Bitopia – ایجاد یک انفجار بزرگتر از جفت شما

طی چند سال گذشته ، Robo Advisory and Artificial Intelligence چشم انداز شرکت های سنتی مدیریت ثروت و مدیریت سرمایه گذاری را تغییر داده است. این تازه واردین به صنعت سرمایه گذاری دیرینه ، صنعت را بیش از روده بنیان ، تحقیق و فرآیند محور کرده اند.

در حالی که اکنون مدیران ثروت برای مشاوره به مشتریان خود در مورد ابزارهای سرمایه گذاری سنتی مانند سهام و اوراق بهادار ، از مزایای این فناوری برخوردار هستند ، اما بسیاری از آنها نتوانسته اند ارز رمزنگاری شده برای آن ارائه دهند. با وجود موانع مشهود مانند نوسانات و واگرایی قیمت ها از مبانی اساسی ، الگوریتم های پیچیده نقشه برداری بزرگترین مانع برای بازیکنانی بوده است که سعی در تلفیق فناوری در پیش بینی قیمت رمزنگاری داشته اند. یکی از شرکت هایی که در ادغام Robo Advisory در سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه موفق عمل کرده است Bitopia است.

Bitopia – مقدمه

دوبینی خود را به عنوان یک سرویس مدیریت خودکار اوراق بهادار ارائه می دهد که از مجموعه پیچیده ای از قوانین و الگوریتم ها برای انتخاب و انتخاب نمونه کارهای مناسب سرمایه گذاری بر اساس اشتهای ریسک سرمایه گذاران و بازه زمانی استفاده می کند. کاربران Bitopia ، با تمایز خود از رقبا و مشاوران Robo ، چندین محصول سرمایه گذاری را در یک سیستم کارگزاری با استفاده از ابزارها و نرم افزارهای الگوریتمی موجود که Bitopia ارائه می دهد ، تجارت می کنند..  

محصولات ارائه شده

Bitopia نیاز متنوع سرمایه گذاران را درک می کند و چندین ابزار سرمایه گذاری را در یک سیستم عامل ادغام کرده است. این پلتفرم در حال حاضر به سرمایه گذار اجازه می دهد تا فارکس ، ارزهای رمزپایه و CFD را در یک مکان تحت یک حساب معامله کند. تیم پشت Bitopia درک می کنند که معاملات CFD روز به روز محبوب تر شده است زیرا معامله گران خواهان کنترل بیشتری بر حرکت قیمت هستند و توانایی ورود و خروج به راحتی از بازار را دارند که این امکان را به شما می دهد که تجارت با فرکانس بالا و انواع دیگر تجارت را انجام دهد. الگوریتم هایی برای تجارت حساب ها از طرف مشتریان.

Bitopia – تمایزات کلیدی

با ارائه این ترکیب ابزار سرمایه گذاری, دوبینی تبدیل به اولین شرکتی می شود که این دو جهان را با یکدیگر ترکیب می کند بنابراین به مشتریان خرده فروشی اجازه می دهد تا رمزنگاری ها ، فارکس و CFD را از طریق الگوریتم های تجاری با توجه به اهداف و ترجیحات سرمایه گذاری خود مانند توانایی های سرمایه گذاری ، تحمل ریسک ، هدف بلند مدت و کوتاه مدت و تجارت معامله کنند..

جدا از پلت فرم چند سرمایه گذاری ، Bitopia ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهد

  • رابط کاربری بسیار آسان است که تجربه کاربر را غنی می کند و درک اینکه کجا پول خود را سرمایه گذاری می کند و همچنین کمک به او در کنترل قرار گرفتن در معرض خود بر اساس مشخصات خطر ، برای کاربر واقعاً آسان است.
  • برخلاف رقبای خود که هزینه های سنگینی برای حساب های مدیریت شده می گیرند ، Bitopia توصیه می کند و نمونه کارها را با استفاده از الگوریتم های پیچیده و بدون هیچ گونه هزینه ماهانه ایجاد می کند.
  • Bitopia هیچ بودجه ای را نگه نمی دارد و آن را لمس نمی کند. این وجوه در حساب های شخصی کاربران که توسط کارگزاران نگهداری می شود ، نگهداری می شود. کاربر کنترل کاملی بر حساب خود دارد و می تواند در هر زمان به طور مستقیم با کارگزار وارد سیستم شده ، از طریق نمونه کارها تجارت خود را انجام دهد یا وجوه خود را برداشت کند.  
  • الگوریتم های Bitopia برای انجام انواع مختلفی از تکنیک ها بر اساس شرایط بازار ارائه شده اند. هوش مصنوعی به اندازه کافی قوی است که می تواند نحوه باز کردن معاملات کوتاه و طولانی ، ادغام پرچین ها و فعال سازی براساس الگوهای مختلف و تایید فنی را درک کند
  • برای پشتیبانی و غنی سازی تجربه مشتری ، این پلتفرم پشتیبانی 24/5 مشتری را ارائه می دهد.

Bitopia- نحوه استفاده از سیستم عامل

  • با ثبت نام در Bitopia ، کاربر یا سرمایه گذار به طور خودکار به یکی از کارگزاران توصیه شده Bitopia اختصاص می یابد که امور مالی کاربر را مدیریت خواهد کرد. کلیه بازپرداخت سپرده ها و اجرای معاملات تجاری توسط این کارگزار اختصاص داده شده انجام می شود.  
  • پس از ورود به سیستم ، سرمایه گذار باید انواع و تنظیمات خود را در میان گزینه های زیر مانند محتاط ، ماجراجو یا جایی بین آن ذکر کند. کاربران می توانند میزان انتخاب ، میزان سرمایه گذاری و سطح ریسک / بازده را مجاز بدانند
  • هنگامی که انتخاب انجام شد ، Robo Advisor مبتنی بر هوش مصنوعی Bitopia استراتژی مناسب برای نیازهای کاربر را انتخاب می کند. معمولاً برنامه ها از استراتژی بالاتر رفتن سطح ریسک ، بازده بالقوه بالاتر پیروی می کنند.
  • پس از اتمام مراحل پردازش ، کاربر می تواند حساب خود را با هزینه ای کمتر از 250 دلار تأمین کند و می تواند به استراتژی های بازده بالاتر که برای انواع معامله گران در دسترس است دسترسی پیدا کند.

در حالی که دوبینی در حال آوردن مشاوره Robo به ارز رمزنگاری شده است و همه جعبه های مناسب را ایجاد می کند تا بتواند خود را به یک پلت فرم محبوب و موفق تبدیل کند. در آینده ، Bitopia ممکن است با افزودن ابزارهای جدیدتر سرمایه گذاری ، پلت فرم خود را بیشتر غنی کند ، بنابراین به تنوع بخشیدن به سبد سرمایه گذاران کمک می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map