چرا GSX سرمایه گذاری نهایی رمزنگاری است

فضای رمزنگاری رشد چشمگیری در کاربران و تعداد معاملات داشته است. گزارش اخیر کسپرسکی حداقل این را نشان داد 19٪ از جمعیت جهانی از سال 2019 ارزهای رمزنگاری شده خریداری و استفاده کرده اند. اکنون ، اگر این مورد را در نظر بگیرید ، این رشد چشمگیر است رمزنگاری کمی بیش از یک دهه وجود داشته است. 

با این حال ، بخش عمده ای از جمعیت جهان هنوز در مورد ارز رمزپایه مردد هستند. یکی از دلایل تردید ، عدم وجود رمزنگاری قوی است که تمام خدمات حیاتی را با هم تلفیق کرده و به توسعه آینده بپردازد.

آپولو فین تک, یک شرکت مبتنی بر بلاکچین ، خوشبختانه در تلاش است تا این کسری را حل کند. معرفی کرده است GSX, یک ثبات کوین غنی از ویژگی و پشتوانه طلا. سکه تمام ویژگی های لازم را برای ارائه بهترین تجربه سرمایه گذاری در فضای رمزنگاری ادغام می کند. 

ویژگی های ارز مطمئن طلا

GSX یک Bitcoin ثابت است که در زنجیره بلوکی Apollo میزبانی می شود. این رمزنگاری غنی از ویژگی است که طیف وسیعی از مزایا و مزایا را برای کاربران به همراه دارد. از آنجا که با زنجیره بلوکی Apollo اجرا می شود ، از همه فاکتورهای مشابه فناوری Apollo Currency (APL) برخوردار است. برخی از این ویژگی ها چیست که GSX را به سرمایه نهایی تبدیل می کند? 

پشت طلا

GSX پشتوانه ارزش طلا و زمین غنی از طلا متعلق به آپولو فین تک در زیمبابوه است. 50٪ سود حاصل از استخراج طلا ارزش سکه GSX را برمی گرداند. بنابراین ، سرمایه گذاران از یک پایدار کوین با ارزش بالا اطمینان دارند. 

رشد دائمی ارزش

هیچ سکه پایدار دیگری وجود ندارد که همانطور که GSX می تواند رشد را تضمین کند. به دلیل پشتوانه 50 درصدی سود استخراج طلا ، سرمایه گذاران رشد دائمی ارزش دارایی ها را مشاهده می کنند. 

سوختگی سکه

سوزاندن سکه تکنیکی است که توسط Apollo fintech برای اطمینان از حفظ ارزش سکه ها استفاده می شود. این شامل سوزاندن معادل 50٪ از سکه های موجود و انتقال ارزش آنها به GSX باقیمانده برای افزایش ارزش آن است. علاوه بر این ، تضمین می کند که ارزش ارز در طولانی مدت پایدار بماند.

قابل بازخرید

سکه GSX با ارزش طلای خود قابل بازخرید است. هر زمان که یک دارنده GSX بخواهد دام خود را رها کند ، آنها می توانند بدون از دست دادن یک سکه به دلیل پشتوانه ارزش طلا ، این کار را انجام دهند. 

سود سهام


سود سهام نکته منحصر به فرد دیگری در مورد سکه GSX است. این اولین سکه ای است که سود سهامداران را در اختیار شما قرار می دهد. 50٪ باقیمانده سود حاصل از استخراج طلا سالانه سود سهامداران است.

اعتماد به مالکیت

آپولو فین تک صاحب قطعات بزرگی از زمین استخراج طلا در زیمبابوه است. دارندگان GSX از حقوق استخراج کامل املاک متعلق به آپولو برخوردارند. 

حسابرسی شده

بلاک چین های آپولو امکان حسابرسی شخص ثالث را فراهم می کنند. این حسابرسی ارزهای GSX و Apollo را به شفاف ترین و امن ترین رمزنگاری ها تبدیل می کند.

فناوری GSX

مقاومت کوانتومی فعال شده است

زنجیره بلوکی آپولو اولین زنجیره بلوکی است که مقاومت واقعی کوانتومی را ایجاد می کند. جهان به زودی از فناوری کوانتوم استقبال خواهد کرد و GSX تنها پایدار کوین است که پایدار خواهد ماند. این امر GSX را به پیشرفته ترین در بین پول های ثابت تبدیل می کند.

تقسیم سطح پایگاه داده

بلاک چین آپولو اولین بلاکچینی است که این نوع را معرفی می کند خرد کردن گسترده. Sharding تجزیه داده ها به قطعات کوچکتر در بسیاری از گره های مختلف به نام Shards است. این خرده ها مستقل و مستقل هستند. این نوع خرد کردن ، پایداری بلاکچین را تضمین می کند. این مشکل را حل می کند نفخ بلاکچین, سیستم آپولو را بی نهایت مقیاس پذیر می کند.

آپولو آپدیتر

پروتکل به روزرساز تضمین می کند که تمام قسمت های بلاک چین آپولو به موقع به روزرسانی می شوند. پروتکل به روزرساز مورد بررسی بسیاری از بلاکچین ها از جمله Ethereum قرار گرفته است. با این حال ، Apollo اولین و تنها زنجیره بلوکی است که این عملکرد را ایجاد می کند. به روزرسانی منظم به معنای خدمات حتی بهتر برای همه کاربران بلاکچین است. بنابراین سرمایه گذاران GSX همیشه از ایمنی خود مطمئن خواهند بود و سرعت معاملات آنها به طور منظم بهبود می یابد. 

مزایای داشتن GSX

این سیستم عامل دارای مقیاس پذیری صفر است. این به دلیل تقسیم سطح پایگاه داده است که اطمینان می دهد منابع کافی برای تکمیل هر معامله وجود دارد. تجزیه و تحلیل داده ها به هر معامله گر اجازه می دهد مقادیر عظیم معاملاتی را بدون ترس از اتمام فضای پردازش به اتمام برساند. 

علاوه بر این ، پلت فرم دارای سرعت سریع بلوک سریع است هر ثانیه 2 ثانیه.

کاربران GSX هنگام انجام معاملات در سیستم عامل کاملاً ایمن هستند. شفافیت روش بلاکچین و خرد کردن اطمینان می دهد که کاربر حتی یک دلار سکه از دست نخواهد داد.

سرمایه گذاری در GSX

ویژگی های بالا باعث می شود GSX بهتر از هر Bitcoin ثابتی در دنیای رمزنگاری باشد. ارزهای سنتی هیچ پشتوانه ارزشی ندارند. بنابراین ، آنها مستعد افت شدید قیمت ها هستند که ممکن است منجر به ضرر شدید دارندگان رمزنگاری شود. 

GSX ویژگی های پول های ثابت و رمزنگاری ها را با هم ترکیب می کند. این ترکیب در عین اطمینان از رشد دائمی ، به آن پشتوانه می دهد. 

علاوه بر این ، نوسانات رمزنگاری بر ارزش GSX تأثیر نمی گذارد. پشتوانه طلا تضمین می کند که سکه به آستانه خاصی برخورد نکند و منجر به ضرر شود. این تنها Bitcoin پایدار در جهان است که با گذشت زمان ارزش آن افزایش می یابد.

نقدینگی سکه ها نیز به راحتی حاصل می شود. به یاد داشته باشید ، GSX هر سکه معمولی نیست. همچنین دارای ویژگی های دارایی رمزنگاری شده است. این باعث می شود که متنوع ترین ارز رمزنگاری شده در جهان در حال حاضر باشد. تنوع تقاضای آن را افزایش می دهد و بر همین اساس نقدینگی آن را افزایش می دهد.

 علاوه بر این ، این واقعیت که بلاک چین آپولو GSX را نقد می کند ، نقدینگی سکه پایدار را افزایش می دهد. زنجیره بلوکی آپولو می تواند میزبان یک واحد پول ملی و واحد پول ملی باشد سکوی پرداخت ملی که از CBDC پشتیبانی می کند. این پلتفرم همچنین میزبان Apollo dex خواهد بود که تبادل سریع ارزهای رمزپایه و ارزهای فیات را تضمین می کند. ویژگی های فعلی بلاکچین تنها بخش کوچکی از ایده بزرگ آینده آنها در مورد شرکت است. حتی برنامه هایی برای معرفی بهترین پلتفرم رسانه های اجتماعی در همه زمان ها در دست انجام است. 

حرف آخر

ارز مطمئن طلا بهترین سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده است. ویژگی های ارائه شده توسط تیم توسعه این است که دنیای رمزنگاری را به یک اکوسیستم مالی بهتر تبدیل کنند. رشد همیشگی ارزش سکه ، آن را هم به یک ارز رمزنگاری شده منحصر به فرد و هم به عنوان پایدار ارز تبدیل می کند.

این واقعیت که طلا ، یکی از گرانترین فلزات ، از ارزش پایدار کوین پشتیبانی می کند ، آن را به فلز کم ثبات و در نتیجه ایمنی تبدیل می کند. سوختن سکه اطمینان می دهد که ارز مستعد تورم نیست ، بنابراین همچنان یک چشم انداز خوب سرمایه گذاری است. در نتیجه ، این یک واقعیت است که سکه GSX قصد دارد سرمایه گذاران بیشتری را به فضای رمزنگاری جذب کند. GSX آخرین سرمایه گذاری رمزنگاری شده است و خواهد ماند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map