چگونه می توان رمزنگاری مانند نهنگ را معامله کرد؟

Cryptocurrency پول به شکل دیجیتال a.k.a است. ارز دیجیتال فناوری Blockchain که با استفاده از فناوری Blockchain ساخته شده است ، با تکنیک های پیشرفته رمزگذاری بیشتر محافظت می شود ، که به شما کمک می کند دارایی دیجیتال شما در امنیت و امنیت در برابر دشمنان باشد. در دنیای رمزنگاری امروز ، انواع مختلفی از ارزهای رمزپایه موجود در بازار وجود دارد مانند Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) ، Dash (DASH) ، Zcash (ZEC) و غیره. از همه مهمترین محبوب بودن بیت کوین به دلیل زیرساخت های قدرتمند فناوری Blockchain.

معاملات Crypto یا معاملات Cryptocurrency به دلیل استفاده خارق العاده و مزایای خارق العاده ای که ارائه می دهد ، طی سالهای اخیر ناگهان در سراسر جهان محبوبیت پیدا کرده است. مانند:

  • شفافیت معاملاتی پایان تا پایان برای رفتارهای اخلاقی اخلاقی.
  • فارکس سریع و روان.
  • انتقال وجوه کم هزینه و پرسرعت.
  • محافظت از ثروت.
  • تجارت بین الملل شفاف.
  • مالکیت انفرادی و موارد دیگر

آیا به نظر همه Hunky-Dory نیست?

با این حال ، همیشه یک چیز تاریک برای هر چیز خوب وجود دارد. افراد قدرتمند و با نفوذ بر بازار رمزنگاری تسلط دارند و از امتیازات خود برای کنترل بازار به روشی که می خواهند استفاده می کنند و طبق خواسته خود آن را خم می کنند. آنها می توانند ارزش یک چیز کوچک را از “هیچ” بودن به چیزی با ارزش مانند Midas و از ارزشمند به گرد و غبار مانند تبدیل کنند ثانوس.

در دنیای Cryptocurrency این افراد تأثیرگذار و قدرتمند به نهنگ های رمزنگاری معروف هستند. نهنگ های رمزنگاری شده بطور کلی در حدود 38 میلیارد دلار بیت کوین دارند ، در مجموع 1600 کیف پول دارای بیش از 1000+ بیت کوین و تقریبا 100+ کیف پول حاوی بیش از 10،000 بیت کوین.

وقتی در بازار ارز رمزنگاری شده معامله می کنید یا سرمایه گذاری می کنید ، آینده شما در دست این غول ها است. وقتی می بینید که یک جهش یا نوسان ناگهانی در بازار ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد ، این بدان معناست که برخی از این نهنگ ها دور هم جمع شده اند و تصمیم گرفته اند ثروت خود را با جهش زیاد افزایش دهند یا شاید آنها سعی دارند با شما بازی کنند.

سوال این است: آیا می توانید خود را از نهنگ های رمزنگاری نجات دهید?

پاسخ ساده به سوال فوق بیش از یک “بله” ساده است. در حالی که نه تنها می توانید از نهنگ های آنها محافظت کنید ، بلکه به معنای واقعی کلمه می توانید از آنها برای بدست آوردن آنها استفاده کنید سود بیشتر در بازار رمزنگاری کسی اینجاست که این کار را انجام می دهد شعبده بازي برای شما.

شما ممکن است بپرسید ، که چه کسی است رمزنگاری مسیح? “پاسخ این است, WhalesClub

آنها چه هستند?

WhalesClub گروهی از بازرگانان ، طراحان ، توسعه دهندگان و سازندگان محتوا پرشور رمزنگاری است. آنها تلاش می کنند دانش را گسترش دهند و در تلاشند تا تجارت عمومی رمزنگاری را برای مردم انجام دهند. نه تنها برای سرمایه گذاران بزرگ ، بلکه برای سرمایه گذاران کوچکتر نیز به همان اندازه مفید هستند. این سرمایه گذاران کوچک می توانند با استفاده از استراتژی های گروه های نهنگ رمزنگاری شده ، از این سیستم عامل سود قابل توجهی کسب کنند.

چه کسانی هستند ابرقدرت ها?

  • دسترسی مستقیم به نهنگ های رمزنگاری

Whales Club به برخی از بزرگترین گروه های نهنگ دسترسی مستقیم دارد و آنها حرکت بعدی این غول ها را می دانند. باشگاه نهنگ ها از استراتژی های دنباله دار نهنگ ها آگاه است ، مانند اینکه چگونه و چه زمانی نهنگ ها حرکت قیمتی را شروع می کنند یا چگونه و چه زمانی که نهنگ ها قصد خرید و فروش بیت کوین را دارند.

  • تخصص تجارت

آنها با استفاده از اطلاعات داخلی ، در معاملات بسیار مایع سفارش می دهند تا رمز ارزها را معامله کنند و حداکثر سود را در کوتاهترین مدت بدست آورند..

  • دسترسی

باشگاه نهنگ با گسترش دانش در مورد Cryptocurrency و اتخاذ انبوه تجارت رمزنگاری ، چشم انداز جهانی بهتر را دارد. Whales Club نه تنها برای سرمایه گذاران بزرگ بلکه برای سرمایه گذاران کوچک نیز هست. آنها نه تنها برای سرمایه گذاران باتجربه بلکه برای تازه واردان نیز هستند.

از این رو ، سایت رابط کاربری را ساده کرده است ، بنابراین حتی تازه واردان می توانند نحوه باز کردن یک حساب و استفاده از آن را برای یک هدف مفید درک کنند..

  • طرح های سود

اگر نتیجه ای حاصل نشود ، همه بحث های بزرگ بی فایده به نظر می رسد. بنابراین ، در اینجا شما را با قدرت امضای Crypto Messiahs آشنا می کنیم. این سه نوع برنامه است که در حال حاضر در Whales Club موجود است. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید چه چیزی مناسب شما است و سفر خود را آغاز کنید:

من) نرخ مسطح: آ نرخ ثابت 5٪ سرمایه گذاری روزانه در طول 33 روز کاری پرداخت می شود. بنابراین ، کل بازده سرمایه گذاری 165٪ در جیب شما خواهد بود. درآمد شما پنج روز در هفته اضافه می شود ، یعنی دوشنبه تا جمعه.

ب) نمونه کارها متعادل: پس از 20 روز تقویمی ، بازده کل سرمایه گذاری 125 درصدی در جیب شما خواهد بود.

III) نوسانات شدید: این طرح دارای نوسان روزانه (از 2٪ تا 5٪ در هر روز کاری) است و مبلغ خالص با ROI حدود 200٪ تا 500٪ 100 بار یک بار در روز کاری پرداخت می شود.

همانطور که می گویند ، تجزیه و تحلیل بیش از حد فلج است و هرگز به شما اجازه نمی دهد جلو بروید. بنابراین ، برای ایجاد سطح اعتماد ، با یک سرمایه گذاری اندک شروع کنید و به باشگاه نهنگ ها اعتماد کنید. اگر سودی نمی بینید ، همیشه این گزینه را دارید که برگردید. مطمئن باشید آن روز فرا نخواهد رسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد WhalesClub ، لطفا به سایت مراجعه کنید – https://whalesclub.io

این یک پست پولی است. تحقیقات خود را در رابطه با شرکت تبلیغ شده یا هر یک از شرکتهای وابسته یا خدمات ذکر شده در پست انجام دهید. Coingape.com هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت و یا خسارت شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner