بررسی فروش توکن E-RADIX

درباره رادیکس 

رادیکس معتقد است که مالی غیرمتمرکز توانایی تغییر جهان را دارد. با این حال ، چند مشکل با DeFi وجود دارد. این جایی است که Radix وارد می شود. الگوریتم اجماع Radix به طور خاص با در نظر گرفتن DeFi طراحی شده است. 

رادیکس روی الگوریتم اجماع سربروس اجرا می شود. این زمینه را برای تحویل یک شبکه عمومی از طریق مقیاس پذیری خطی فراهم می کند. مقیاس پذیری خطی به این معنی است که دفتر عمومی می تواند به طور یکپارچه مقیاس بندی کند ، و آن را قادر می سازد تا هزاران گره و میلیاردها کاربر را مقیاس بندی کند. پس از آماده شدن ، این می تواند مشکلات ازدحام شبکه را که دیگران مانند Ethereum با آن روبرو هستند حل کند. 

رمز E-Radix 

گسترش اولیه و گسترده توزیع رمز قابل توجه است. عدم تمرکز کافی در شبکه عمومی را تضمین می کند. همچنین به افراد موجود در شبکه از هر لحظه امکان تشویق را می دهد. 

فروش توکن های E-Radix قصد دارد توزیع سهام را گسترش دهد. همچنین امیدوار است قبل از انتشار شبکه اصلی Radix سطح بالایی از تمرکززدایی را تضمین کند. 

نشانه های ERC20 از جمله رایج ترین انواع رمزهایی هستند که صادر می شوند. آنها همچنین می توانند ادغام سریعتر در اکوسیستم DeFi موجود مانند مبادلات و کیف پول را تسهیل کنند. این می تواند به ساخت سهام توزیع شده کمک کند. 

فروش توکن E-Radix 

در بین مردم علاقه قابل توجهی به خرید رمزهای Radix وجود داشته است. برای ساده سازی کارها ، رادیکس یک درگاه توکن ساده ایجاد کرد که از طریق آن می توان تخصیص را برای اولین بار برای ارسال وجوه درخواست کرد. 

رادیکس

فروش رمز Radix از 8 اکتبر سال 2020 ، ساعت 18:00 به وقت محلی آغاز می شود. این فروش تا زمان فروخته شدن تمام نشانه ها یا تا 10 نوامبر سال 2020 ، ساعت 18:00 به وقت محلی ادامه خواهد داشت.. 

حداکثر 642 میلیون رمز E-Radix با قیمت 0.039 دلار برای هر رمز در دسترس خواهد بود. تخصیص توکن به صورت وام برای اولین بار ذخیره می شود. حداقل قیمت خرید 5000 دلار و حداکثر خرید 2،000،000 دلار منوط به کلیه خریدها است. خرید باید در USDC یا ETH انجام شود. 

افرادی که مایل به خرید نشانه های E-Radix هستند باید ALM / KYC خود را با Altcoinomy ، ارائه دهنده تنظیم شده AML / KYC ، پاک کنند. چک های AML / KYC به مدارک شناسایی ، اثبات مسکن و منبع وجه احتیاج دارند. جزئیات از طریق تماس ویدیویی تأیید می شوند.  

کاربرانی که مایل به ارسال وجه برای خرید توکن E-Radix هستند فقط از طریق درگاه رمز Radix می توانند این کار را انجام دهند. وجه نیز باید از کیف پول شخصی ارسال شود. اگر وجوه خود را از یک کیف پول مبادله ای ارسال کنید ، ممکن است نتوانید به E-Radix خود دسترسی پیدا کنید. 

می توانید جزئیات کامل فروش توکن Radix را پیدا کنید اینجا

باز کردن قفل رمز E-Radix 

برای دستیابی به تعادل بین عرضه و تقاضای توکن های E-Radix ، تعداد رمزهای قفل شده به قیمت بازار رمزها بستگی دارد. فقط علامت هایی که قفل آنها باز شده است ، برای ذخیره سازی و اهداف دیگر در دسترس خواهند بود. 

مکانیسم باز کردن قفل از 17 نوامبر سال 2020 شروع می شود و پس از نمونه برداری در دفترچه راهنما ادامه می یابد. 

مشوق های نقدینگی 

Radix قصد دارد با راه اندازی آن در اکوسیستم Ethereum DeFi ، نقدینگی اولیه را برای نشانه های E-Radix ایجاد کند. این امر جامعه رادیکس را قادر می سازد تا نقدینگی را مستقیماً تأمین کند. همچنین به آنها فرصت می دهد تا دارایی های خود را بسازند در حالی که از رمز نیز پشتیبانی می کند. راه اندازی در اکوسیستم Ethereum DeFi همچنین به رادیکس کمک می کند تا در اکوسیستم DeFi آگاهی کسب کند.. 

اختصاص توکن رزرو شده است. این باعث ایجاد نقدینگی در زمینه نقدینگی می شود که برای توزیع رمزهای رادیکس ضروری است. این مشوق ها برای اهداف بلند مدت دارندگان رمزهای رادیکس و رادیکس حیاتی است. 

نتیجه 

پلتفرم Radix امیدوار است که توزیع گسترده ای از توکن خود را بدست آورد. این امر ضروری است تا بتواند تمرکز زدایی کافی صورت گیرد. فروش توکن امیدوار است قبل از انتشار شبکه اصلی Radix به درجه ای از تمرکززدایی دست یابد. با نمونه سازی Radix Ledger ، رمز E-Radix را می توان با نشانه های Radix مبادله کرد. وجوه دریافتی از فروش توکن در فناوری ، بازاریابی و پروژه های ویژه استفاده خواهد شد. 

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner