند (تمام هزینه های محاسبه شده در UPX ، واحد پول محلی بازی). یا اینکه می توانند برای کسب مقداری UPX به عنوان پاداش به شکار گنج بروند. نرخ UPX تا دلار آمریکا ثابت است و می توان آن را مستقیماً از طریق وب با استفاده از کارت های اعتباری و نقدی ، پی پال یا ارزهای رمزپایه خریداری کرد. از آنجا که Upland در فروشگاه های برنامه موجود است ، خریدهای درون برنامه ای نیز امکان پذیر است. این شرکت اعلام کرده است که در حال کار بر روی یک احتمال ناپایدار در اواخر سال جاری است که به بازیکنان امکان می دهد NFT ها را به سایر بازیکنان در بازار Upland با پول واقعی بفروشند.. 

پس از خرید UPX ، کاربر در کل شهرها با هر عنوان دارای عنوان منحصر به فرد املاک را جستجو می کند. ویژگی ها منابع کمیاب هستند: هر خاصیت منحصر به فرد است و فقط در هر زمان می تواند توسط یک بازیکن نگهداری شود.

نسخه بتا باز Upland.me

این شرکت با موفقیت نسخه بتا بسته خود را از طریق شبکه اصلی EOS در اواسط سال 2019 به پایان رساند. از اوایل سال 2020 این بازی به عنوان بتا باز نیز از طریق در دسترس است سربالایی. از زمان نوشتن این پست ، کاربران می توانند خصوصیات دیجیتال انحصاری را در سانفرانسیسکو شکار کنند. 

در ماه های آینده ، تیم قصد دارد در شهر نیویورک راه اندازی شود. هدف این تیم فعال کردن و فعال کردن سیستم سفر است تا کاربران بتوانند قطعات بازی خود را به نام “block explorer” از سانفرانسیسکو به نیویورک و بالعکس ارسال کنند. آن دسته از بازیکنانی که در SFO (فرودگاه سانفرانسیسکو) یا JFK (فرودگاه جان اف کندی در نیویورک) بسته دارند ، از هزینه هایی که بازیکنان می خواهند هنگام سفر بین شهرها پرداخت کنند ، بهره مند می شوند. بسته های ترمینال داخلی SFO بیشتر در عرض چند دقیقه پس از فروش به فروش رسیده است. به زودی بسته های JFK وارد بازار می شوند. می توان انتظار داشت که برخی از آنها نیز سریع به فروش برسند. 

در این گزارش آمده است,

“ما پیش بینی می کنیم افتتاح شهر نیویورک در نیمه دوم سال 2020 اتفاق بیفتد.”

“مالکیت واقعی” غیرمتمرکز مالکیت مجازی.

وقتی با Upland ثبت نام می کنید ، یک جایزه ثبت نام UPX دریافت می کنید. شما بازدیدکننده ای می شوید که ویزا دارد و برای جلوگیری از بازیافت کلیه دارایی ها باید هر 7 روز یکبار تمدید شود. از کاوشگر بلوک خود برای کشف ویژگی های موجود برای خرید استفاده کنید. هنگامی که 10،000 UPX را جمع کردید ، حساب بازدید کننده شما به “Uplander” ، شهروند سیستم عامل تغییر می کند. سپس می توانید در بازار Upland نیز خرید و فروش کنید.

Uplander بودن یک “مالکیت واقعی” مالکیت مجازی را به بازیکن ارائه می دهد. بازیکنان برای همیشه صاحب حقوق مالکیت هستند و قدرت خرید ، فروش ، کسب مالکیت یا تجارت ملک را برای همیشه دارند.

اگر دوست ندارید Block Explorer کجا شما را به این شهر منتقل کرده است ، “Send Explorer Feature” به شما امکان می دهد تا بازی کوچک خود را از طریق ویژگی های زیر به مکان های دیگر ارسال کنید.

·     ارسال به دارایی من

کاوشگر خود را به هر یک از املاک خود ، هر زمان که بخواهید ارسال کنید! ارسال اکسپلورر به خصوصیات خود رایگان و نامحدود است.

·     ارسال به سایر خواص

همچنین می توانید Explorer خود را به املاک متعلق به سایر بازیکنان ارسال کنید. ارسال اکسپلورر خود به سایر املاک متعلق به هزینه UPX است که به صاحب ملک پرداخت می شود و این ویژگی به سه ارسال در روز محدود می شود.

Treasure Hunt 2.0

Upland جدیدترین ها در مه 2020 منتشر می شود به روز رسانی از مجموعه معروف شکار گنج خود با بازیکنانی که ویژگی های جدیدی را تجربه می کنند از جمله: مسابقه برای ضرب و شتم ساعت و انواع جدید گنج رقابتی. همچنین رویدادهایی در حال انجام در Upland هستند. آخرین مورد شکار تخم مرغ عید پاک بود که جامعه Upland از آن بسیار لذت برده است.

توسعه خواص

در چشم انداز موسسین طی یک AMA ، آنها همچنین اعلام کردند که Uplanders قادر به توسعه زمینی هستند که متعلق به خود هستند. Uplanders قادر خواهد بود انواع مشاغل مختلفی را که می تواند سرگرمی یا مهد کودک باشد به سایر بازیکنان برای خرید گیاهان مجازی برای بهبود جلوه مناسب خود ارائه دهد..

چه چیزی در معرض خطر است?

استخر 100 میلیاردی UPX. این مقدار به دو استخر اصلی تقسیم می شود.

1. استخر Upland

نیمی از استخر برای فروش UPX برای فیات و رمزنگاری به بازیکنان اختصاص داده شده است. این درآمد برای تأمین هزینه های عملیات Upland.me ، Inc شرکت پشتیبان Upland استفاده می شود. برای اطمینان از بودجه توسعه و رشد مداوم سیستم عامل ، پس از خارج شدن از نسخه بتا ، Upland مقدار متغیر UPX به ازای هر بازیکن فعال (تازه ایجاد شده توسط سیستم ضرب Upland) دریافت خواهد کرد.

2. استخر جامعه

نیمی دیگر ، 50 میلیارد UPX ، برای اداره و پایداری اقتصاد ضرب شده است. این استخر با چندین جریان ورودی و خروجی UPX مشخص می شود. برخی از جریان های ورودی شامل ، UPX هفتگی ضرب شده در سیستم ضرب Upland ، هزینه های معاملات درون بازی بین بازیکنان و درآمد حاصل از فروش اولیه یک ملک است. برخی از خروجی ها شامل ، درآمد مکرر و افزایش یافته برای داشتن املاک ، پاداش یک بار برای انجام مجموعه ها و ماموریت ها و همچنین کمپین های بازاریابی است..

رشد سیستم عامل های بازی غیرمتمرکز

این پلتفرم به کاربران امکان می دهد توکن بومی خود را با نام UPX خریداری کنند ، بفروشند و معامله کنند ، که در بالای نرم افزار EOSIO ساخته شده است و همانطور که در بالا ذکر شد بر روی شبکه اصلی EOS اجرا می شود. سیستم عامل های بازی غیرمتمرکز سهم قابل توجهی در فضای بلاکچین قرارداد هوشمند دارند. با این حال ، رشد حجم گسترده هنوز به کاربران فعال روزانه ترجمه نمی شود.

دنیای بازی بازار برنامه های غیرمتمرکز را در رشد هدایت می کند و Upland.me قصد دارد نقش مهمی در این رشد بازی کند. Upland.me در زمان مناسب وارد بازار بازی می شود زیرا صنعت dApp بازی در EOS در حال حاضر با مشکل روبرو است و کلید افزایش احتمالی تعداد کاربران فعال روزانه است تا سطحی که آخرین بار در ژانویه 2020 مشاهده شده است. از آنجا که Upland با ایجاد شده است تصویب بازار انبوه با توجه به توانایی بالقوه نه تنها EOS – بلکه حتی کل اکوسیستم بلاکچین به سطح بعدی.

تحولات جدید: Upland.me در دور سری A 2 میلیون دلار جمع می کند

در تلاش برای توسعه بیشتر بازی ، Upland در یک دوره بودجه سری A به رهبری Finlab EOS VC Fund در ژوئن 2019 2 میلیون دلار جمع آوری کرد. آدیدان زوکرمن ، بنیانگذار Upland.me ، گفت,

“بلاکچین فرصت های هیجان انگیز زیادی را برای بازی ها فراهم می کند و کل اکوسیستم های اطراف کالاهای دیجیتالی منحصر به فرد را قادر می سازد. ما برای نشان دادن مزایای بلاکچین به روشی سرگرم کننده و قابل دسترسی ، این تجربه را در چهارچوب آشنایی ساده ارائه داده ایم. “

تاکنون ، توسعه دهنده بازی blockchain با Second Life Creator ، Linden Lab همکاری کرده است تا به بازیکنان اجازه دهد اقلام درون بازی خود را با ارز فیات در دنیای واقعی بفروشند. سیستم عامل استفاده خواهد کرد تیلیا پرداخت برای کسب درآمد از فعالیتهای موجود در بازی تجارت املاک مجازی Upland.

Aston Waldman ، مدیر عامل شرکت Tilia و مدیر مالی آزمایشگاه Linden گفت: “همکاری با شریکی مانند Upland که چشم انداز ما را برای اقتصاد واقعی در بازی و مالکیت واقعی مشترک دارد ، بسیار عالی است.” “ما از چشم انداز Upland برای معرفی مزایای بلاکچین در جریان اصلی و متزلزل کردن نحوه برخورداری از مالکیت کالاهای دیجیتال در بازی ها قدردانی می کنیم.”

Upland.me در برابر COVID-19

سرانجام ، Upland نیز کار خوبی انجام می دهد. در حالی که جهان به نبرد خود علیه بیماری همه گیر ویروس COVID-19 ادامه می دهد ، جامعه ارزهای رمزپایه از مبارزه با شیوع و تسکین اثرات ویروس حمایت می کند. Upland.me ، یکصدا ، با داشتن نقش خود را ایفا می کند 100٪ از درآمد را اهدا کرد از فروش شکار تخم مرغ عید پاک خود به صندوق پاسخ و تأثیر NYC COVID-19.

درباره Upland.me

Uplandme، Inc. یک شرکت مستقر در Silicon Valley است که در سال 2018 توسط Dirk Leuth ، دارنده دکترا از دانشکده تجارت اروپا ، Idan Zuckerman و Mani Honigstein تاسیس شد. این تیم از کارآفرینان زنجیره ای دارای زمینه و تجربه قوی در زمینه های بلاکچین ، فین تک و بازی هستند. مأموریت این شرکت تقویت اقتصاد بازار است که در آن واقعیت و دیجیتال با یک دیگر ترکیب می شوند و انواع فرصت های جدید کسب درآمد را فراهم می کنند..

مخاطب

اگر درباره Upland.me در مورد بازی ، روند ثبت نام یا نحوه کسب جایزه ثبت نام س youالات بیشتری دارید ، می توانید به تیم برسید اختلاف, متوسط, تلگرام, فیس بوک یا توییتر.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا مراجعه کنید https://upland.me/.

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner