چگونه NOWPayments.io Payment Gateway در حال بهبود تصویب رمزگذاری جهانی است

دنیای ارزهای رمزپایه با رونق بازارها ، افزایش قیمت ها و بالارفتن سیاست های نظارتی پیرامون اکوسیستم به سطحی که قبلاً دیده نشده بود ، به سرعت در حال رشد است. در نتیجه ، تقاضا برای سیستم های پرداخت متمرکز بر رمزنگاری نیز در حال افزایش است و باعث می شود شرکت های دروازه رمزنگاری مانند NOWPayments.io توجه مردم را جلب کنند..

در این مقاله مروری ، ما نگاه دقیق تری به NOWPayments.io و عملکردهای آن به عنوان درگاه پرداخت رمزنگاری ، ویژگی های موجود در سیستم عامل و مزایای مختلف ارائه شده به کاربران در سیستم عامل داریم. ما همچنین در مورد انواع ارزهای رمزپایه موجود در سیستم عامل مانند بیت کوین ، Ethereum ، XRP ، NEM ، Litecoin و غیره و نحوه انجام پرداخت های یکپارچه در NOWPayments.io بحث خواهیم کرد..

NOWPayments.io چیست?

طبق وب سایت رسمی آن, NOWPayments.io “ساده ترین راه برای پذیرش پرداخت ارزهای رمزپایه” از جمله بیت کوین ، اتریوم و حتی پول های ثابت به طور مستقیم در کیف پول یکپارچه شما به کاربران ارائه می دهد. این پلت فرم توسط تبادل رمزنگاری ChangeNOW در سال 2019 ایجاد شده است و یک دروازه ساده برای کاربران برای پرداخت فوری به رمزنگاری پرداخت می کند.

برای چه کسانی ساخته شده است?

این پلت فرم برای بازرگانان ، مشتریان ، سرمایه گذاران و کارمندانی ساخته شده است که مایل به دریافت رمزنگاری به عنوان پرداخت در یک سیستم عامل کاربر پسند هستند.

در بخش زیر ، برخی از جالب ترین ویژگی هایی را که NOWPayments.io از جمله هزینه های رقابتی ، واریز و برداشت فوری ، مدیریت ریسک ، انطباق مقررات و تبدیل منحصر به فرد خودکار سکه به کاربران خود ارائه می دهد ، بررسی می کنیم..

ویژگی های NOWPayments.io

همانطور که در بالا ذکر شد ، NOWPayments.io ویژگی های گسترده ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا از تجربه کاربری آسان و آسان و تسویه حساب های فوری اطمینان حاصل کنید. موارد زیر برخی از برترین ویژگی های منحصر به فرد ارائه شده توسط سرویس پرداخت درگاه است.

برداشت های فوری

این پلت فرم غیر حضوری است ، به این معنی که کاربران حساب های شخصی خود را دارند. اگر می خواهید رمزنگاری را برای شخص دیگری ارسال کنید ، NOWPayments به هیچ وجه پول را نگه نمی دارد ، که انتقال سریع وجوه را به محض تأیید معامله بلاکچین امکان پذیر می کند..

این به کاربران این امکان را می دهد تا از مزایای کامل پرداخت های رمزنگاری شده بدون رنج بردن از قیمت بی ثبات وحشی که در بازار تبلیغ می شود ، رنج ببرند.

فاکتور NOWPayments.io

NOWPayments.io سرویس فاکتور انتقال پرداخت های رمزنگاری از کیف پول کاربر را آسان می کند. با استفاده از سرویس فاکتور ، کاربران NOWPayments.io می توانند بدون نیاز به نوشتن کل آدرس کیف پول “پیچیده” یا تکرار مبلغی که قبلاً پرداخت می شود ، پرداختهای کوچک را با شرح ارسال کنند..

بازرگانان و مشتریانی که فاکتورها را ادغام می کنند از روش پرداخت سریعتر و راحت تری برخوردار می شوند. درباره NOWPayments.io بیشتر بدانید اینجا.

تبدیل خودکار سکه

تبدیل سکه به صورت خودکار یک ویژگی منحصر به فرد است که به کاربران امکان می دهد پرداخت ها را با ارز رمزنگاری شده به دلخواه خود دریافت کنند. این ویژگی یکپارچه سازی ابزار تبدیل است که توسط ChangeNOW برای مبادله بیش از 50 ارز رمزپایه در سیستم عامل خود استفاده شده است.

با توجه به ماهیت ناپایدار فضای رمزنگاری ، یک کاربر می تواند پرداخت خود را به پول های ثابت مانند USDT یا USDC هر بار که دریافت می کند تبدیل کند.

اعلان های فوری

برای بازرگانان ، اطلاع رسانی سریع در مورد پرداخت های انجام شده مهم است. NOWPayments.io یکی از سریعترین شهرک ها (مقیاس پذیری) و اعلان ها را به دلیل خدمات غیر حضوری ارائه می دهد ، که فقط به معاملات کیف پول به کیف پول اجازه می دهد.

پشتیبانی از سکه های متعدد

بیش از 50 ارز رمزپایه به عنوان گزینه پرداخت در NOWPayments.io در دسترس است که طیف وسیعی از گزینه ها را برای بازرگانان و مشتریان فراهم می کند. برخی از برترین سکه های رمزنگاری موجود در سیستم عامل شامل Bitcoin، Litecoin، Ethereum، XRP، Verge (XVG)، Bitcoin Cash (BCH)، Zcash (ZEC)، Monero (XMR)، TRON (TRX)، Binance Coin (BNB) و پول های ثابت در میان دارایی های دیجیتال دیگر.

NOWPayments.io Sandbox

این پلتفرم همچنین یک برنامه Sandbox را برای تجار فراهم می کند تا سیستم عامل را از سیستم های پرداخت در دنیای واقعی امتحان کنند. صندوق NOWPayments.io به شما امکان می دهد بدون ارسال پول واقعی همه چیز را آزمایش کنید.

“به سادگی موردی را که می خواهید آزمایش کنید مشخص کنید و ما از یک روند پردازش پرداخت واقعی شبیه سازی خواهیم کرد.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Sandbox دنبال کنید اینجا.

نحوه استفاده از NOWPayments.io

درگاه پرداخت رمزنگاری به بازرگانان سه روش مستقیم برای جمع آوری پرداخت و پذیرش ارزهای رمزپایه شده در وب سایت های خود ارائه می دهد – از طریق ادغام API ، پلاگین ها و دکمه های کمک مالی & ابزارک در بخش بعدی به هر یک از این افزونه ها و چگونگی ادغام مستقیم رمزنگاری در گزینه های پرداخت آنلاین خود با استفاده از هر یک پرداخته شده است..

از طریق API

NOWPayments.io یک API ساده ، براق و نصب آسان را در یک کد کوتاه ارائه می دهد که می تواند به راحتی در وب سایت شما ادغام شود. API امنیت کامل سیستم عامل را تضمین می کند در حالی که یکپارچه سازی آن آسان است.

NOWPayments.io API های ساده ای را برای تقویت انتقال رمزنگاری ارائه می دهد. (جعبه قرمز روشهای مختلف ادغام را نشان می دهد)

نحوه ادغام API NOWPayments.io

برای راه اندازی API خود در NOWPayments.io ، باید:

  • پیوند وب سایت NOWPayments.io را راه اندازی کنید اینجا.
  • حساب کاربری خود را ایجاد کنید یا وارد سیستم شوید.
  • پرداخت خود را به کیف پول مشخص کنید (کیف پول نتیجه)
  • یک کلید API ایجاد کنید.
  • کلید API را به وب سایت خود اضافه کنید و شروع به دریافت پرداخت های رمزنگاری کنید.

از طریق گزینه های دیگر تاجر

NOWPayments.com همچنین به افزونه های بازرگان شخص ثالث اجازه می دهد تا پرداخت های مشتری را به کیف پول بازرگانان متصل کند. برخی از افزونه های برتر شامل درگاه پرداخت رمزنگاری وردپرس ، WooCommerce ، بازار WHMCS ، افزونه Opencart و Magento است.

با استفاده از سایت های زیر می توانید هر یک از این افزونه ها را نصب کنید: ووکامرس, سرخابی, اوپنکارت, و WHMCS بازار.

از طریق سیستم های اطلاع رسانی پرداخت فوری

اعلان پرداخت فوری (IPN) نیز یکی دیگر از واحدهای ادغام است که اطمینان می دهد هنگام تغییر وضعیت ، به مشارکت کنندگان معامله در زمان واقعی اطلاع داده می شود. یک راهنمای دقیق در مورد نحوه نصب صحیح و استفاده از IPN در ارائه شده است این صفحه.

از طریق ابزارک ها و دکمه ها

این پلتفرم همچنین به کاربران دارای برنامه های اهدا کمک می کند تا با پذیرش مستقیم کمک های مالی در وب سایت های خود ، به راحتی پرداخت های مورد نیاز را افزایش دهند. طبق وب سایت ، شما می توانید یک دکمه کمک مالی یا یک ابزارک اهدا را راه اندازی کنید. این دکمه ها &ابزارک ها امکان پرداخت رمزپایه تا 35 ارز جفت را دارند.

ابزارک اهدا به کاربر اجازه می دهد بدون تغییر صفحه یا برگه ، مستقیماً در وب سایت والدین نکته یا کمک مالی کند ، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود.

جعبه ویجت اهدای NOWPayments.io

چرا NOWPayments.io?

اکوسیستم دروازه رمزنگاری با بازیکنانی در سراسر جهان پر شده است که برای جلب کاربران و بازرگانان ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند. NOWPayments.io در سالهای کوتاه فعالیت خود به یکی از بهترین دروازه های پرداخت رمزنگاری تبدیل شده است که ویژگی های درجه یک و مزایای خدمات را در مقایسه با سایر کاربران ارائه می دهد..

در اینجا برخی از مزایای فوق و فراتر از آن است که کاربران از سیستم عامل می گیرند:

پشتیبانی ساعت گرد: به عنوان یک سرویس پرداخت جهانی ، داشتن برنامه 24/7 روزانه برای اطمینان از انجام معاملات سریع در هر زمان از هفته مهم است. NOWPayments.io همچنین یک تیم خدمات مشتری دارد که برای حل مشکلات شما 24 ساعته ، هفت روز هفته کار می کند.

امنیت بالا و انطباق نظارتی: وقتی صحبت از بحث امنیت کیف پول است ، NOWPayments.io کیف پول های غیر حضوری را ارائه می دهد ، به این معنی که هر کاربر مسئول کیف پول خود است ، موارد هک یا سرقت متمرکز رمزنگاری را کاهش می دهد. با وجود این ، ارائه دهنده پرداخت همچنین از طریق قوانین KYC و AML سطح بالایی از انطباق نظارتی را برای کاربران تضمین می کند.

هزینه های رقابتی: سرانجام ، این پلت فرم هزینه های بسیار کمی دارد. این شرکت با حجم معاملات بالاتر ، با پرداخت هزینه کمتری ، هزینه های رقابتی را در خدمات خود ارائه می دهد. در اینجا جدول هزینه های دریافت شده در NOWPayments.io آمده است.

جدول نمایش ساختار هزینه های طبقه بندی شده در درگاه پرداخت رمزنگاری NOWPyments.io.

نتیجه

NOWPayments.io یکی از بهترین دروازه های ورود ارزهای رمزپایه است که به تازه واردان در این زمینه امکان می دهد تا به راحتی شروع به دریافت رمزهای دیجیتالی به طور مستقیم در کیف پول خود کنند. با همکاری با معتبرترین شرکتها در این فضا مانند Travala.com (بستر مسافرتی متعلق به Binance) ، Verge ، Kun Koro و Guarda Wallet ، مطمئناً ارزش بررسی دارد.

پروتکل های امنیتی پیشرفته ، انطباق نظارتی ، سیستم پرداخت فوری و مقیاس پذیر ، منحنی تصویب ارز دفاعی به زودی با پیشرفت هایی مانند NOWPayments.io می تواند به بالاترین حد خود برسد..

همه تصاویر از NOWPayments.io تهیه شده اند.

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner