Club Swan Review: یک برنامه زیبا برای خرید ، ذخیره و هزینه رمزنگاری

در حال حاضر ، رمزنگاری در سراسر جهان بسیار محبوب است. از کافی شاپ های ایالات متحده گرفته تا رستوران های ژاپنی ، دانشگاه های برزیل تا مراکز خرید در سراسر جهان ، مکان های زیادی برای گذراندن رمزنگاری وجود دارد. 

با کمک Club Swan ، صرف بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه بسیار راحت تر است. Club Swan دسترسی سریعتر به وجوه شما را با یک فرآیند ثبت نام 5 دقیقه ای یا کمتر ، کیف پول های متعدد ارزی ، رمزنگاری برای پول نقد در عرض چند دقیقه و کارت پرداخت پذیرفته شده در سطح جهانی آسان تر می کند.. 

Contents

نمای کلی باشگاه قو

باشگاه قو یک ارائه دهنده خدمات عضویت در سبک زندگی نوآورانه است که با ارائه حساب های رمزپایه ، تخفیف در سفر و سایر مزایای عضویت با هدف بالا بردن کیفیت زندگی و وضعیت مالی اعضا. 

کلوپ

آنها استانداردهای خدمات با کیفیت بالا را به اعضای خود در سراسر جهان ارائه می دهند. این پلت فرم خدمات مالی و زندگی را بسیار راحت تر می کند. Club Swan همچنین خدمات دربان 24/7 ، خدمات خرید جهانی ، سفر با تخفیف و کیف پول های رمزنگاری را ارائه می دهد.

پشتیبانی 24/7 مشتری 

اعضا به یک تیم دستیار دسترسی دارند که بصورت شبانه روزی فعالیت می کند تا از آنها در زمینه سوالات و نیازهایشان پشتیبانی کند. نمایندگان پشتیبانی مشتری آنها به چندین زبان در دسترس هستند. همچنین می توان به راحتی از طریق برنامه Android یا iOS یا از طریق پورتال عضوی که به راحتی قابل جستجو است ، به این تیم دسترسی داشت.  

این تیم برای پشتیبانی از درخواست اعضا و همچنین پشتیبانی از هر گونه س regardingال در مورد سیستم عامل و فرایندها در دسترس است. با داشتن تخصص در همه مباحث ، اعضا اطمینان می یابند که بهترین نرخ سفر و اقبال ، پشتیبانی خرید و حمل و نقل و سایر موارد را دریافت می کنند. 

 روی رمپ ها

باشگاه قو عضویت به شما امکان می دهد حدود هشت ارز رمزنگاری شده را مدیریت کنید ، از جمله BTC ، ETH ، LTC ، BCH و موارد دیگر ، همه در یک حساب. شما می توانید در مراحل ساده رمزنگاری خود را به سرعت و به صورت مpثر به سایر فرمت های رمزنگاری تبدیل کنید. 

تبدیل رمزنگاری به فیات ، رمزنگاری به رمزنگاری و فیات به رمزنگاری را تسهیل می کند. با بیش از 1 میلیارد دلار انحلال برای اعضای آنها ، خرید ، فروش و یا مبادله همه ارزهای رمزپایه آسان است. آنچه آن را از رقبای خود منحصر به فرد می کند کارت پرداخت است که پرداخت ها را در سطح جهان تسهیل می کند.

کارت فیزیکی

اعضا کارت پرداختی دریافت می کنند که می توانید با فیات دلخواه خود شارژ کنید. زیبایی این ویژگی این است که اعضا عملکرد کارت را در مقایسه با رمزنگاری معاملاتی درک می کنند ، که شامل آدرس های طولانی رمزگذاری شده است ، که ممکن است کمی پیچیده و ترسناک باشد. 

استفاده از یک کارت فیزیکی که به شما امکان می دهد کیف پول رمزنگاری خود را شارژ کرده و در عرض چند دقیقه به راحتی و بدون شک فاصله بین رمزنگاری و فیات را مایع کنید. اعضا با انعطاف پذیری خریدهای آنلاین یا فروشگاه هایی که پرداخت کارت را می پذیرند ، در هر زمان و هر مکان به دارایی های مالی خود دسترسی خواهند داشت. کارت پرداخت ظرف چند روز برای اعضای واجد شرایط تحویل می شود.

برنامه های سفر

Club Swan یک پلت فرم عضویت جهانی در سبک زندگی است و به اعضای خود فرصتی برای سفر به دنیا می دهد. با مزایای منحصر به فرد سفر ، می توانید با رزرو سفر با استفاده از کارت عضویت Club Swan تا 40٪ تخفیف بگیرید. 

با استفاده از Club Swan ، اعضا می توانند در یک سفر تنها 500 دلار پس انداز کنند ، از جمله پرداخت هتل ، پرواز و حمل و نقل. برای اطمینان از بهترین نرخ ها می توانید هتل خود را مستقیماً از طریق تیم پشتیبانی مجازی Club Swan 24/7 رزرو کنید. 

همچنین یک عضو می تواند برای معاملات عالی در زمینه فروش عمده خواص لوکس و راحتی با تیم پشتیبانی سفر همکاری کند. به متخصص پشتیبانی بسیار معتبر مشتری اجازه دهید همه جزئیات سفر را برای شما کنترل کند و یک پنی اضافی را پس انداز کند.

کمیسیون ها & پاداش

باشگاه قو دارای یک برنامه ارجاع بسیار جذاب است که به اعضای آن اجازه می دهد کمیسیون ها و پاداش هایی را برای معرفی هایی که انجام می دهند پاداش دهد. شما کمیسیونی برای ارجاع به خانواده ، یک دوست یا هر مخاطبی در شبکه خود دریافت می کنید که با موفقیت به عضویت شما در می آیند. 

کمیسیون در طی 14 روز پس از اینکه ارجاع شما شرایط فعال سازی عضویت آنها را انجام داد ، پرداخت می شود و کمیسیون مستقیماً به حساب شما ارسال می شود.

پشتیبانی و مساعدت خرید

این ویژگی به اعضا امکان می دهد کالاها یا خدمات مورد نظر خود را جزئیات داده و مستقیماً از حساب Club Swan خود هزینه آن را پرداخت کنند. تیمی وجود دارد که اقلام را تهیه می کند و به هر مقصد در سراسر دنیا ارسال شده است. به عنوان یک تیم اختصاصی ، آنها در خدمت شما هستند و هیچ درخواستی برای رسیدگی به تیم پشتیبانی خیلی کوچک یا بزرگ نیست.

امنیت

از آنجا که وجوه موضوعی کاملاً حساس است که می تواند احساسات زیادی را به وجود آورد ، Club Swan امنیت وجوه شما را در نظر گرفته است. به راحتی وجوه خود را در چندین ارز فیات در یک حساب امن مدیریت کنید. 

اعضا می توانند از حساب Club Swan خود برای پرداخت الکترونیکی مطمئن به مشاغل ، دوستان و مخاطبین استفاده کنند. برای افزایش امنیت ، دارایی اعضا در یک حساب مطمئن و مطمئن جمع می شوند. برای پرداخت هزینه خدمات درون برنامه امن می توانید از پول در کیف پول خود استفاده کنید.

عضویت

Club Swan در بیش از 80 کشور عضو است و چهار سطح عضویت وجود دارد که به اعضا امکان می دهد بهترین راه حل مناسب خود را انتخاب کنند. هر سطح از عضویت مجموعه منحصر به فرد خود را دارد. 

در اینجا سطح عضویت وجود دارد:

شروع کننده

∙ برتر 

∙ VIP

∙ رئیس

مزایای خدمات مالی

با این عضویت ، شخص به یک کارت پرداخت پذیرفته شده در سطح جهانی با دلار ، GBP یا EUR دسترسی دارد که می تواند روزانه بارگیری شود و از برداشت روزانه خودپرداز پشتیبانی می کند ، هرچند با حداکثر سقف روزانه. 

این سطح عضویت به شما امکان می دهد تا با کمک تیم پشتیبانی 24/7 جهانی که به چندین زبان فعالیت می کند ، در سراسر جهان پرداخت کنید. کارتهای پرداخت توسط DHL حمل می شوند.   

کیف پول های رمزنگاری شده

این برنامه از چندین ارز رمزنگاری شده از جمله BTC ، ETH ، BCH و XRP پشتیبانی می کند.

انحلال

اعضا می توانند بلافاصله ارزهای رمزنگاری شده خود را به فیات و بالعکس با پرداخت هزینه تسویه حساب معقول کنند.

مزایای شخصی و سبک زندگی

این سطح عضویت به شما امکان می دهد از مزایای زیر بهره مند شوید:

خرید شخصی

∙ غذاخوری VIP

product خرید محصولات لوکس

دسترسی به رویداد

assistance کمک چند زبانه

parties مهمانی های خصوصی 

conc تیم دربان 24/7

∙ اختصاصی پشتیبانی خط تلفن

مزایای سفر منحصر به فرد

نرخ پایین اعضا با حداکثر 40٪ تخفیف در سفر تضمین می شود. سایر مزایای قابل دسترسی تحت این سطح عضویت:

rent اجاره اتومبیل عجیب و غریب

Travel متخصص سفر گروه های شرکتی

y قایق بادبانی خصوصی و هواپیمایی ، و

∙ ترانسفر فرودگاهی اتومبیل سیاه

نتیجه گیری

Club Swan یک عضویت دوستانه رمزنگاری است که برای حل چالش اصلی رمزنگاری طراحی شده است: قابلیت استفاده در زندگی واقعی. این مسئله از طریق یک برنامه عضویت که در آن رمزنگاری خود را واریز می کنید و پول نقدی را که می توانید برای خرید ، رزرو پرواز یا خرید هر چیز دیگری استفاده کنید ، حل می کند. 

سلب مسئولیت: 
شرایط و ضوابط اعمال می شود. بازدید www.clubswan.com برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط واجد شرایط بودن. 
∙       خدمات الکترونیکی و کارتی فقط توسط Nvayo Limited ، ثبت شده در انگلستان (شماره 06035209) با آدرس ثبت شده در 1 King William Street ، London EC4N 7AF ، انگلستان ارائه می شود. Nvayo Limited توسط FCA تحت مقررات الکترونیکی پول 2011 (شماره 900005) مجاز است. Nvayo Limited از هیچگونه ارز رمزپایه یا دارایی رمزنگاری پشتیبانی نمی کند. دارایی های دیجیتالی دریافت شده در رابطه با معاملات ارز رمزنگاری شده تحت مقررات الکترونیکی پول انگلیس 2011 محافظت نمی شوند.
∙       محصولات و خدمات شیوه زندگی و ارزهای رمزپایه توسط AU Card Limited ، ثبت شده در انگلیس (شماره 09037718) ، با آدرس ثبت شده در 1 King William Street ، London EC4N 7AF ، انگلستان ارائه می شود. خدمات Ombudsman Financial یا طرح جبران خدمات مالی در مورد فعالیتهای رمزنگاری انجام شده توسط AU Card Limited (dba Club Swan) اعمال نمی شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner