یک پایدار و پایدار و انرژی سبز

اثبات استخراج ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین باعث ایجاد نگرانی های جدی در مورد تأثیرات آن بر محیط و پایداری به عنوان یک مدل استخراج شده است. استخراج بیت کوین انرژی بیشتری را نسبت به مصرف می کند 159 کشور, و رشد مورد انتظار آن فقط سرعت مصرف برق آن را تسریع می کند.

در نتیجه مشکل پرانرژی بودن اثبات استخراج کار ، راه حل های مختلفی مانند اثبات اجماع سهام و سیستم عامل هایی که صرفاً در استخراج انرژی های تجدیدپذیر ارائه شده اند ، ارائه شده است. با وجود این پیشرفت ها ، بسیاری از سیستم عامل ها نتوانسته اند کاربران قابل توجهی را به خود جلب کنند زیرا مدل های آنها مشکل استخراج با انرژی زیاد را حل می کنند ، اما نمی توانند با ابزار Bitcoin به عنوان یک راه حل پرداخت و ذخیره ارزش رقابت کنند..  

پارادوکس استخراج اثبات کار Bitcoin

شبکه بیت کوین تقریباً بین 150،000 – 400،000 پردازش می شود معاملات در روز تا کنون در سال 2018. با توجه به اقتصاددان, مصرف برق سالانه اثبات Bitcoin از استخراج کار تنها تقریباً 73.2 TWh انرژی است. اگر بیت کوین یک کشور بود ، در حال حاضر در رتبه 39 جهان در مصرف انرژی قرار دارد.

بدیهی است که ظرفیت گسترده قریب الوقوع شبکه که منجر به مصرف بیشتر انرژی الکتریکی می شود ، پایدار نیست. دلیل اینکه الگوریتم اجماع کار بیت کوین به انرژی زیادی نیاز دارد ، به دلیل طراحی استخراج آن است. برای هر دور از آن تحمل گسل بیزانس اجماع (10 دقیقه) ، همه استخراج کنندگان در شبکه برای حل یک معمای رمزنگاری در حال رقابت هستند. برنده این دور رهبر بلوک آن دور می شود ، با پاداش دریافت می شود معامله سکه و بلوک بعدی را که برای تأیید در شبکه پخش می شود ، تولید می کند.

تمام استخراج کنندگان در شبکه ، انرژی الکتریکی را از طریق سخت افزار تخصصی برای پردازش راه حل های بالقوه برای معمای رمزنگاری در هر دور مصرف می کنند. با این حال ، فقط وجود دارد یکی برنده بلوک نهایی در هر دور ، بنابراین از یک منظر خاص ، بقیه انرژی مصرف شده بیشتر هدر می رود. اگرچه این در برخی جنبه ها درست است ، اما مصرف انرژی “کار” “اثبات کار” است که برای هدایت رفتار صادقانه در سراسر شبکه و رسیدن به یک توافق قابل اعتماد ضروری است..

با توجه به مدل استخراج Bitcoin ، آن را تبدیل به یک ضد حاکمیت شبکه مالی برای پرداخت و ذخیره ارزش. اثرات شبکه آن بسیار زیاد است و قدرت هش کردن آن بسیار زیاد است به طوری که حمله موثر به شبکه تقریباً غیرممکن است. هدر رفت انرژی ، ارزش جهانی واقعی است که لزوماً هزینه موجودیت بیت کوین به عنوان ذخیره عالی شبکه و شبکه مقاوم در برابر سانسور است.

سیستم عامل های دیگر تلاش کرده اند تا با استفاده از مدل های اجماع کارآمد ، سودمندی Bitcoin را به دست آورند و آن را بهبود بخشند ، اما بسیاری از آنها نتوانسته اند کاربران کافی را از آن دور کنند. در نتیجه ، بیت کوین به دلیل امنیت و قابلیت اطمینان ، علی رغم نوسانات ، همچنان ارز رمزنگاری شده مورد علاقه است.

علیرغم اثبات سهام ، اثبات اقتدار ، اثبات زمان سپری شده و سایر مدلهای اجماع کارآمدتر ، آنها هنوز اثبات نشده اند و در ارزهای رمزپایه بسیار ناپایدار نیز وجود دارند. علاوه بر این ، سیستم عامل هایی که با تأکید بر انرژی های تجدیدپذیر به عنوان منبع انرژی الکتریکی معطوف به کاهش مصرف انرژی معدن شده اند ، ابزار مناسبی برای رمزگذاری خود ندارند. آنها همچنین به نوسانات معمول ارز رمزنگاری شده سقوط می کنند.

واضح است که برای تسهیل پذیرفتن جریان اصلی آنها ، یک ارز رمزپایه پایدار که امنیت ، کارایی و کاهش مصرف انرژی اثبات ارزهای رمزنگاری شده را فراهم کند.

MILE – ثبات جهانی

پایدار کوین MILE فرصتی را فراهم می کند تا امنیت و قابلیت اطمینان لازم را که یک پایدار کوین به همراه تمرکززدایی و مصرف قابل توجهی انرژی کاهش می یابد ، فراهم کند.

مبتنی بر این مفهوم که:

عملکرد الگوریتم بلاکچین در مقایسه با بلاکچین های PoW نیازی به قدرت کافی کامپیوتر ندارد.

MILE از الگوریتم اجماع توزیع سهام عیب بیزانس (sdBFT) استفاده می کند. ظرفیت عملیاتی بالاتری نسبت به الگوریتم های دیگر BFT دارد و امکان رای گیری مبتنی بر سهام بر دارنده رمز را فراهم می کند و نیاز به محاسبات فشرده را برطرف می کند. بلوک های MILE به جای استخراج ضرب می شوند.

این شبکه همچنین با 10،000 گره غیرمتمرکز است. برای هر دور انتخاب امضاکنندگان بلوک ، 100 گره از 10000 گره به طور تصادفی انتخاب می شوند. متعاقباً از بین 100 انتخاب شده ، 1 نفر به طور تصادفی برای امضای بلوک انتخاب می شود. 99 گره باقیمانده به گره های اسکورت تبدیل می شوند که اعتبار بلوک را بررسی می کنند. به طور کلی ، فرایند تقریباً 5 ثانیه برای امضای بلوک و 15 ثانیه برای انتشار بلوک به اکثر گره های شبکه طول می کشد..

گره های اسکورت در همکاری با جداول خاص کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که ⅔ (فرض اجماع مشترک BFT) از گره های اسکورت اتفاق نظر معتبری را ایجاد می کند. با توجه به این طراحی ، MILE می تواند به عنوان یک مدل اجماعی مبتنی بر سهام مبتنی بر سهام که به مصرف انرژی فشرده نیاز ندارد مقیاس بندی کند.

علاوه بر این ، MILE به رمزنگاری قوی اعتماد می کند و از یک مولد اعداد تصادفی منحصر به فرد برای افزایش امنیت خود استفاده می کند.

همراه با اجماع کارآمد و سازگار با محیط زیست ، MILE به عنوان یک Bitcoin ثابت وجود دارد که به عنوان صندوق بین المللی پول غیرمتمرکز عمل می کند. MILE از یک سیستم دو علامتی استفاده می کند:

  • XDR – قیمت پایدار ، مناسب برای ذخیره و ارزش انتقال ، عرضه در حال رشد
  • MILE – مدل تورم ، پیش تولید ، عرضه محدود ، رشد قیمت

رمز XDR به اینترنت متصل است صندوق بین المللی پول صندوق بین المللی پول  و در واقع در اقتصاد دنیای واقعی استفاده می شود. علاوه بر این ، XDR ها می توانند از طریق مالکیت رمز MILE ضبط شوند.

توکن MILE منبع پایداری دارد و می توان برای اجرای آن استفاده کرد مرکز انتشار برای به دست آوردن XDR با واریز MILE در بلاکچین.

پایدار بیت کوین MILE اجماعی شفاف ، سریع ، غیرقابل انعطاف و کم مصرف را ارائه می دهد که سایر ارزهای رمزپایه با هم ندارند. سیستم عامل های متمرکز بر انرژی سبز و انرژی های تجدیدپذیر فاقد پایداری و امنیت MILE هستند. اثبات ارزهای رمزنگاری شده کار مانند بیت کوین انرژی بر است و از ثبات MILE نیز برخوردار نیست.

نتیجه

اثبات ارزهای رمزپایه راه حلهای مفید اما سازگار با محیط زیست برای اجماع غیر متمرکز ارائه می دهد. علاوه بر این ، بسیاری از آنها به اندازه کافی با استفاده از یک ابزار واقعی به عنوان ارز رمزپایه ، به مصرف انرژی نمی پردازند.

سیستم عامل هایی مانند MILE به دنبال ایجاد ثبات و امنیت لازم با بهره وری انرژی برای پایدار نگه داشتن محیط زیست هستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner