بررسی Arbismart: بستر های نرم افزاری تجارت خودکار رمزنگاری امن و خودکار

یک سیستم عامل سرمایه گذاری رمزنگاری شده تحت نظارت اتحادیه اروپا که در تجارت خودکار آربیتراژ تخصص دارد.

در ساده ترین شکل آن, آربیتراژ تجارت به خرید و فروش دارایی برای سود حاصل از اختلاف قیمت در سیستم عامل های معاملات اطلاق می شود. آربیتراژ که به عنوان تجارت خشک نیز شناخته می شود ، یکی از ایمن ترین راه های تجارت ارز ، دارایی و رمزنگاری است.

با توجه به این زمینه ، این بررسی به دنیای تجارت حاشیه ، بیشتر از آن ، آربیتراژ خودکار می پردازد. ما بر روی Arbismart.com: یک پلت فرم تجارت خودکار دارای مجوز اتحادیه اروپا که در حال طوفان نیمکره تجارت رمزنگاری است.

اما ابتدا ، در اینجا مقایسه آربیتراژ با سایر معاملات انجام شده است

داوری سود حاصل از تفاوت قیمت یک دارایی (رمزنگاری) در مبادلات مختلف.
تجارت روزانه خرید و فروش دارایی در همان روز
نوسان معاملات تجارت دارایی های رمزنگاری در یک بازه زمانی خاص (معمولاً کمتر از یک هفته) 
تجارت اهرم سیستمی که به شما امکان می دهد با سرمایه بسیار بیشتر از آنچه در اختیار دارید تجارت کنید.
آینده ها قراردادی که یک معامله گر و یک کارگزار را ملزم به معامله دارایی با قیمت مشخص در یک تاریخ مشخص در آینده می کند.
تجارت الگوریتم استفاده از ربات ها برای تجارت

یکی از مزایای معاملات آربیتراژ ، پتانسیل کم خطر آن است. با این حال ، قیمت ها به سرعت تغییر می کنند. بنابراین ، اگر در انجام معاملات به تأخیر بیفتید ، احتمال ضرر وجود دارد.

از طرف دیگر ، آربیتراژ بهتر است زمانی انجام شود که حجم مناسبی از سرمایه داشته باشید. برای مثال: تصور کنید XRP در مبادله A 0.24 دلار و در صرافی B 0.26 دلار می پردازد.

با خرید یک XRP در صرافی A و فروش آن در بورس B می توانید دو سنت بدست آورید. با این وجود خرید 1000 دلار XRP در A و فروش آنها در B باعث می شود 2000 سنت معادل 20 دلار بدست آورید. به همین ترتیب ، یک سرمایه گذاری 10،000 دلاری می تواند 200 دلار برای شما سودآوری داشته باشد.

در مجموع ، سرمایه گذاری با ArbiSmart با این مزایا همراه است.

 • به تجربه قبلی نیازی نیست
 • پلت فرم تجارت سریع ، موثر و بسیار خودکار
 • تجربه سرمایه گذاری ایمن و منظم
 • بازده بالا با ریسک کم
 • درآمد منفعل
 • تجربه خدمات مشتری با بالاترین استانداردها

حتی با نوسانات بهتر است

بسیاری از سرمایه گذاران از ایده نوسان زیاد اخم می کنند. اما هنگامی که شما یک سرمایه گذار هوشمند هستید که می تواند بلافاصله رمزنگاری را خریداری و بفروشد ، نوسانات می تواند به شما سریع دست یابد. این به این دلیل است که مبادلات رمزنگاری را مجبور می کند قیمت ها را به روز کنند ، گاهی اوقات با نرخ های قابل توجهی متفاوت.

با یک ربات معاملاتی هوشمند می توانید بلافاصله مبادله ای را با کمترین قیمت برای یک دارایی و بورس دیگری با بالاترین قیمت را تشخیص دهید. به همین ترتیب ، می توانید معاملات لازم را در زمان مناسب به پایان برسانید ، سودهایی را که ممکن است یک تاجر انسانی بدست بیاورد.

گفته شد ، بیایید نگاهی به ArbiSmart ، یکی از بهترین سیستم عامل های سرمایه گذاری رمزنگاری در TrustPilot.com.

بررسی اجمالی ArbiSmart

ArbiSmart یک پلت فرم سرمایه گذاری رمزنگاری است که در تجارت خودکار آربیتراژ تخصص دارد. این کشور در استونی مستقر است و توسط اتحادیه اروپا با دو مجوز تنظیم می شود: یک مجوز برای ارائه ارز مبادله ای و دیگری برای کیف پول های رمزنگاری آن.

اتحادیه اروپا با ارائه برخی از این اسناد و سیاست ها ، مشاغل تجاری را که می خواهند تحت کنترل آن کار کنند ، موظف می کند تا ایمن باشند:

 • اثبات یک محصول در حال کار
 • مدل تجاری بلند مدت
 • سرمایه کافی برای عملیات و پرداخت به کاربران
 • چارچوب پیشرفته مدیریت ریسک
 • سوابق کیفری کلیه ذینفعان و کارمندان
 • حسابرسان داخلی و خارجی اجباری
 • سیاست های حریم خصوصی و امنیتی صدا داده
 • سیاست های مناسب ضد پولشویی

با آن دو مجوز, ArbiSmart ثابت می کند چیزی برای پنهان کردن ندارد. قانونی ، ایمن و تمیز است. این مجوزها همچنین به این معنی است که شرکت نوپا در حال رشد می تواند خدمات تجاری خود را به طور موثر به سرمایه گذاران از طیف وسیعی از کشورها ارائه دهد.

صحبت از ارائه کارآمد خدمات ، ArbiSmart سیستمی دارد که برای کنترل حجم بسیار زیادی رمزنگاری ساخته شده است. این شرکت با بیش از 20 صرافی تجاری کار می کند تا نقدینگی گسترده ای را که برای ادامه رشد تجارت خود برای سالهای آینده لازم است ، ارائه دهد.

 ArbiSmart چگونه کار می کند

همانطور که گفته شد ، ArbiSmart از یک ربات تجاری هوشمند برای کسب سود از طریق تجارت آربیتراژ استفاده می کند. دقیقاً ، این شرکت وجوه سرمایه گذاران را معامله می کند. این بدان معناست که شما تا زمانی که بالای 18 سال سن داشته باشید و شهروند یا مقیم ایالات متحده نباشید ، می توانید خدمات را امتحان کنید.

اگرچه شما نیاز به ثبت حساب و واریز وجه دارید ، ArbiSmart تمام کارهای سخت را برای شما انجام می دهد. به طور خودکار معامله می شود و به شما امکان می دهد سود خود را در پایان روز برداشت کنید.

بخش مشتری در ArbiSmart بصورت شبانه روزی کار می کند. بنابراین ، اگر سوالی دارید ، از طریق تلفن با آنها تماس بگیرید یا از طریق ایمیل برای آنها ارسال کنید [ایمیل محافظت شده]. همچنین می توانید از یک chatbot یا صندوق ورودی زنده Facebook ، Twitter ، Telegram و سایر مدیران جامعه رسانه های اجتماعی این شرکت استفاده کنید.

ArbiSmart به یک دلیل ساده سعی در ارائه خدمات شخصی دارد: نیازهای همه افراد متفاوت است. آنها همچنین 24/7 شبانه روز کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که شما در هر زمان از روز ، هفت روز در هفته ، مشکلات خود را حل می کنید.

رابط کاربری وب سایت ArbiSmart

ArbiSmart از یک وب سایت کاملاً سازمان یافته و حرفه ای طراحی شده است که حول آموزش سرمایه گذاران ساخته شده است. دقیقاً ، سایت کمتر به درخواست پول شما و بیشتر در مورد آنچه معاملات آربیتراژ شامل می شود ، تمرکز می کند.

وب سایت به پنج دسته اصلی تقسیم می شود: آربیتراژ ، حساب ها ، مشارکت ها ، درباره ما و پشتیبانی. می توانید به سایت های انگلیسی ، ترکی یا آلمانی دسترسی پیدا کنید ، بنابراین آن را متناسب با علاقه خود تنظیم کنید.

 بخش حسابها جایی است که می خواهید نگاه خود را به آن معطوف کنید. این شامل چهار نوع سرمایه گذار در ArbiSmart است: مبتدی ، پیشرفته ، متخصص و نخبه. شما بر اساس سطح عضویت خود مزایای مختلفی دریافت می کنید.

در اینجا برخی از مزایا ذکر شده است:

عضویت Est سود ماهانه (٪) پرداخت به BTC ، ETH ، RBIS و EUR 24/7
مبتدی 0.9-1.2 پشتیبانی پشتیبانی
پیشرفته 1.2-2.1 پشتیبانی پشتیبانی
کارشناس 2.1-3.3 پشتیبانی پشتیبانی
نخبه 3.3-3.75 پشتیبانی پشتیبانی

مراحل ثبت نام

ثبت نام در ArbiSmart کمتر از پنج دقیقه طول می کشد. دقیقاً ، شامل موارد زیر است:

 1. نام و نام خانوادگی خود را ارائه دهید
 2. تأیید کنید که شهروند ایالات متحده نیستید
 3. آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را ارائه دهید
 4. گذرواژه تنظیم کنید
 5. با شرایط و ضوابط موافقت کنید
 6. تأیید کنید بالای 18 سال دارید

مرحله بعدی تأمین اعتبار حساب خود است. برای سپرده گذاری می توانید از یورو یا رمزنگاری استفاده کنید. با این حال ، ArbiSmart وجوه شما را به نشانه های RBIS تبدیل می کند: رمز داخلی این سیستم عامل.

باز هم ، شما باید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید سود خود را دریافت کنید:

 1. وجوه خود را از طریق یک حساب منظم به حساب بانکی اتحادیه اروپا یا BTC / ETH خود بکشید
 2. وجوه خود را در یک حساب بلند مدت پس انداز کنید: تاریخ سررسید تا پایان سال 2021 خواهد بود

برای حساب عادی ، سود هر 24 ساعت در ساعت 00:01 UTC پرداخت می شود. از ماشین حساب شرکت استفاده کنید, https://arbismart.com/calculator/, برای برآورد درآمد خود هنگام سرمایه گذاری در هر سطح از ArbiSmart.

حداقل هزینه ای که می توانید در ArbiSmart سرمایه گذاری کنید 300 یورو یا معادل آن با BTC یا ETH است. البته وقتی از 1000 دلار به بعد سپرده گذاری می کنید سود بیشتری بدست آورید.

در مجموع ، هر دو حساب ArbiSmart مزایای خاص خود را دارند. حساب عادی به شما امکان می دهد هر روز سود خود را پرداخت کنید. حساب بلند مدت این فرصت را به شما می دهد که پس از دو سال مبلغ یکجا را برداشت کنید.

خوشبختانه ، شما همیشه می توانید سود خود را مجدداً به راحتی به راحتی به سیستم ArbiSmart بازگردانید. نه تنها ماهانه سود بیشتری کسب خواهید کرد ، بلکه نمره حساب خود را نیز افزایش می دهید و می توانید مزایای بیشتری کسب کنید.

جوایز ، برنامه های رایگان و ارجاع

ArbiSmart تشخیص می دهد که مردم عاشق freebies هستند. به عنوان یک پاسخ ، گاهی اوقات توکن های رایگان 5 تا 15 درصدی را به سرمایه گذاران جدید می دهد.

گاهی اوقات شرکت برای کمک به سرمایه گذاران در افزایش سود خود ، تبلیغات خرید مجدد را انجام می دهد. به عنوان مثال ، اگر ArbiSmart با اجرای پیشنهادات خرید خود ، توکن های RBIS را با 1 یورو خریداری کرده باشید ، می تواند برای هر رمز 2 یورو به شما پیشنهاد دهد. طبق خواسته خود می توانید پول را برداشت کنید یا دوباره سرمایه گذاری کنید.

 • برنامه مراجعه: شما می توانید با مراجعه سرمایه گذاران به ArbiSmart کمیسیون سخاوتمندانه ای بدست آورید که فقط برای مراجعه مستقیم وجود دارد.
 • برنامه Bounty: در ArbiSmart در رسانه های اجتماعی آگاهی ایجاد کنید و می توانید نشانه های RBIS رایگان کسب کنید

برای شفافیت ، ArbiSmart برنامه بازاریابی چند سطحی (MLM) را اجرا نمی کند. به همین ترتیب ، مدل کسب و کار خود را بر اساس ارجاع متمرکز نمی کند ، رد هر گونه خطرات مرتبط با هرم سرمایه گذاری ، MLM یا طرح ponzi

مدل تجاری ArbiSmart: نشانه RBIS

ArbiSmart در درجه اول از طریق سیستم تجارت آربیتراژ خود درآمد کسب می کند. این شرکت یک تیم دارد که برای اطمینان از کارآیی ، ایمن و قابل اطمینان بودن سیستم بصورت شبانه روزی کار می کند. سپس بخش های بازاریابی ، مالی و خدمات مشتری وجود دارد.

تیم های ArbiSmart با هم از عملکرد روان آن اطمینان حاصل می کنند و در عین حال بازار جهانی خود را نیز گسترش می دهند.

در مورد رمز RBIS ، کالایی محدود است. این بدان معناست که زمانی فرا می رسد که میزان عرضه آن از تقاضای آن کمتر خواهد شد و تقاضای آن را بسیار افزایش می دهد. آن روز فرا خواهد رسید وقتی ArbiSmart به مبادلات رمزنگاری اجازه می دهد توکن خود را لیست کنند.

به همین دلیل ، این یک ارزش ارزش سرمایه گذاری است ، به خصوص اگر شما همچنین می خواهید از سیستم تجارت ArbiSmart سود ببرید.

نتیجه

ArbiSmart یک سیستم عامل خودکار سرمایه گذاری رمزنگاری است. این متخصص در تجارت آربیتراژ است: نوع معامله کم بازده و بازده. این شرکت در اتحادیه اروپا ثبت و مجوز دارد ، به این معنی که این شرکت قانونی و بی خطر است.  

ArbiSmart چهار سطح عضویت ارائه می دهد که هر یک مزایای مختلفی دارند. شما می توانید از 300 یورو یا معادل آن در رمزنگاری سرمایه گذاری کنید. اما همانطور که وب سایت ArbiSmart تأکید کرده است ، بهترین راه برای سودآوری از معاملات آربیتراژ سرمایه گذاری مقدار قابل توجهی پول برای استفاده بهتر از اسپرد آربیتراژ و فرصت های سود بیشتر است.  

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner