CryptoRocket Review: یک کارگزار عالی فارکس برای تجارت به صورت ناشناس

تا به حال آرزو کرده اید که بدون افشای اطلاعات شخصی و مالی خود بتوانید جفت فارکس و ارزهای رمزپایه را معامله کنید؟ شما CryptoRocket را دوست خواهید داشت. این کارگزار که در اوایل سال جاری تأسیس شد ، فقط رمزنگاری برای واریز و برداشت را می پذیرد ، به این معنی که شما هرگز مجبور نیستید هنگام تجارت اطلاعات خود را فاش کنید.

شما باید یک آدرس ایمیل ارائه دهید و جزئیات ورود به سیستم حساب را ایجاد کنید ، اما هیچ اطلاعات شخصی دیگری مورد نیاز نخواهد بود. پس از آن ، می توانید با واریز حداقل 10 دلار BTC به حساب خود ، معامله خود را انجام دهید.

CryptoRocket – یک نمای کلی

اگرچه تجارت ناشناس است CryptoRocket برجسته ترین خدمات ، کارگزار آینده ویژگی های بسیار بیشتری را ارائه می دهد. در اینجا برخی از آنها وجود دارد:

 • اهرم بیش از حد بالا 1: 500—CryptoRocket می گوید اهرم فوق العاده بالای آن «معامله دقیقاً همانطور که باید باشد» است. و درست است ، این همان اندازه سخاوتمندانه است که یک کارگزار فارکس می تواند بدست آورد.
 • تعداد زیادی جفت FX ، رمزنگاری ، سهام و آینده– پلت فرم معاملات از همه جفت های برتر فارکس ، ده ها ارز رمزپایه و بیش از 80 سهام برخوردار است. انرژی هایی مانند گاز و نفت ، شاخص هایی مانند FRA40 و GER30 نیز در دسترس هستند.
 • حداقل حداقل واریز و برداشت- مانند بسیاری از بهترین کارگزاران خارج از کشور ، Crypto Rocket به شما امکان تجارت با حداقل مقدار رمزنگاری استطاعت شما را می دهد. وقتی نوبت به برداشت می رسد ، می توانید مبلغی معادل 10 دلار BTC پرداخت کنید.
 • تجارت در بستر MT4– Crypto Rocket از پلت فرم معاملاتی سبک و آسان برای استفاده در MT4 استفاده می کند. این خبر عالی برای معامله گران مبتدی و باتجربه است زیرا در بیشتر ویژگی های مورد نیاز معامله گران وجود دارد.
 • موبایل پسند– معامله گرانی که عاشق تجارت با دستگاه های تلفن همراه خود هستند ، Crypto Rocket را راحت می دانند. این برنامه برای هر دو کاربر iOS و دستگاه های Android همراه است و بنابراین باید برای اکثر کاربران تلفن همراه مناسب باشد.
 • بدون نظارت برای آزادی تجارت نهایی– از آنجا که این قانون غیر قانونی است ، Crypto Rocket به شما آزادی تصمیم گیری در مورد اهرم ، مبادلات تجاری و استراتژی های استفاده را می دهد.

تجارت در Crypto Rocket: کاربر پسند هم برای مبتدیان و هم برای کارشناسان

Crypto Rocket می فهمد برخی از معامله گران بی تجربه هستند. برای سوار شدن آنها ، یک پلت فرم معاملات آزمایشی پر شده با 100000 دلار آمریکا فراهم می کند. معامله گران همچنین با استفاده از حداکثر میزان مجاز حداکثر آزادی تجربه را دارند.

اگرچه معادل معامله واقعی نیست ، اما حساب آزمایشی شرکت درک پلت فرم را آسان می کند. می توانید نمودارها را با یک کلیک تغییر دهید یا اندازه آنها را تغییر دهید تا داده های معاملاتی را به مدت یک دقیقه ، 30 دقیقه ، چهار ساعت ، روزها ، هفته ها یا حداکثر یک ماه نشان دهید.

ویژگی های تجارت بدون توجه به اینکه شما از طریق حساب آزمایشی معامله می کنید یا از پول نقد شخصی استفاده می کنید ، در دسترس است. با این حال ، ممکن است بخواهید قبل از انجام اولین تجارت حرفه ای خود ، تا آنجا که می توانید تمرین کنید. از اندیکاتورها حداکثر استفاده را ببرید و پلت فرم را سفارشی کنید تا زمانی که با استفاده از همه ویژگی های آن احساس راحتی کنید.

همانطور که قبلا ذکر شد ، شما همچنین می توانید با استفاده از برنامه های Exchange یا Android یا iOS تجارت کنید. بسیاری از شاخص های موجود در معامله گران وب را در برنامه های CryptoRocket خواهید یافت. آنها سبک بوده و سریع بارگیری می شوند ، بنابراین در تجارت با آنها مشکلی نخواهید داشت.

دارایی های سرمایه گذاری

با بیش از 100 دارایی سرمایه گذاری پشتیبانی شده ، Crypto Rocket مناسب انواع معامله گران است. افرادی که به دنبال مکانی برای تجارت عمده جفت فارکس هستند می توانند از این موارد استفاده کنند:

 • AUD / USD
 • EUR / USD
 • GBP / USD
 • NZD / USD
 • USD / CAD
 • USD / CHF
 • USD / JPY

معامله گران ارزهای رمزپایه این آزادی تجارت را دارند که آلت کوین های معروف مانند ETH ، NEO ، TRX ، DASH ، BCH ، IOTA ، XMR ، EOS ، SAN و OMG را معامله کنند. همچنین می توانید فلزات عمده را در برابر یورو یا دلار آمریکا خریداری کنید. این شامل XAG ، Copper ، XAU ، XPD و XPT است.

اگر می خواهید شاخص ها را امتحان کنید ، CryptoRocket شاخص های اصلی زیر را ارائه می دهد: AUS200 ، HKG50 ، FRA40 ، ESP35 ، EUSTX50 و GER30. برای سرمایه گذاری در سهام ، بیش از آنچه در یک روز معامله کنید ، گزینه های بیشتری دارید. این شامل:

 • شرکت اپل.
 • کام
 • بوئینگ کو
 • توت سیاه با مسئولیت محدود
 • Alibaba Group Holding Ltd
 • بایدو وارز
 • سیتی گروپ وارز
 • eBay Inc
 • Facebook Inc
 • مورگان استنلی
 • شرکت مایکروسافت
 • شرکت کوکاکولا
 • جانسون & جانسون

علاوه بر سهام ، می توانید دلار آمریکا را در آینده معامله کنید یا در سه انرژی سرمایه گذاری کنید: NGAS ، UKOil و USOil.

اگرچه هر یک از دارایی های ذکر شده در بالا را با استفاده از اهرم تجارت می کنید ، اما میزان اهرمی که دریافت می کنید به آنچه برای تجارت انتخاب می کنید بستگی دارد. به عنوان مثال سهام دارای اهرم کم 1:20 هستند. Crypto و معاملات آتی از اهرم مناسب 1: 100 برخوردار هستند ، در حالی که شاخص ها و انرژی ها از اهرم 1: 200 بالاتری برخوردار هستند. حداکثر اهرم کارگزار 1: 500 فقط برای معامله گرانی است که معاملات فارکس و فلزات را انجام می دهند.

خوشبختانه ، شما می توانید با اندازه زیادی به اندازه 0.01 یا به اندازه 1000 لات تجارت کنید. برای افراد ناآگاه ، مقدار زیادی به مقدار معامله شما مربوط می شود. لات استاندارد به 100000 واحد پول اشاره دارد. به عنوان مثال ، یک لات هنگام مراجعه به دلار آمریکا برابر با 100000 دلار است.

هزینه های تجارت

مانند بسیاری از دلالان ، تمرینات Crypto Rocket به معامله گران سرایت می کند. این بدان معناست که همیشه بین قیمت درخواست و پیشنهاد یک دارایی تفاوت وجود دارد. با این حال ، کارگزار اسپرد تنگ و منطقی بین 0.8 تا 0.9 پیپ را ارائه می دهد.

وقتی نوبت به کارمزدهای معاملات می رسد ، Crypto Broker هزینه معاملات تقریباً صفر را می گیرد. به طور خاص ، این هزینه 6 دلار برای هر قسمت 100000 دلار دریافت می کند. هنگام محاسبه تعداد پیپ ها ، معامله 100000 دلار هزینه دارد. پاسخ حدود 1.4 پیپ است ، که طبق استانداردهای صنعت نسبتاً منصفانه است.

دور پشتیبانی مشتری ساعت را بزنید

هنگام بازدید از وب سایت CryptoRocket ، یکی از معروف ترین نمادهایی که متوجه خواهید شد ویژگی گپ زنده آن است. در قسمت پایین سمت چپ وب سایت شناور است. این سایت نیاز دارد که آدرس ایمیل و نام خود را ارائه دهید تا ارسال پاسخ جامع برای شرکت آسان شود.

با توجه به بررسی های آنلاین این شرکت ، پشتیبانی مشتری Crypto Rocket به قول خود عمل می کند و بازخورد سریع 24/7 را ارائه می دهد.

پایگاه دانش جامع

CryptoRocket دارای یک دسته “راهنماها” است که در آن می توانید از موضوعات مختلفی کمک بگیرید. می توانید نحوه تجارت رمزنگاری را در بستر MT4 یا نحوه استفاده آنها از پلت فرم MT4 برای کاربران برنامه را بیاموزید. یکی دیگر از راهنماهای مفید در وب سایت ، بخش “هشدار نهنگ” است که با انجام معامله قابل توجه بیت کوین ، معامله گران را مطلع می کند.

به یک دوست مراجعه کنید و کسب کنید

اگر دوستانی دارید که به دنبال یک بستر تجاری هستند. ارجاع آنها به CryptoRocket. اگر آنها دارایی های ارزش یک لات را بفروشند و بخرند ، شما 5 دلار درآمد کسب می کنید. به نظر می رسد قبل از اینکه بتوانید درآمد ارجاع خود را بدست آورید ، مقدار زیادی پول باید تجارت شود. اما با توجه به اینکه اهرم قابل توجهی بالا برای کارگزاران ، انجام یک سفر رفت و برگشت برای بسیاری از تجار آسان است.

نتیجه گیری

CryptoRocket کارگزار نسبتاً جدیدی در بازار فارکس است که ناشناس بودن کامل را برای معامله گران امیدوار می کند. این فقط با پذیرش رمزنگاری برای واریزها و برداشت ها به دست می آید. با این حال ، شما می توانید حداکثر 150 دارایی سرمایه گذاری را در سیستم عامل معامله کنید ، بنابراین محدود به تجارت ارز رمزنگاری نمی شود.

صحبت از تجارت ، CryptoRocket به شما این آزادی را می دهد که با اهرم حداکثر 1: 500 در تمام جفتهای ارزی و فلزات تجارت کنید. این پنج برابر حد معمول اهرم بالا است. همچنین ده برابر بیشتر از آنچه کارگزاران مستقر در ایالات متحده مجاز به ارائه آن هستند ، است.

علاوه بر اهرم بالا ، CryptoRocket به شما امکان تجارت با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه را می دهد. و اگر مشکلی در تجارت دارید ، می توانید 24/7 کمک بگیرید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner