بررسی محصول: رقابتی ترین نرخ ها را در بازار ارزهای دیجیتال در BestChange.com پیدا کنید

مبدلی که قبل از لیست کردن هرگونه مبادله در سیستم عامل ، بررسی های فشرده امنیتی را در سیستم عامل و استانداردهای انطباق بالا ارائه می دهد.

تقاضا برای بازار رمزنگاری و دارایی های مجازی در طی سالهای گذشته با رشد فزاینده ای روبرو شده است که منجر به رشد چندین بازار مبادله می شود. این صرافی های متمرکز نرخ و قیمت متفاوتی برای دارایی ها ارائه می دهند که برخی از آنها گران تر از بقیه هستند. فعالان جدید بازار در این زمینه برای تعیین بهترین مبادله تلاش می کنند ، که این امر منجر به این می شود که آنها گاهی اوقات بیش از آنچه که باید برای یک دارایی هزینه کنند.

تجمع قیمت ، BestChange.com ، که در سال 2007 راه اندازی شد ، یک تجمع تبادل پول الکترونیکی است که یک رابط کاربری بصری را فراهم می کند که امکان تبدیل سریع ، مقایسه و نظارت بر ارزهای دیجیتال در مبادلات مختلف را فراهم می کند. این پلتفرم محدوده وسیعی از خدمات رایگان و سریع را برای معامله گران اولین توقف که قصد خرید رمزنگاری را دارند ، ارائه می دهد.

در زیر ما به طور کامل ویژگی های ارائه شده توسط BestChange.com ، مزایای آن و نحوه بهره گیری بیشتر از سیستم عامل را بررسی می کنیم.

چالش ها با سیستم عامل های دارایی دیجیتال

همانطور که قبلا توضیح داده شد ، صنعت ارز دیجیتال با وجود تقاضای فزاینده برای چنین دارایی هایی ، با چالش های زیادی روبرو است. این چالش ها همچنین مربوط به صرافی های متمرکز است که سعی در ارائه یک بستر معاملاتی برای ارزهای دیجیتال دارند.

کاربران از تبادلات فعلی به شدت آسیب دیده اند زیرا موضوعات ساده مانند تبدیل رمز ارز به ارزهای فیات ، معاملات رمزنگاری به رمزنگاری ، تبدیل ارزهای دیجیتال مانند PayPal USD به پول نقد و تبدیل حواله های بین المللی به پول نقد مایع همچنان یک مسئله است. این مسائل عمدتاً به دلیل کمیسیون های بالای ناشی از مبادلات این سرویس ها ، محدودیت های جغرافیایی و نظارتی و اختلالات گاه به گاه مبادلات ایجاد می شود..

BestChange.com از طریق ویژگی های منحصر به فرد خود که در زیر توضیح داده شده ، راه حلی برای این چالش ها ارائه می دهد.

بسترهای نرم افزاری BestChange.com

طبق وب سایت رسمی BestChange.com ، این پلتفرم نرخ ارز را در چند صد مبدل قابل اطمینان رصد می کند و رابطی را برای کاربران فراهم می کند تا به راحتی کارمزدها و قیمت های نهایی معاملات را با یکدیگر مقایسه کنند. علاوه بر این ، کاربران همچنین می توانند با پیدا کردن بهترین نرخ های موجود ، مستقیماً خرید کنند و دارایی های رمزنگاری شده خود را در سیستم عامل بفروشند.

چرا BestChange.com?

مبدل ارز رمزنگاری شده به غیر از ماندگاری در صنعت ارز دیجیتال ، قبل از درج هرگونه مبادله در سیستم عامل ، بررسی های امنیتی فشرده در سیستم عامل و استانداردهای انطباق بالا را ارائه می دهد.

بستر نظارت و تبدیل همچنین به کاربران در صرفه جویی در وقت کمک می کند تا بهترین نرخ ها را برای معاملات ارز دیجیتال خود پیدا کنند. علاوه بر این ، کاربران می توانند از سیستم عامل بدانند که آیا مبدلهای انتخاب شده دارای مبادله دستی هستند ، آیا نرخ ثابت است یا شناور است یا شرایط تأیید در صرافی را دارد.

ویژگی های بهترین Change.com

طی این سالها ، BestChange.com به یکی از بزرگترین سیستم عامل های مقایسه در فضای دارایی های دیجیتال تبدیل شده است. این عاملی از ویژگی های ابتکاری و منحصر به فرد این پلت فرم است که در حدود 13 سال گذشته اجرا کرده است. در اینجا برخی از بهترین ویژگی های موجود در وب سایت وجود دارد.

 • مبدل مبدل: مانیتور BestChange.com برای مقایسه هزینه ها و قیمت دارایی های دیجیتال ، یک رابط تبدیل در زمان واقعی برای کاربران فراهم می کند. مانیتور از یک رابط کاربری آسان برای اطمینان از تبدیل آسان و سریع تبدیل ها استفاده می کند. این پلتفرم همچنین نقدینگی بالا و هزینه کمیسیون کم را در اختیار کاربران قرار می دهد. سرانجام ، بیش از 100000 جفت ارز دیجیتال را رصد می کند که انتخاب گسترده ای از گزینه های برتر پرداخت ارز دیجیتال مانند Bitcoin ، Ethereum ، PayPal ، Skrill و Western Union را نیز ارائه می دهد..
 • اطلاعیه: این پلتفرم همچنین گزینه ای را برای کاربران فراهم می کند تا در صورت عدم رضایت کامل از قیمت های فعلی و کمی وقت برای انتظار ، اطلاعیه های قیمت را تنظیم کنند. پس از رسیدن قیمت ، کاربر از طریق ایمیل یا کانال های انتخاب شده به صورت بلادرنگ اعلانی دریافت می کند.
 • ماشین حساب: این پلتفرم همچنین یک ماشین حساب برای مقایسه و تقابل کارمزدها و نرخ های ارائه شده توسط مبدل های مختلف برای کاربران فراهم می کند.
 • مبادله دوگانه: این صرافی همچنین به کاربران امکان می دهد تا در یک پیشنهاد برای کاهش هزینه های معاملات ، دارایی خود را از طریق یک واسطه مبادله کنند. به جای اینکه مستقیماً یک دارایی را با دارایی دیگر معامله کنید ، ویژگی مبادله مضاعف ، دارایی را به دارایی واسطه و سپس به دارایی مورد نظر مبادله می کند..

  چند نمونه از ویژگی “Double Exchange” (تصویر: BestChange)

 • برنامه های وابسته: سرانجام ، BestChange.com همچنین به کاربران پاداش می دهد برنامه برای به اشتراک گذاشتن لینک های وابسته خود و آوردن مشتری به وب سایت. کاربران می توانند در برنامه Affiliate ثبت نام کنند اینجا و برای هر مشتری مراجعه شده به سیستم عامل حداکثر 0.65 دلار درآمد کسب کنید.

ارزهای دیجیتال مبادله شده است

این پلتفرم طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه و سایر ارزهای مجازی از جمله بیت کوین ، Ethereum ، Ripple ، Litecoin ، Tron ، Dogecoin ، Monero و Tether را در لیست دیگر قرار داده است. با این وجود ، BestChange.com همچنین در انواع دیگر ارزهای دیجیتال مانند PayPal ، Payeer ، Neteller ، Western Union ، VISA ، معاملات MasterCard و پرداخت های مفتولی نیز فعالیت دارد..

می توانید لیست کاملی از دارایی های پشتیبانی شده توسط BestChange.com را پیدا کنید اینجا.

نحوه استفاده از BestChange.com

این پلتفرم صدها جفت رمزنگاری شده و دارایی های دیجیتال را از صرافی های بسیار موشکافانه جمع می کند و آنها را در لیستی قرار می دهد که به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت مقایسه و پیدا کنند نرخ های رقابتی دارایی ها. در اینجا نحوه استفاده بیشتر از جدول ارائه شده توسط BestChange.com آورده شده است.

 1. در سمت چپ وب سایت ، یک جدول (یا در صورت تمایل منوی کشویی) از دارایی های مختلفی که کاربران می خواهند تبدیل کنند وجود دارد. برای مقایسه آنچه کاربر می خواهد مبادله کند ، دو ستون “Give” و “Get” وجود دارد.

  تصویر: BestChange

 2. اگر می خواهید Bitcoin (BTC) را به Litecoin (LTC) تبدیل کنید ، BTC را در سمت داده و LTC را در سمت take انتخاب کنید.
 3. پس از انتخاب ، روی “یافتن بهترین نرخ” کلیک کنید.
 4. در سمت راست صفحه حاصل ، مجموعه ای از نرخ ها با بهترین نرخ ها در بالا ظاهر می شود.
 5. روی مبدل دلخواه خود کلیک کنید.
 6. برای تکمیل معامله به وب سایت مبدل هدایت خواهید شد.

سوالات متداول (س FAالات متداول)

 1. آیا همه خدمات صرافی ذکر شده در BestChange قابل اعتماد هستند?

هر مبدل حاضر در وب سایت ما قبل از لیست کردن کاملاً بررسی شده است و تیم BestChange دائماً عملکرد مناسب مبدل ها را کنترل می کند. این هنگام انجام معاملات مالی در مبدل های ذکر شده در مانیتور ، خطرات را به حداقل می رساند.

 1. عملکرد Inverse Exchange برای چیست؟?

تابع “Exchange Inverse” ارزهای انتخاب شده را در قسمت های “Give” و “Get” مبادله می کند. این می تواند برای تخمین سریع حاشیه – تفاوت بین نرخ خرید و فروش ارز و همچنین برای نظارت بر وضعیت بازار ارز مفید باشد..

نتیجه

بستر BestChange.com اکنون سیزدهمین سال خود را سپری می کند و در حال بهبود ویژگی های خود و افزودن موارد بیشتر به وب سایت است. به عنوان یک فروشگاه واحد برای مقایسه و انتخاب بهترین نرخ تجارت در دارایی های دیجیتال ، کاربران می توانند به سرعت و به طور موثر مبادلات دلخواه خود را انتخاب کنند.

در نتیجه ، BestChange.com یکی از بهترین رابط های کاربری را فراهم می کند ، بر امنیت و شفافیت کاربر تمرکز دارد و به یک بستر سریع و کارآمد برای تبادل دارایی های دیجیتال اجازه می دهد..

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner