CyberVein Review: یک شبکه توزیع غیرمتمرکز داده

اتصال داده های موجود در جهان!

در دریایی پر از پروژه های زنجیره بلوک متمرکز بر داده ها ، CyberVein باید کاری را انجام دهد که نشانه آن (CVT) باشد تا بتواند توجه زیادی را به خود جلب کند. دقیقاً ، این یکی از سریعترین رشدهای سکه در سال 2020 بوده است ، که در حالیکه نشانه های مشابه در حال سقوط است ، اغلب ارزش خود را کسب می کند.

با این حال ، در این بررسی فقط به نشانه CyberVein توجه نخواهیم کرد. درعوض ، ما در حال بررسی عمیق کل پروژه CyberVein هستیم تا بفهمیم چه چیزی در مورد آن است. از همه مهمتر ، ویژگی ها و خدمات را کشف کنید ، و آن را از ده ها پروژه مشابه متمایز کنید.

CyberVein: یک نمای کلی

سایبر وین به عنوان یک پروژه توسط یک بنیاد غیرانتفاعی مستقر در سنگاپور به نام بنیاد CV Technology در سال 2017 آغاز شد. سپس دانشگاه ژجیانگ از چین علاقه مند شد و پروژه را برای کمک به ایجاد یک راه حل مدیریت داده در سال 2018 تمویل کرد. این دانشگاه یک مرکز تحقیقاتی مشترک ایجاد کرد با CyberVein به نام دانشگاه ژجیانگ-CyberVein R&مرکز D همانطور که گفته شد ، CyberVein یک پروژه بلاکچین است که تمرکز آن بر تمرکززدایی ذخیره سازی اطلاعات برای شرکت های دولتی و خصوصی است. این بستری را فراهم می کند که بتوان اطلاعات را آزادانه سریع و با خیال راحت خریداری یا به اشتراک گذاشت.

CyberVein مأموریت دارد داده ها را به همان روشی که بیت کوین معاملات را معتبر ساخته است یا اینکه Ethereum کدها را معتبر ساخته است ، معتبر کند..

موارد استفاده نامحدود

بستری که به کاربران اجازه می دهد داده ها را به صورت خصوصی به اشتراک بگذارند در دنیای بلاکچین چیز جدیدی نیست. با این حال ، CyberVein موارد استفاده بسیار جالبی دارد که می تواند نحوه تعامل جهان با داده ها را تغییر دهد:

 • پایگاه داده غیرقابل تغییر

با تشکر از زنجیره بلوک ، اکنون افراد می توانند اطلاعات را به گونه ای به اشتراک بگذارند که قابل تغییر نباشد. CyberVein با اشاره به اینکه حتی تیم این شرکت نمی تواند اطلاعات را تغییر دهد ، بر میزان شفافیت در سیستم خود تأکید می کند.

با در نظر گرفتن تغییرناپذیری ، این شبکه به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای تجارت شفاف داده ها برای شرکت ها شناخته می شود. دقیقاً ، یک شرکت می تواند کالاهایی را بخرد یا بفروشد که می داند احتمال دستکاری در آنها وجود ندارد.

 • پایگاه های داده متصل

پایگاه داده های CyberVein به طور مستقل ساخته شده اند ، اما اتصال آنها از یک نهاد به نهاد دیگر آسان است. به این ترتیب ، در هر زمان خاص می توان به راحتی به آنها مراجعه ، درآمد زایی و احراز هویت کرد.

اتصال متقابل یکی از جنبه های اساسی سیستم های پایگاه داده است. اما اکثر مشاغل راه های کمی دارند که بتوانند پایگاه داده های خود را با خیال راحت به اشتراک بگذارند ، حداقل تا زمانی که CyberVein به دنبال یک راه حل بود.

 • سوابق ضد زمان

داده های به اشتراک گذاشته شده از طریق CyberVein تاریخ انقضا ندارند. این بدان معناست که شرکتها همچنین می توانند از سیستم عامل برای دسترسی به حالتهای قبلی داده های خود در صورت نیاز استفاده کنند. خوشبختانه ، همچنین به گونه ای ساخته شده است که دسترسی به داده ها سریع و آسان است.

 • جلوگیری از انفجار داده ها

به گفته کارشناسان ، امروزه اکثر شرکت ها داده های زیادی دارند که نمی توانند از پس آن برآیند. بدتر از آن ، آنها هر روز اطلاعات بیشتری را ثبت می کنند و پیش بینی می شود این اتفاق به مدت نامحدود ادامه یابد.

CyberVein ، به موجب پشتیبانی از مقیاس پذیری بی نهایت ، می تواند مشکل انفجار داده ها را برای شرکت ها و شرکت های تحلیلی حل کند. و از آنجا که امنیت ضد هوایی و دسترسی سریع را فراهم می کند ، این شرکت ها دیگر هرگز نگران ذخیره اطلاعات نیستند.

به طور دقیق ، CyberVein با استفاده از فضاهای ذخیره سازی بیکار داده ، به جلوگیری از انفجار داده کمک می کند. فضای دیسک ، البته ، از مشارکت کنندگان مستقل ناشی می شود که می توانند بخشی از پهنای باند و GPU خود را نیز به اشتراک بگذارند.

 • اطلاعات تشویقی

CyberVein از ویژگی منحصر به فردی برخوردار است که به کاربران و موسسات اجازه می دهد داده ها را برای نشانه های CVT به اشتراک بگذارند. همکاران داده برای فضای دیسک خود حقوق می گیرند در حالی که شرکت ها و محققان حجم عظیمی از اطلاعات مورد نیاز را دریافت می کنند.

فناوری قدرت بخش CyberVein

CyberVein از سه فناوری استفاده می کند تا راه حل ذخیره سازی ، مدیریت و کسب درآمد از داده ها را فراهم کند: DAG ، بلاکچین و هوش مصنوعی

تعریف DAG

DAG مخفف Direct Acyclic Graphs است. این برای ساخت داده ها به صورت توپولوژیکی اما بدون محدودیت بیت کوین یا مشکلات مقیاس پذیری Ethereum استفاده می شود. این داده ها را به صورت تقویم ذخیره می کند ، از این رو در صنعت هایی که حجم عظیمی از اطلاعات را جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و ذخیره می کنند ، محبوب می شود.

لایبر CyberVein

سایبر وین بلاکچین را برای اجرای تغییرناپذیری و تقویت امنیت سیستم خود اعمال می کند. این قرارداد هوشمند بهم پیوسته و معاملات بدون اعتماد را ارائه می دهد.

CyberVein مشابه تمام بلاکچین های کاملاً غیرمتمرکز ، از یک شبکه گره کامل برای فعال کردن سیستم عامل خود استفاده می کند. در جایی که کاربران نیاز به تغییر ردیف ها یا ایجاد ستون های لازم دارند ، اقدامات آنها توسط بلاکچین واسطه است.

هوش مصنوعی

مردم و مشاغل اکنون بیش از هر زمان دیگری از حقوق خود در مورد حریم خصوصی داده ها آگاه هستند. دولت ها همچنین برای اطمینان از پاسخگویی شرکت ها در هر زمان جمع آوری اطلاعات افراد وارد عمل شده اند.

برای اطمینان از اینکه داده ها به طور سازگار استفاده می شوند ، CyberVein از هوش مصنوعی ، به ویژه یادگیری فدراسیون استفاده می کند تا:

 • آموزش محلی مدلهای داده را مجاز کنید ، جایی که نتایج آموزش مدل داده هر شرکت کننده ترکیب شده است ، برای هر شرکت کننده نتیجه بهتری حاصل کنید.
 • به شرکت کنندگان اجازه دهید تا به سایر مجموعه داده ها دسترسی پیدا کنند و نتایج مدل سازی را بهبود بخشند.
 • اجازه دهید شبکه بدون استفاده از حریم خصوصی داده ها و مسائل امنیتی از داده های مربوطه استفاده کند.

به طور معمول ، شرکت ها پایگاه داده های خود را برای تشکیل یک پایگاه داده بزرگ ترکیب می کنند ، سپس می توانند از داده ها برای آموزش مدل های هوش مصنوعی استفاده کنند.

این فرآیند سخت ، وقت گیر و از نظر قانونی چالش برانگیز است. با یادگیری فدرال CyberVein ، شرکت های داده نیازی به نشان دادن پایگاه های اطلاعاتی ارزشمند خود ندارند. در عوض ، آنها می توانند از یک سیستم ماتریس برچسب خورده برای آموزش م trainثر مدل ها استفاده کنند.

صنایعی که می توانند از CyberVein سود ببرند

البته ، موارد استفاده CyberVein برای بسیاری از شرکت ها و موسسات اعمال می شود.

 • مدیریت زنجیره تأمین

با استفاده از راه حل CyberVein ، شرکت کنندگان در زنجیره تأمین می توانند اعتبارات خود را گسترش دهند ، جایی که شرکت اصلی یا بانک ها می توانند به تأمین مالی تأمین کنندگان کمک کنند. با تمرکززدایی فرآیند ، آنها نه تنها برای همه طرفین صرفه جویی می کنند بلکه باعث بهبود کارایی می شوند.

 • پزشکی

برای بسیاری از بیمارستان ها ، اطلاعات آنها اغلب با کسی به اشتراک گذاشته نمی شود ، که مانع روند دستیابی به تشخیص بهتر یا برنامه های درمانی می شود. بدست آوردن داده ها و فرآیند ساختاردهی داده ها پرهزینه و زمان بر است. برای حل این مشکل ، CyberVein پیشنهاد می کند با استفاده از فن آوری یادگیری فدرال خود ، داده های بیمارستان های مختلف را بدون استفاده از مشکلات حفظ حریم خصوصی داده ها ، به خوبی استفاده کند..

 • پژوهش

باز هم ، م institutionsسسات تحقیقاتی به مقدار زیادی داده برای تحقیقات خود نیاز دارند. بدست آوردن این داده ها غالباً غیرقابل دسترسی یا گران است که سرعت فرآیندهای تحقیق را محدود می کند. راه حل CyberVein به موسسات تحقیقاتی این امکان را می دهد تا بتوانند از منابع داده و مجموعه داده های بیشتری استفاده کنند و با استفاده از مدل های حاصل از یادگیری فدراسیون ، روند تحقیق را بهبود می بخشد. این به پیشرفت هایی مانند توسعه داروهای پزشکی یا تحقیقات بیماری و سایر تحقیقات کمک زیادی می کند.

CyberVein: نشانه CVT

CyberVein فقط در حل نیازهای ذخیره داده متمرکز نیست. همچنین برای کمک به همکاران در کسب درآمد از اطلاعات خود از طریق رمز CVT طراحی شده است. CyberVein از قراردادهای هوشمند برای تسهیل معاملات استفاده می کند. در نتیجه ، مشارکت کنندگان نگرانی از پرداخت نکردن حقوق ندارند. از طرف دیگر ، خریداران می توانند اطمینان داشته باشند که اطلاعات مورد نیاز خود را به میزان مناسب دریافت می کنند.

علاوه بر تجارت ، CVT همچنین ارزی است که برای سایر معاملات در شبکه CyberVein استفاده می شود. به عنوان مثال ، شرکت های تحقیقاتی که می خواهند روی فضای دیسک GPU ارائه شده توسط همکاران استفاده کنند ، باید هزینه آن را با استفاده از CVT پرداخت کنند. به نوبه خود ، ارائه دهندگان بر اساس میزان فضای دیسک که ارائه می دهند ، حقوق دریافت می کنند.

اثبات کمک (POC)

CyberVein برای تشویق شرکت کنندگان از سازوکار اجماع اثبات مشارکت استفاده می کند. POC یک انرژی دوستانه تر ، سریعتر جایگزین اثبات کار (POW) است که برخی از پروژه های بلاکچین از آن استفاده می کنند. با POC ، گره ها تراکنش ها را تأیید می کنند و مشارکت کننده بسته به منابعی که در آن مشارکت داشته اند رمز CVT را دریافت می کند:

 • بارگذاران اطلاعات اطلاعات را بارگذاری می کنند اما هزینه ای را براساس فضای ذخیره سازی مورد استفاده پرداخت می کنند ، این هزینه به مشارکت کنندگان فضای ذخیره سازی می رسد.
 • گیرنده داده می تواند با کسب اجازه از مالک داده ، داده های مورد نیاز خود را مبادله کند و همچنین با استفاده از نشانه های CVT هزینه پرداخت می کند.
 • از منابع دیگری مانند پهنای باند و GPU نیز می توان استفاده کرد ، هزینه بستگی به میزان استفاده از منابع دارد و هزینه به مشارکت کنندگان منابع تعلق می گیرد

نتیجه

سایبر وین یک پلت فرم غیرمتمرکز است که برای متحد سازی ذخیره ، مدیریت و درآمدزایی از داده ها از طریق بلاکچین ، فناوری های DAG و AI طراحی شده است ، که با مقیاس پذیری ، سرعت و حریم خصوصی مسائل را حل می کند.

با کمک قراردادهای هوشمند و نشانه های CVT خود ، CyberVein امیدوار است که سیستم آن بتواند یک راه حل یک مرحله ای برای همه مسائل مربوط به داده ها ارائه دهد. بیایید داده ها را معتبر کنیم!

CVT در حال حاضر در Bittrex Global، OKEx، HitBTC، ZG-Top و BitZ ذکر شده است.

 توییتر: https://twitter.com/CyberVeinGroup

فیس بوک: https://www.facebook.com/cyberveinteam/

لینک شده: https://www.linkedin.com/company/13692190/

Reddit: https://www.reddit.com/r/CyberVeinOfficial/

تلگرام: https://t.me/CyberVeinCommunity

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner