VectraCoin – یک قاتل بیت کوین یا فقط یک ICO ساختگی دیگر؟

اگر یک روز تصمیم به سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده دارید ، ابتدا باید آنچه را که می خواهید بخرید انتخاب کنید. البته ، شما باید اصول فن آوری بلاکچین را بدانید ، بتوانید کیف پول رمزنگاری ایجاد کنید و معاملات را به درستی انجام دهید. اما هنوز هم ، نکته اصلی این است که بفهمیم این ارز رمزپایه سودآور است و بعداً می تواند گرانتر فروخته شود. پاسخ روشنی برای این سوال وجود ندارد: “در کدام ارز رمزنگاری شده باید سرمایه گذاری کرد؟” قبل از سرمایه گذاری ، باید بازار را مطالعه کرده و چشم اندازهای پروژه خاص را تجزیه و تحلیل کنید. به موارد زیر توجه کنید:

  1. الف) میزان محبوبیت در جامعه بلاکچین. اگر علامت تجاری این سکه رمزنگاری را می توان در اکثر مبادلات و اخبار برجسته یافت ، که مربوط به شبکه نظیر به نظیر آن است که توسط ناشران معتبر بلاکچین منتشر شده است ، این بدان معناست که این یکی از پردرآمدترین ارزهای رمزپایه است . نشانه های این شبکه به راحتی فروخته می شود و اگر در این پروژه سرمایه گذاری کنید ، به احتمال زیاد ضرر و زیان نخواهید برد..
  2. ب) سهولت انجام معاملات. شرکت های معتبر بلاکچین انواع مختلفی کیف پول تولید می کنند و علاوه بر این ، سکه های آنها توسط بسیاری از توسعه دهندگان ثالث ذخیره سازی چند ارز پشتیبانی می شود. برای یک سرمایه گذار داشتن یک کیف پول قابل اعتماد ارز رمزپایه (در بهترین حالت یک کیف پول سخت افزاری) بسیار مهم است.
  3. ج) امنیت. با توجه به موارد فوق ، می توانیم نتیجه بگیریم که یک شبکه امیدوار کننده باید به دقت در برابر هکرها محافظت شود. بهترین ارزهای رمزپایه که با POW کار می کنند باید یک شبکه کاملاً قدرتمند داشته باشند تا احتمال حمله را به 51٪ کاهش دهند. و اگر پروژه ای که شما انتخاب کرده اید از الگوریتم اجماع جایگزین استفاده می کند ، باید یک طرح محافظت شده در برابر اعتبار سنج های بی پروا داشته باشد.

پس چرا VectraCoin?

1) بلاکچین چند سطحی

VectraCoin بر روی یک بلاکچین چند سطحی ساخته شده است. چه مفهومی داره؟ به شما امکان می دهد ویژگی های سکه هایی را که در نگاه اول ناسازگار هستند ، ترکیب کنید ، به عنوان مثال برای VectraCoin ، این قراردادهای هوشمند (که به معنای تبلیغات است) و ناشناس بودن کامل ، در قیاس Monero با کمک یک سیگنال یک بار مصرف. این مهمترین ویژگی Vectra است ، به همین دلیل ، همه پیش بینی می کنند VectraCoin جایگاه شایسته ای را در 10 بازار برتر سکه در سال 2021 بدست آورد..

2) سرعت معامله

شبکه بیت کوین 7 عملیات در ثانیه پردازش می کند و Ethereum نیز 15 عملیات در ثانیه را پردازش می کند. سرعت شبکه انقلابی موسوم به VectraNetwork تا 1000 عملیات در ثانیه است که به او امکان می دهد نه تنها با رقبا در بازار رمزنگاری بلکه با پول فیات و همچنین ویزا و MasterCard رقابت کند..

3) امنیت و گمنامی

به لطف ادغام الگوریتم CryptoNote ، اتصال فرستنده و گیرنده با شخص خاصی غیرممکن است. شبکه و معاملات آن به لطف امضای زنگ یکبار مصرف کاملاً ناشناس است. البته وکترا نیز یک سیستم غیرمتمرکز است. هیچ مرکز واحدی VectraCoin را تنظیم نمی کند ، که به شما امکان می دهد معاملات را مستقیماً بدون کنترل دولت یا کنترل های دیگر انجام دهید.

4) پشتیبانی از قراردادهای هوشمند.

کافی است که به Ethereum نگاهی بیندازید و درک کنید که چگونه این ویژگی به ETH کمک کرده است تا از نظر سرمایه در بین همه ارزهای رمزپایه مقام دوم ارزشمندی را بدست آورد. طرفین با استفاده از روشهای مشابه امضای ارسال وجوه در شبکه های ارز رمزنگاری شده ، یک قرارداد هوشمند امضا می کنند. پس از امضای طرفین ، قرارداد در زنجیره بلوکی ذخیره می شود و لازم الاجرا می شود و هیچ یک از شرکت کنندگان در معامله در انجام معامله شک ندارند..

5) مرحله قبل از ICO

هیچ زمانی بهتر از اکنون برای سرمایه گذاری در Vectra وجود ندارد. اجرای فنی سکه ها تقریباً به پایان رسیده است ، تیم پروژه تقریباً کار روی آن را به پایان رسانده اند و علاوه بر این ، توکن های Vectra هم اکنون با قیمت 100 دلار به ازای هر نشانه به فروش می رسد. و در زمان عرضه سکه در سال 2021 ، حتی در محافظه کارانه ترین برآورد هزینه کمتر از 1000 دلار برای هر رمز خواهد بود و پس از ورود به بازار قیمت ممکن است به 5000 دلار برسد.

خلاصه

هنگام انتخاب ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاری ، در یک پروژه متوقف نشوید ، هر چقدر هم جذاب باشد ، انتظار نداشته باشید که قیمت فردا دو برابر شود و در اولین سقوط نرخ ارز وحشت نکنید. علاوه بر راه اندازی فوق الذکر ، ارزهای رمزپایه محرمانه ای مانند Zcash ، Dash و Monero نیز شایسته توجه هستند. و همچنین سکه های دیجیتالی نویدبخش جوان در پروتکل MibleWimble و تعدادی دیگر از altcoins.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner