اعتماد سرمایه: با استفاده از پیشرفته ترین الگوریتم سرمایه گذاری ، 3٪ سود روزانه کسب کنید!

شرکتی که کاربران را قادر می سازد از طریق سود سهام پرداختی با استفاده از الگوریتم RJV12 درآمد تضمینی در بازارهای مالی و ارزی کسب کنند.

در این مقاله ، ما به ظهور شرکت سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال با دفتر مرکزی انگلیس ، Trust Capital و الگوریتم منحصر به فرد RJV12 آن می پردازیم که بازارها را با صحت تقریبی 98٪ پیش بینی می کند. ما بیشتر در مورد ویژگی های گسترده موجود در سیستم عامل از جمله برنامه سرمایه گذاری آن ، سه سطح حساب های سرمایه قابل اعتماد و برنامه معرفی کاربر صحبت خواهیم کرد..

درباره سرمایه اعتماد

در تابستان 2019 ، گروهی از دانشجویان دانشگاه آکسفورد – از طریق تحقیق روی هوش مصنوعی (AI) – الگوریتمی جهانی را برای پیش بینی پیش بینی هزینه دارایی راه اندازی کردند ، از این رو جهت مشخصی در حرکت قیمت نشان می دهد. دانش آموزان پس از آزمایش های فراوان و فشرده بر روی آن ، الگوریتم RJV12 را راه اندازی کردند و به نتایج فوق العاده با حداکثر دقت 97.6٪ دست یافتند.. 

اعتماد سرمایه یک شرکت محدود خصوصی است که در انگلیس ثبت شده است اما تجارت خود را در سطح بین المللی انجام می دهد. دفتر مرکزی این شرکت در نشانی ، مرکز تجارت Popin واحد 2 ، South Way ، ومبلی ، میدلکس ، HA9 0HB قرار دارد. این شرکت در سال 2000 تاسیس شد و مجموعه ای از الگوریتم ها را راه اندازی کرد تا اولین نسخه الگوریتم “RJV11” موفق ، در سال 2017 با دقت 80٪ ظاهر شد.

طبق وب سایت اصلی ، سرمایه گذاری Trust Capital Ltd. کاربران را قادر می سازد تا از طریق سود سهام پرداختی با استفاده از الگوریتم RJV12 که سود در بازارهای مالی و ارزی را کسب می کند ، درآمد تضمینی کسب کنند. این سیستم در حال حاضر از الگوریتم در چندین زمینه مورد علاقه از جمله سرمایه گذاری های مالی ، پزشکی ، مهندسی زیستی ، مهندسی ، زیست محیطی و علوم طبیعی نیز استفاده می کند..

از زمان راه اندازی ، در اوایل سال 2020 ، این شرکت در حال حاضر 13 میلیون دلار صندوق سرمایه گذاری از بیش از 8000 کاربر دریافت کرده است. این شرکت 50٪ از سهام خود را در استخرهای سرمایه گذاری نگهداری می کند.  

چرا اعتماد سرمایه محدود?

الگوریتم “تقریبا دقیق” نقطه اصلی فروش شرکت ثبت شده در انگلیس است که مزایای زیادی نسبت به سایر شرکت های سرمایه گذاری دارد. با این حال ، Trust Capital Ltd. مزایای دیگری نیز به مشتریان خود ارائه می دهد از جمله:

 • یک سیستم پرداخت سریع

این شرکت پیشرفته ترین سیستم های پردازش معاملات را به کار می گیرد که به مشتریان امکان می دهد تا بلافاصله پرداخت های خود را دریافت کنند. 

 • الگوریتم ثبت اختراع در سراسر جهان

RJV12 یک الگوریتم ثبت جهانی و کاملاً شناخته شده است که به شهروندان از مناطق مختلف جهان اجازه می دهد از آن استفاده کنند. 

 • امنیت داده قابل اطمینان

این شرکت امنیت داده ها و وجوه کاربر را به عنوان اولویت با سرورهای شرکت محافظت شده در برابر حملات خارجی با رمزگذاری به روز قرار می دهد.. 

 • درصدهای مترقی

یکی از مزیت های رقابتی ارائه شده توسط اعتماد سرمایه ، بهره اضافی آن برای سپرده گذاری است که طبق زمان مشارکت کاربران در صندوق انجام می شود.

 • انتخاب گسترده ای از برنامه های تعرفه سرمایه گذاری

همانطور که در زیر به طور مفصل توضیح داده شده است ، برنامه های سرمایه گذاری شرکت طیف گسترده ای از برنامه های تعرفه ای را ارائه می دهد تا بر این اساس بهترین پیشنهادات مختلف را به کاربران ارائه دهد. 

 • چندین گزینه پرداخت

Trust Capital همچنین طیف گسترده ای از گزینه های واریز و برداشت از جمله Perfect Money ، Payeer ، Skrill و گزینه های پرداخت رمزنگاری از جمله Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) و Litecoin (LTC) را ارائه می دهد.. 

 • حداقل هزینه واریز

حداقل سپرده در صندوق Trust Capital Ltd. 50 دلار است و هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.

به حساب های سرمایه اعتماد کنید 

همانطور که قبلاً ذکر شد ، شرکت سرمایه گذاری یک روش آماری و تأیید شده از نظر ریاضی برای سرمایه گذاری ارائه می دهد که حداکثر 3 درصد سود روزانه در کل پرداخت ها ارائه می دهد. تراست سرمایه یک برنامه تعرفه ای سه مرحله ای ایجاد کرده است تا هر کاربر بتواند “درآمد تضمین شده” کسب کند. (مراقب باشید ، مدل مورد استفاده Trust Capital به نظر می رسد مانند یک Ponzi باشد).

استاندارد

مدل تعرفه استاندارد برای ورود به استخر بین 50 تا 300 دلار برای کاربر هزینه دارد. سرمایه گذار با بازپرداخت روزانه 1٪ از سرمایه خود بدون هیچ گونه واریز ودیعه تضمین می کند. 

به علاوه

سطح تعرفه دوم بین 301 تا 1000 دلار در سال با بازده روزانه 2٪ برای سرمایه گذاری تضمین می شود. کاربران حق استرداد ودیعه را ندارند.  

حرفه ای

سومین و بالاترین سطح تعرفه برای بازرگانان باتجربه و متخصصان سرمایه گذاری اختصاص داده می شود که کارمزد آن از 1000 دلار تا 50 هزار دلار با بازده روزانه تضمین شده 3 درصد است. با این حال ، این سطح بازپرداخت ودیعه را نیز ارائه نمی دهد. 

ویژگی های اضافی

 • برنامه ارجاع 

اعتماد سرمایه همچنین با برنامه های ارجاع سه مرحله ای خود امکان کسب درآمد فعال اضافی را به کاربران ارائه می دهد. پاداشها به ازای هر سرمایه گذار جذب شده به سیستم عامل به صورت نقدی به حساب کاربران پرداخت می شود. شرکت وابسته سطح -1 7٪ با سطوح وابسته متوالی به ترتیب 3٪ و 1٪ پرداخت می کند. 

 • بیمه سپرده

Trust Capital Ltd. همچنین دارای بیمه سپرده با تمام سپرده های شرکت بیمه شده با صندوق 1،000،000 دلار و صندوق توسعه ذخیره 800000 $ است.. 

 • پشتیبانی 24 ساعته از مشتری

این شرکت مجموعه ای از متخصصان و مشاوران فنی را برای پاسخگویی به س questionsالات کاربران بصورت شبانه روزی و هفت روز در هفته به کار گرفته است. 

 • حساب آزمایشی

اگر هنوز در زمینه سرمایه گذاری آماتور هستید ، Trust Capital یک حساب آزمایشی ارائه می دهد تا استراتژی های سرمایه گذاری را که به بهترین وجه سرمایه شما را بهینه می کند ، امتحان کنید..

نتیجه

همانطور که در بالا مشاهده شد ، الگوریتم RJV12 با استفاده از مدل ریاضی دقیق 6/97 درصد بهترین بازده سرمایه گذاری را ارائه می دهد. با این حال ، Coingape از کاربران می خواهد قبل از دادن پول سخت بدست آمده ، بیشتر در سرمایه گذاری های خود نگاه کنند. 

با Trust Capital Limited تماس بگیرید

وب سایت شرکت آدرس دفتر شرکت را در ومبلی ، میدلکس ارائه می دهد. برای تماس با ایمیل پشتیبانی مشتری: [ایمیل محافظت شده] و متخصصان مالی: [ایمیل محافظت شده]. این شرکت همچنین در یوتیوب و تلگرام.

سالات متداول

 • چه حداقل مبلغی برای سرمایه گذاری مناسب است?

سرمایه اعتماد حداقل سپرده خود و مقدار معامله خود را 50 دلار تعیین می کند. 

 • چه کسی می تواند در برنامه معرفی پروژه اعتماد سرمایه سرمایه گذاری کند?

برنامه ارجاع سه مرحله ای با موجودی سپرده در سیستم عامل در دسترس کاربران ثبت شده Trust Capital Ltd..

 • حداکثر سقف سپرده در سرمایه اعتماد?

این شرکت در حال حاضر حداکثر سقف سپرده را ندارد که به کاربران اجازه می دهد تا آنجا که ممکن است سپرده گذاری کنند. 

 • آیا تراست سرمایه یک کلاهبرداری است?

یک بستر سرمایه گذاری جدید مانند Trust Capital که به دنبال ارائه چنین نرخ های روزانه است باید با دقت معامله شود. چند کاربر قبلاً مشکلات مربوط به این سیستم عامل را مطرح کرده اند.

 • وجوه و وب سایت Trust Capital Ltd به خوبی محافظت شده است?

این سایت توسط به روزترین روشهای رمزگذاری و ذخیره اطلاعات محافظت می شود ، کلیه معاملات از طریق یک سرور شرکتی امن انجام می شود ، بنابراین شما به طور مطمئن از هر نوع دسترسی غیر مجاز به داده های خود و / یا شخص ثالث محافظت می شوید معاملات.

 • حداقل برداشت چقدر است?

حداقل برداشت برای BTC 0.001 ، برای ETH و LTC 0.1 است و در آخر ، کاربران می توانند حداقل 10 دلار از طریق حساب های PM / Payeer خود برداشت کنند.

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner